FIFA 11 | X360

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,037
نام
آریا
حدود 50 تا پست از تاپیک پاک شد و سعی کردم این دفعه رو به کسی اخطار ندم. دفعه بعد کسی بخواد تاپیک رو بهم بزنه و بامزه بازی دربیاره باهاش برخورد میشه. بحث های FIFA vs PES هم توی تاپیک ممنوع هست.
دوستانی هم که تعصب چشمشون رو بسته و فکر میکنن EA با پول و رشوه توی این چند سال بهتر از PES عمل کرده برن خوش باشن ...

amirglo

کاربر سایت
May 26, 2010
7
وایییی از همه اینها بگذریم.......
فقط گلریشو عشقه چه حالی میده یه جوه خاصی داره:x
تازه خودتونم میتونید با دروازه بان تیم رو هدایت کنید :x

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
چرا این Creation Center ـش آنلاین شده :( اومدیم بریم پرسپولیس بسازیم دیدیم میگه باید ساین این کنی :D حالا چند وقت دیگه فکر کنم بچه ها کل لیگ ایران رو می سازن باید دانلود کنیم

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
تازه خودتونم میتونید با دروازه بان تیم رو هدایت کنید :x
بله Be A goal keeper خیلی مبحث جالبیه !
چرا این Creation Center ـش آنلاین شده :( اومدیم بریم پرسپولیس بسازیم دیدیم میگه باید ساین این کنی :biggrin1: حالا چند وقت دیگه فکر کنم بچه ها کل لیگ ایران رو می سازن باید دانلود کنیم

کلا شما باید عضو پرمیوم باشی فک کنم ;)

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
سلام دوستان
من فیفا 11 را با 4 5 تا بازی شروع کردم به نظر من گیم پلی بازی مثله فیفا وردکاپ روان نیست و یکم کند بازی دنبال میشه و دیگه مثل وردکاپ نمیشه دریپل به حالت روان زد چون من در هفته تقریبا 15 تا 20 ساعت فیفا میزنم این برای من خیلی محسوسه ولی در کل خیلی پیشرفت داشته
ممنون

اگه اینطوری که بگی باشه خیلی عالی میشه.من طرفدار یه بازی سنگین آهسته و کند هستم که به واقعیت نزدیک باشه.هرچند که بنظرم تو دمو سرعت بازی بالا بود.اینا باید سرعت SLOW رو بجای NORMAL تعریف میکردن

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من دیشب اومدم لایو بازی کنم باش گقت کد نمیدونم چی وارد کن! :d
بعد یه گزینه داشت که فعلا 1 هفته بزار به صورت تریل استفاده کنم
یعنی باید از هفته دیگه برای لایوش پول بدیم به سرورهای EA ؟
انصافا عجب فوتبالیه

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان ریجن j هم اومده؟؟؟؟؟؟

من دارم ضعف میکنم
برم با تیم محبوبم :xبایرن:x بتازم بر حریف
آقا کسی میدونه قدرت توماس مولر چقدره؟؟؟؟؟:x

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
اگه کسی بخواد فیفا رو آنلاین بازی کنه دیگه نیاز به گلد نداره و فقط کد خاصی که داره کافیه؟
قیمتش چه قدره؟
شما هم نیاز به کد دارید که قیمتش 800 پوینت مایکروسافت هست و هم نیاز به اکانت گلد در صفخات قبل جستجو کنید لینک ea در این مورد گذاشته شده بود...:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر