Fifa 10 League | Rules & Table & Result

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
از همه-ی بچه ها معذرت میخوام شرمنده همتون شدم مثل اینکه قسمت نیست بتونم تو لیگ بمونم :( علیرضا جان به بچه های PSN هم بگو بقیه بازیهاشون رو انجام بدن :( بازم شرمنده بچه ها

عمراً بذارم از لیگ بری بیرون:d.

علیرضا فکر کنم باید از تو فکر لیگ بیایم بیرون :(اوضاع خیلی بهم ریخته شده فکر کنم از این 14 نفر تا آخر لیگ فقط خودمو علیرضا بمونیم :d
باید یه فکر اساسی بشه........

موج منفی نده علی.:d یکم مثبت فکر کن:d

هر کی بازی نکرد پولشو پس ندین:d علیرضا این 5 تومنه داستانش چیه؟:d البته پولی نیستا ولی پول دو پاکت ماربوروه:d

این 5 تومن رو میدیم به 3 نفره اول، که البته تکلیف قهرمان از الان مشخصه.

من اول میشم:d شایان دوم:d برهان یا مهران هم سوم:d

مهران تو هنوز نتت درست نشده بابا زود تر بیا لیگ یه رونقی بگیره:d

کلا این بی نظمی همش به مهران برمی گرده.:d مهران که بیاد همه چی حله:d

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
من فردا پس فردا میام میشه منم بیام تو لیگ ؟

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
ackent -danzakuka

ایشون دقیقه 5 گل اول رو خوردن بعدش من سیستمم رو 5-5-0 گزاشتم:> و تا دقیقه 30 حتی یکبار هم تمپ رو لو ندادم بعد ایشون گفتن سیستم بازیه من مسخرستو چون از سیستمم خوششون نیومد گزاشتن رفتن حالا من دیگه نمیدونم در مورد این آقا چی بگم علیرضا جون خودتد بگو چی کار کنم

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
ackent -danzakuka

ایشون دقیقه 5 گل اول رو خوردن بعدش من سیستمم رو 5-5-0 گزاشتم:> و تا دقیقه 30 حتی یکبار هم تمپ رو لو ندادم بعد ایشون گفتن سیستم بازیه من مسخرستو چون از سیستمم خوششون نیومد گزاشتن رفتن حالا من دیگه نمیدونم در مورد این آقا چی بگم علیرضا جون خودتد بگو چی کار کنم

لول

ايشون دقيقه 5 يه گل زد اين درست ولي بقيه غلط بزار بگم :

از دقيقه 5 به بعد وقتي که توپو گرفت دستش شروع کرد پاسکاري تو محوطه يه دفاع . خوب اينجوري که نميشه توپ رو اصلا گرفت ( اگه باور نميکنيد بيايد يه بازي باهاتون انجام بدم که ببنيد ) اينکار تا دقيقه 40 انجام داد ( تا دقيقه 30 دنباله توپ بودم از 30 به بعدش ديگه دسته رو ول کردم ( لول ) ) بعدش هم از بازي اومدم بيرون ، و اينکه از ليگ هم انصراف دادم . و به عليرضا هم يه pm در اين مورد دادم ، مبارکت باشه اين برد آقايه ackent ;)

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
لول

ايشون دقيقه 5 يه گل زد اين درست ولي بقيه غلط بزار بگم :

از دقيقه 5 به بعد وقتي که توپو گرفت دستش شروع کرد پاسکاري تو محوطه يه دفاع . خوب اينجوري که نميشه توپ رو اصلا گرفت ( اگه باور نميکنيد بيايد يه بازي باهاتون انجام بدم که ببنيد ) اينکار تا دقيقه 40 انجام داد ( تا دقيقه 30 دنباله توپ بودم از 30 به بعدش ديگه دسته رو ول کردم ( لول ) ) بعدش هم از بازي اومدم بيرون ، و اينکه از ليگ هم انصراف دادم . و به عليرضا هم يه pm در اين مورد دادم ، مبارکت باشه اين برد آقايه ackent ;)

نمیشه بهش ایراد گرفت... ولی خداییش اند ضد فوتباله.... اگه همه بخوان همین کارو بکنن هر کی گل اولو بزنه برندست:d نکنید از این کارا:d

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
نمیشه بهش ایراد گرفت... ولی خداییش اند ضد فوتباله.... اگه همه بخوان همین کارو بکنن هر کی گل اولو بزنه برندست:d نکنید از این کارا:d
یعنی چی نمیشه بهش ایراد گرفت ؟! قضیه امتیازو تفاضله گله !!!
خداییش شما بودید بازیو ادامه میدادید ؟!
واقعا که ....

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
یعنی چی نمیشه بهش ایراد گرفت ؟! قضیه امتیازو تفاضله گله !!!
خداییش شما بودید بازیو ادامه میدادید ؟!
واقعا که ....

کارش اصلا قشنگ نیست....ولی نمیشه به روش بازی کسی گیر داد که... من اگه خودم بودم همین کاریو میکردم که شما کردی... واقعا که چی؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر