Fifa 10 League | Rules & Table & Result

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
2 تا سوال داشتم:

1. اسپید بازیا باید چی باشه؟

2.در بازیای انرنک بعضی از دوستان لطف میکنن بازیکن میسازن و میارنش تو بازی خوهشنن اینا رو تذکر بدید که آنجام نشه

1- باید Normal باشه. 2- در صورت گزارش همچین موردی از بازیکن خاطی 3 امتیاز میشه.

ممنون بابت یاد آوری. اینم جزء قوانین می ذارم.

3Mr_HaMeD_1987 VS Amino-Danger0
به علت نیامدن و انجام نشدن بازی 0-3
مدت صبر: 48 ساعت!!!

حامد جان. اون شب من دیر زمان بازی ها رو اعلام کردم. برای همین همون طور که خودت میدونی فقط من تونستم بازیم رو انجام. دوستان من توی PSN به همه اطلاع میدم که بازی دارن.

من یه پیشنهاد دارم

اگه کسی بازیکنش رو تقویت کرده بود ، حالا هرچی ، اون بازی رو می بازه !

خواهشا اینم جزو قوانین بذارین .

بعد هم الان خیلیا در جریان نیستن و نامردی می شه ، خودم امروز اتفاقی فهمیدم !

یکی از دلایلی که میگیم بازی باید Ranked باشه همین که کسی نتونه دستکاری کنه . من شرمندم که دیر اقدام کردم برای اطلاع رسانی.

danzukuka دیگه کدوم خریه ؟ :-o 7تا به king زده !! آقا من می خوام پولو پس بگیرم :)):))

این چه طرزشه امین؟:d یکم با متانت باش:d ویرایش کن.

داداش خودتم که نیومدی منو تا ساعت 2 پایه تی وی کاشتی حالا دیگه من نمیدونم نتیجه رو چی میخوان بزنن

ackent - amin1313 (amin1313 niooomad)l

امشب بازی کنید سامان.

آقا من هم با Solipoli هر بار رفتیم تو بازی هی می پرید بیرون. من مطمئن هستم مشکل از اینترنت این دوستمون هست چون که من هم با نیما بازی کردم و هم حدود 4-5 تا بازی با خارجی ها کردم. البته این رو بگم کن نتیجه رو قبول ندارم چون یک بار 20 دقیقه زدیم من 1-0 جلو بودم. یک بار 5دقیقه زدیم و اون 0-1 جلو افتاد و یک بار هم 25 دقیقه زدیم که اون 0-1 جلو بود. این جوری نمیشه بازی کرد هی 10 دقیقه 10 دقیقه بازی کنیم تا تموم بشه.

در ضمن علی رضا جان دیدی بهت گفتم این جوری قاطی پاتی تر میشه. الان ببین فقط خودت تونستی بازی کنی. یکی اینترنتش مشکل داره یکی حوصله نداره بیاد PSN یکی میاد نمی خواد بازی کنه. این جوری نمیشه;)

نمی دونم راستش. همون 10 دقیقه دقیقه بزنید دیگه چاره ی دیگه ای هست برهان؟:d

ولی علیزضا تو پی اس ان به من گفت امشب باید با سالار بازی کنم

امشب اول با امین بزن. بعد با سالار

کلا همه چی قاطی پاتی شده و علی رضا باید بیاد بگه چیکار کنیم:d امشب به من گفتم با Amino-Danger بازی کنم در صورتی که این دوستمون هنوز بازی قبلیش رو هم انجام نداده.

من نظرم اینه که علی بازی ها رو تعیین نکنه. مثلا من میرم PSN میبینم سالار هست و اگه اون قبول کرد باهم دیگه بازی لیگ رو انجام میدیم و نتیجش رو این جا میزنیم. تا حالا فقط 1 بازی انجام شده و این سومین شبی هست که داره می گذره. من به علی هم گفتم که از 4شنبه به بعد نزدیک 10 روز نیستم. پس من همین الان اعلام آمادگی می کنم که اگه علی موافقت کنه من تا 4شنبه با هر تعداد که از بچه ها بشه عصر یا شب بازی می کنم.

موفق باشیم

راستش من دیدم توی فروم EA به این سبک بازی می کنن. گفتم ما هم همین جوری بزنیم

یادم رفته بود اینجا ایرانه:d

دوستان لطفا بازی های قبلی با هم انجام بدید و بعد برید سراغ بازی های هفته ی دوم به اصطلاح:d. اگه اینجوری جواب نداد، نحوه برگزاری رو عوض می کنیم

آخرین ویرایش:

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
دوستان. لطفا شماره موبایل هاتون رو برام PM کنید لطفا

برای هماهنگی می خوام . نه چیزه دیگه :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
علی من از ساعت 11:50 اینا تو PSN بودم ولی دقیقا 3دقیقه قبلش این حریف من off شده بود. نمیتونه بهش خبری بدی بگی بیاد؟

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
دوستان. نحوه انجام بازی ها رو تغییر دادم. دیگه لازم نیست حتما سرِ ساعت مشخص شده بازی کنید.

برای انجام هر بازی 48 ساعت وقت گذاشتم. فکر کنم برای انجام یه بازی 48 کافی باشه. درسته؟ :d

یه چیزه دیگه. آقای Mr_HaMed_1987 از بازی ها انصراف دادن و به جای ایشون آقای Rezakingstar قراره شرکت کنه

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
علی من همون طور که بهت گفتم حدود 10 روز نیستم. به نظرت بهتر نیست که با هرکی که شد بازی کنم و نتیجه رو اینجا بزارم؟
solipoli که خودت بهم گفتی مشکل داره و نمیاد. تو PSN هم ازش پرسیدم گفتم مشکل دارم نمیام.
این آقا امین هم که از دیشب تا حالا On نشده و نمی دونم کی باید باهاش بازی کنم. خلاصه بگو که باید چیکار کنم.
شماره موبایل رو هم توی PSN برات میفرستم سایت با *** برای دیر بالا میاد حوصله ندارم کلی صبر کنم تا صفحه باز بشه;)

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
علی جون میتونیم تو 48 ساعت بیشتر از یک بازی انجام بدیم؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان عزیز هر کی که تا فردا شب آمادگی داره با من بازی کنه و وقتش رو هم داره یا بعد از ظهر فردا ساعت 2 اینا بیاد و یا امشب و فردا شب از ساعت 12 بیاد تا باهم دیگه بازی کنیم. ممنون

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
علی اگه کسی رو می شناسی برای بازی امشب من ردیف کن. من فقط تونستم با سامان که اینجا هم پست داد قرار بزارم. اون دو تا امین ها هیچ کدوم از دیشب on نشدن احتمالا پیام PSN من رو هم ندیدن. اگه کسی رو سراغ داری بزار که باهاش بزنم. 12 به بعد. مرسی

ویرایش: خوب به لطف همه بچه هایی که قرار گذاشته بودیم هیچ بازی برگزار نشد. من تا ساعت 1:15 توی PSN بودم و 4 تا بازی Ranked زدم ولی کسی نیومد. نه سامان و نه امین ها البته یکی از امین ها SMS داد و گفت فردا نمی دونم کدومشون بود. ولی در هر صورت من این رو بگم. اگه من تا فردا 4-5 تا بازی انجام ندادم احتمالا لیگ رو ترک می کنم. چون حدود یک هفته نیستم. البته اگه با همین روند پیش بره که من باز برگردم فوقش 3 تا بازی دیگه انجام شده. امیدوارم که علی یک فکری به حال این مورد بکنه. ممنون

آخرین ویرایش:

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
علی اگه کسی رو می شناسی برای بازی امشب من ردیف کن. من فقط تونستم با سامان که اینجا هم پست داد قرار بزارم. اون دو تا امین ها هیچ کدوم از دیشب on نشدن احتمالا پیام PSN من رو هم ندیدن. اگه کسی رو سراغ داری بزار که باهاش بزنم. 12 به بعد. مرسی

ویرایش: خوب به لطف همه بچه هایی که قرار گذاشته بودیم هیچ بازی برگزار نشد. من تا ساعت 1:15 توی PSN بودم و 4 تا بازی Ranked زدم ولی کسی نیومد. نه سامان و نه امین ها البته یکی از امین ها SMS داد و گفت فردا نمی دونم کدومشون بود. ولی در هر صورت من این رو بگم. اگه من تا فردا 4-5 تا بازی انجام ندادم احتمالا لیگ رو ترک می کنم. چون حدود یک هفته نیستم. البته اگه با همین روند پیش بره که من باز برگردم فوقش 3 تا بازی دیگه انجام شده. امیدوارم که علی یک فکری به حال این مورد بکنه. ممنون

برهان جون شرمنده من ریشب نتونستم بیام نتم داغون بود ولی امروز من از ظهر هستم 100% باهات میزنم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر