Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
دوستان من کیسه وسایلم پر شده و دیگه هیچی نمی تونم بردارم,چطوری و کجا می تونم محتویات کیسمو بفروشم یا خالی کنم؟؟؟؟؟؟
فروشگاهی هست که می ریم برا خرید,اونجا می خوام بفروشم ولی نمی شه.

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
سلام
دوستان من کیسه وسایلم پر شده و دیگه هیچی نمی تونم بردارم,چطوری و کجا می تونم محتویات کیسمو بفروشم یا خالی کنم؟؟؟؟؟؟
فروشگاهی هست که می ریم برا خرید,اونجا می خوام بفروشم ولی نمی شه.

استارت بزن loot rucksack یک چیزی تو این مایه ها هستش برو تو اون بعد A بزنی میتونی بندازی
تو فروشگاه هم lbیا rb میزدی میرفت تو بخش فروش

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
استارت بزن loot rusrook یک چیزی تو این مایه ها هستش برو تو اون بعد A بزنی میتونی بندازی
تو فروشگاه هم lbیا rb میزدی میرفت تو بخش فروش
ممنون از راهنماییت
یادم رفته بود یه سوال دیگمم تو سوال قبلیم بپرسم,ممنون می شم به اینم جواب بدید
من بیشتر از 1000$ نمی تونم پول بردارم دلیلش چیه و چی کار باید بکنم که پول زیادی بردارم؟؟؟؟؟
ممنون

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
ممنون از راهنماییت
یادم رفته بود یه سوال دیگمم تو سوال قبلیم بپرسم,ممنون می شم به اینم جواب بدید
من بیشتر از 1000$ نمی تونم پول بردارم دلیلش چیه و چی کار باید بکنم که پول زیادی بردارم؟؟؟؟؟
ممنون
باید اپگرید کنی...
تو کرفتینگ پیداش کن ببین چی میخواد...

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
منم یکم وقت گیر اوردم نشستم سرش ... باید بگم که بازی یکه! فقط یه ساعتی داشتم از منظره ها لذت میبردم تا اینکه بلخره رفتم سر ماموریتای اصلی ...
گیم پلیشم که روونه تا قبل از این بنظرم Dishonored بهترین first person ای بود که سبکش مخفی کاری بود ولی حرکتایی که تو اینجا میشه زد یه چیز دیگس ...
فقط چیزی که اذیت میکرد این حیوونایی بودن که گند میزدن به کارم ... مثلا داشتم یواشکی آدمای توی منطقه رو میکشتم بعد یهویی یه سگه از آسمون افتاد حمله کرد به اینا بعد تا دوتا تیر خورد در رفت اومد سمت من همه ی دشمنای منطقرم با خودش اورد پیشم!:))

راستی یه راه راحت برای اینکه 1500 تا XP رو از هر بیس بگیرین (اگه حوصله نمیکنین وارد منطقه بشینو همرو با چاقو بکشین) اینه که برین روی ناحیه بلند که خیلی از بیس فاصله داشته باشه و همشونو تک تک اسنایپ کنین. به طرز مسخره ای حتی اگه جلوی هم دیگه بکشینشون هیشکی آژیر نمیزنه ... مگه اینکه تیراندازیتون خیلی بد باشه و دو سه بار خطا بزنین هیشکی نمیبینتتون!b-)

یه باگ مسخره ای خورده به تورم ... یه نارنجک فرو رفته توی ساعد دست جیسون درم نمیاد بعد اندازشم هی گنده کوچیک میشه ... دوبارم لود کردم درست نشد ... چیکار کنم ... خیلی رو اعصابه وقتی تیرکمون دست میگیرم نصف صفه رو میگره :-/

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
انلاینش خوبه؟ارزش برنر مکسو داره؟:d

چون هنوز عرضه رسمی نشده و ما داریم نسخه لیک رو بازی می کنیم...کسی نمیتونه در مورد مولتی پلیر اظهار نظر کنه!
ولی تریلرها که میگن خوبه!(البته مثل اینکه پوینت میخواد,چون بازی واسه یوبی سافت هست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر