Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
من همون مرحله اولم ولی هیچ دایره زردی توی نقشه نیست حالا باید چیکار کنم؟
علامت تعجب زرد رنگ هم نیست? ممکنه این علامت زرد رنگ جایی از نقشه باشه که فعلاً مخفیه، از بالا به نقشه نگاه کن ببین علامت زردرنگ پیدا میکنی یا نه، باید بری با یه دکتر صحبت کنی که سمت چپ نقشه ات هست،خونه اش روی یه کوهه

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
دوستان یه جوری میپرسن که کجاست؟ چه جوریه؟ من نمیتونم؟ انگار بازی فکریه.... خب یکم دقت کنید و با توجه به نقشه و رادار عمل کنید حتما به نتیجه میرسید.

ماموریتهای بازی خیلی راحته در تعجبم که دوستان هنوزم اندر خم یک کوچه هستن؟؟!!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ماموریت ها راحته ولی این سیستم مضخرف چک پویئنت بازی خیلی اذیت میکنه
کلی پیاده روی میکنی 2 تا ببر میکشی بعد پات میره رو مین میمیره هیچی هم سیو نشده :|

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
کلی پیاده روی میکنی 2 تا ببر میکشی بعد پات میره رو مین میمیره هیچی هم سیو نشده :|
دکلای رادیویی رو برو راه بنداز میشه چک پوینت وقتی میمیری از نزدیک ترین دکل میاد دوباره.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام دوستان خسته نباشید.یکی به من بگه مشکل بنده ازکجاست؟بازی کیفیت خیلی پایینی داره برای من ازلحاض گرافیکی.تکسچرها خیلی بد نمایش داده میشن.اف فریم تویه کشتن های سایلنت خیلی زشت نشون داده میشه طوری که تصویر خراب میشه.نمای دور هم اصلا زیبانیست.امکانش هست مشکل از نسخه ایی باشه که تهیه کردم؟چون تا امد خریدم.ال سی دی پاناسونیک ۳۲ فول اچ دی دارم....ندیدم کسی تو تایپیک از گرافیک این بازی بد بگه..اخه بنظره من رو ۳۶۰واقعا گرافیک بدی داره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
سلام دوستان خسته نباشید.یکی به من بگه مشکل بنده ازکجاست؟بازی کیفیت خیلی پایینی داره برای من ازلحاض گرافیکی.تکسچرها خیلی بد نمایش داده میشن.اف فریم تویه کشتن های سایلنت خیلی زشت نشون داده میشه طوری که تصویر خراب میشه.نمای دور هم اصلا زیبانیست.امکانش هست مشکل از نسخه ایی باشه که تهیه کردم؟چون تا امد خریدم.ال سی دی پاناسونیک ۳۲ فول اچ دی دارم....ندیدم کسی تو تایپیک از گرافیک این بازی بد بگه..اخه بنظره من رو ۳۶۰واقعا گرافیک بدی داره
افت فریم که داره ولی نه در اون حد که شما میگی.به نظر مشکل از نسخه ای هست که شما داری.بازم اگه میتونی یه عکس بگیر ببینیم چجوریه

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
داستانش جدا از بازی اصلیه !؟ اگه آره لطفا ًبگو داستان این بخشش چجوریاست و چند ساعت و چند مرحله به اینصورت میشه بازی کرد ...

دوستان به اين سوالم در مورد بخش co op split screen پاسخ بديد ...

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

اینکه میگم به شرطی ست که شما در حال انجام ماموریت نباشی :
میتونی در هر جای بازی وارد منو بشی و گزینه save رو انتخاب کنی تا بازی سیو بشه تمام

---------- نوشته در 09:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:51 AM ارسال شده بود ----------

بازی خیلی زیبا کار شده و بازی باز رو ساعت ها میخ کوب میکنه و محیط بسیار کسترده ای داره
از نظر من سیستم شکار حیوانات خیلی بهتر و کاربردی تر از AC3 کار شده
گرافیک بازی که مثل FC2 محشره و وجود یک دوربین عکاسی در بازی هم برای ثبت دقایق بسیار زیباست برای زیبایی های گرافیک یک Molotov بندازید توی یک چمن زار یا بغل یک درخت تا اینکه فقط وایستین و نگاه کنین
اسلحه ها و مهمات هم بسیار معقولانه و در حد نیاز در اختیار و مشکلی نداره
هرماموریت بنا به صلاح دید بازی باز میتونه یه ماموریت تمام اکشن یا تماما مخفی کاری باشه که این بخش مخفی کاری هم خیلی بهتر از نسخه قبل کار شده و کامل و بی نقص به نظر میاد

در کل تنها ایرادی که ازش میگیرم اینه که jason که یه فرد بیگناه و غیر نظامی بود چطور میشه در عرض 10 دقیقه تمام فوت و فن ها رو یاد بگیره و کسی که جز فرار کردن چیزی بلد نیست به یک باره از بالای یک دکل 100 متری با یک سیم خودش رو به زمین برسونه

در کل به کسایی که این بازی رو امتحان نکردن چه قبلی چه این نسخه بگم که با خرید این بازی بازی اکشن در حد MOH و مخفی کاری تا حدودی کمی DISHNORD ، ماشین سواری خیلی بهتر از NFS ، پرواز و کشتی رانی و ... رو همه رو باهم یک جا دارن و نیازی نیست تا مدتی به بازی دیگه ای بپردازن

حتما نظر بدین

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d

اشتباه شما اینجاست که به جای اینکه سوار ماشین بشی و زودتر به مقصد برسی پیاده میخوای به مقصد برسی و مشخصه که ماموریت به سرانجام نمیرسه.

روی نقشه که زوم کنید تا دلتون بخواد ماشین های جیپ و یا ماشین سه چرخ و یا کایت برای پرواز وجود داره و اینقدر تنوع زیاده که نیازی به پیاده روی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر