Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,848
نام
مرتضی
تو بازی خواستم برم رو یه برج رادیویی تو نقشه علامت زدمش خیلی هم فاصله اش دور بود از من بعد که تو بازی اومدم دیدم اون علامتی که تو نقشه زده بودم رو یه چیز خط مانند هست و دقت کردم دیدم همون برجه هست!!! فکم باز موند تا کجا دورنمای قابل دسترس گذاشتن خدا میدونه حسابی ذوق کردم:d
یا مثلا با دوربین داشتم رو یه کوه که حسابی دور بودم ازش رو میدیدم که گیاهای قابل برداشتش نور میزدن!!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
co op آنلاینش چجوریه؟ یعنی میتونیم قسمت داستانیش رو co op بریم؟
ماموریت های co op یک داستان جدا دارند و با داستان اصلی متفاوت اند و شخصیت ها هم فرق داره.فکر کنم کلا 5یا 6 ماموریت co op بیشتر نداره

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
الان رسیدم به چپتر 8!
یه نمه بد دارن داستان رو بیان می‌کنن!
خودتون برسید به اینجا می‌فهمید چی می‌گم!
خیلی بهتر می‌شد از داستان و شخصیت Vaas استفاده کرد:|

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.یه سوال داشتم دوستان.:d
اونجا که لیزا رو نجات میدی و برمیگردی خونه دکتر چطوری و از کجا باید وارد غار بشم!!:-/

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
سلام.یه سوال داشتم دوستان.:d
اونجا که لیزا رو نجات میدی و برمیگردی خونه دکتر چطوری و از کجا باید وارد غار بشم!!:-/

یه غار پایین خونه دکتر هست ببرش اونجا

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Last edited by a moderator:

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام میشه یه توضیحی در مورد بازی بدید >؟ مراحل اصلی و فرعی رو چجوری رفت . و اینکه چرا این همه دشمن داره من هرجا بخوام برم بهم تیر اندازی میکنن و میکشن اینجوری که خیلی حال گیری هست.هنوز به مرحله اصلی نرسیدی با ماشین یا قایق تعقیبت میکنن و می کشنت ................و اون مرحله پیش دکتر که دختره خوابیده رو تخت چیکار باید کرد . ؟؟ کلا این بازی سردرگمم .مر30

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
بازیرو تموم کردم.واقعا عالی بود و خیلی حال داد.پایان بازی هم جالب بود
دوستانی که بازیرو تموم کردن.آخر بازی چه تصمیمی گرفتین؟من تصمیم گرفتم دوستام رو نجات بدم میخواستم بدونم پایان دیگش چیه؟(یعنی چکار میشن دوستات)

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا میشه یک نفر راهنمایی کنه من گیر کردم اول بازی نمیدونم باید کجا برم دیگه نه او نقطه زرد هم نیست بعد از اون مخابراتم دو تا مقر رو هم دارم دیگه باید کجا برم سر در گم شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر