Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,672
نام
milad
میلاد لاک یا شانس هم افزایش بده، ببین همین پلی ترو اخریم یک ایتم لجندری پیدا کردم که وقتی لوهلث میشی، اسلوموشن میشه، یعنی عملا بدون استثنا قبل مردن، فرصت احیا میده، چقدرم لذت بخش میشه وقتی تو اون حالت با رافل یا پیستول یا هرچی، میترکونیشون، مثل ساکوجت یا بافجت عمل میکنه اما مجانی و همیشگی، خلاصه؛ تاثیر لاک رو فراموش نکن... تو این ویدئو که جندروز پیش رکورد کردم مشخصه، دقیقه 2:30 اینا..

اینم خود ایتم:

View attachment 335068

ماکان خیالت رو راحت کنم، من وقتی پی سی جدید بگیرم، قبل راه اندازی عادیش توسط خودم، میام سراغت که یک مادست خفن بی جی اس برای اسکایریم و فال اوت 4 روش ست کنیم :D و بلاخره اینارو میترکونم، مطمئن باش :D

الان ولی خداوکیلی کمبودی حس نمیکنم، یعنی میتونم چند پلی ترو دیگه همین بازی ونیلا اریجینال رو برم بدون اینکه واقعا کمبودی س کنم، همین استاندارد و ارجینال بودنم حقیقتا خیلی دوست دارم، اما قطعا یک روزی ماد های شاخص هم میترکونم و حتما از خودت برای شناختشون کمک میگیرم.... (اسکایریم زیاد ماد بازی کردم قبلا، اما نه به صورت حرفه ای، که از خودت در اینده یاد میگیرم حتما.. باش فقط :D
ممنون دمت گرم گفتی حتما لاک رو هم افزایش میدم
انشالا خودت هم سیستم میگیری واقعا رو pc با موس و کیبورد لذت بخش تره
___
واسه دوستانی که تازه میخوان برن سراغ بازی ممکنه واسه شروع واسشون گیج کننده باشه بنظرم قبلش بازی fallout shelter رو یه چند ساعتی بازی کنن کلیت بازی واسشون روشن بشه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,822
دوستان این آپدیت رایگانه ؟ من نسخه 4 رو همون اول که اومد 1 ساعت بازی کردم و دیگه تا الان نرفتم سراغش .نسخه سوم رو قبلا تموم کرده بودم

الان این نسخه جدید که میاد میگن ماد گرافیکی نسخه pc رو توش جا دادن و اگر گرافیکش بروز باشه آزار نده بازی استارت میزنم . فقط امیدوارم به عنوان ریمستر نفروشن چون روی ps5 خیلی گرون در میاد .

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,517
دوستان این آپدیت رایگانه ؟ من نسخه 4 رو همون اول که اومد 1 ساعت بازی کردم و دیگه تا الان نرفتم سراغش .نسخه سوم رو قبلا تموم کرده بودم

الان این نسخه جدید که میاد میگن ماد گرافیکی نسخه pc رو توش جا دادن و اگر گرافیکش بروز باشه آزار نده بازی استارت میزنم . فقط امیدوارم به عنوان ریمستر نفروشن چون روی ps5 خیلی گرون در میاد .
رایگانه

• Like
Reactions: ehsan M

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,681
این ماد گرافیکی هم حجمش کمه هم خیلی برام خوب جواب داد اگه زیاد حوصله کلی ماد ریختن ندارید.VividFallout - All in One
اگه چیز بهتر زیر 10 گیگ هم سراغ دارید یا مودی که تجربه بازی رو قشنگتر کنه ممنون میشم معرفی کنید.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,672
نام
milad
تعداد کاربرای همزمان fallout4 تو استیم از 100 هزار نفر گذشته واسه یه بازی که این همه مدت از ریلیزش میگذره این مثل یک معجزه میمونه دم سازنده سریالش گرم که با چنین کیفیتی باعث رشد فروش و پلیر های بازی شد قطعا هم باعث میشه بازی اپدیت های جدید بگیره و نسخه جدید هم مورد انتظار تر باشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,425
نام
مــاکــان
یکی راهنمایی میکنه من مودهای گرافیکی و گانپلی برای fallout4 دانلود کنم
ی لیستی اگه باشه از روش دانلود کنم
من یه همچین پستی چندصفحه قبل دادم، چک کن.
فقط از لیست مادهای بخش گیم پلی رو دانلود نکن.
باقیش رو بگیر.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
دوستان کسی هست اینجا Fallout 1 و 2 رو بازی کرده باشه؟
تا چه حد قابل تحمله؟ میشه حداقل واسه داستان و دیالوگاش بردش جلو؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
دیابلو 2 رو بازی کردی نسخه اصلی ؟ نزدیک ترین چیزی که میشه گفت بهش همین هست و به نظرم ازاردهنده نیستن و کلا اگه به retro علاقه داشته باشه جذاب تر هم میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,425
نام
مــاکــان
من بازی کردم ، 100 درصد قابل بازیه.
مخصوصا برای دنیاش ، اتمسفر و داستانش.
اصلا شک نکن.

فقط برای نسخه اول میتونی پورتش کنی به انجین نسخه دوم که کلی فیکس و... داره.
روشش اینجا هست:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
دوستان نظرتون در مورد fallout 3 و NEW VEGAS چیه؟ قابل بازین؟
fallout 3 رو الان نمیدونم ولی قبلا برای این که روی windows 10 بالا بیاد ماد نیاز داشت شاید الان درستش کرده باشن و بازی قشنگی هست ولی new Vegas با این که فوق العاده هست از نظر فنی از روز اول تو دیوار بود و هست و به عالمی از ماد ها نیاز داره و بنظرم نمیشه خشک و خالی بازیش کرد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,425
نام
مــاکــان
نه وقتی 4 به زور قابل بازیه دیگه حساب کن 3 و NW چه شرایطی رو دارن :D

یه پست بالاتر داشتیم در مورد 1 و 2 صحبت میکردیم ، دیگه این دوتا که بعد مدرن شدن اصل جنسن.
امشب واقعا گلبم گرفت.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,610
نام
Mehrdad
بستگی به خودت داره،

وگاس رو پی سی ماد واجبه، ولی 3 حتی نسخه وانیلا هم کاملاقابل بازی هستن،

همین 6 ماه اخیر فال اوت 3 رو برای بار انم شروع و الانم به اخراش رسوندم، بکوارد 360 رو اکس باکس، لول 20 شدم فادر رو پیدا کردم و رسیدم به برادرهود، وری هارد..
همچنین همین الان یک پلی ترو هاردکور مود وگاس رو PS3 دارم، توجه کن PS3..

یعنی، کاملا قابل بازیه، اگرم حوصله نسخه های اصلی و گیم پلی کلانکی و پرفورمنس داغون وگاس رو، نداری، ماد رو پی سی کارت رو راه میندازه...

(فال اوت 3 رو خود پی اس 3 چند تا تروفی مونده پلت شه، از قصد لفتش دادم سال ها که تموم نشه فقط، ولی به زودی پلتش میکنم، وگاس هم هاردکور مود تموم شه سریع چند بار اسپید ران میکنم که اینم پلت شه، فال اوت 3 نسخه 360 بکوارد رو ولی چون پرفورمنس خوبی داره، دیگه کامپلیت و صد درصد کردنش رو میذارم برای اینده چون همیشه قابل بازیه... اما استوری رو همین روز ها تموم میکنم چیز زیادی هم نمونده...)

خلاصه اقا، اره، قابل بازی هستن فقط به نظرم یا برو سراغ بکوارد های اکس باکس که پرفورمنس خوبی دارن، یا رو پی سی مادش کن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر