Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
با توجه به اینکه گفتم از ویچر خوشم اومد اینم میتونم بازی کنم و بازی رو امتحان کردم بازی خیلی گسترده و بزرگه ولی من به خوش جلب نکرد تو بازی وسیله برا جابجایی پیدا نمیشه که راحت بچرخی خودم من گیمر 5سال پیش نیستم که حال زیادی داشته باشم برا این بازی ها واقعا نمیتونم ارنباط برقرار کنم این بازی هم رفت برا من کنار درارگون ایچ

از تنها بازی این سیک که خوشم اومد ویچر بود

بازی خیلی خوبه ولی گرافیک پایینش بعضی وقت ها ادم دلسرد میکنه نداشتن وسیله نقلیه برای من خیلی عذابه من باید تو این سیک فقط منتظر ویچر باشم

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
سلام
چوب باید چجوری پیدا کنم؟
درختا رو نمیشه قطع کرد؟
رادیو اکتیو شده بازیکنم.یعنی نوار سلامتیش قرمزه کلا.چیکار کنم؟

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
سلام
چوب باید چجوری پیدا کنم؟
درختا رو نمیشه قطع کرد؟
رادیو اکتیو شده بازیکنم.یعنی نوار سلامتیش قرمزه کلا.چیکار کنم؟

هر آیتمی روش نگه داری زده چیا داره یسری هم چوب دارن.
چرا میشه قطع کرد اما فقط جاهایی که باهات دوستن میتونی (رو مپ رو انجا ماوس رو نگه دار عکس لبخند میاد با درصد و تعداد ساکنش)
برو پیش دکتر تو هر شهری هست. شانست بخوره بین راهم پیدا میشه. یا برو radaway پیدا کن.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
با توجه به اینکه گفتم از ویچر خوشم اومد اینم میتونم بازی کنم و بازی رو امتحان کردم بازی خیلی گسترده و بزرگه ولی من به خوش جلب نکرد تو بازی وسیله برا جابجایی پیدا نمیشه که راحت بچرخی خودم من گیمر 5سال پیش نیستم که حال زیادی داشته باشم برا این بازی ها واقعا نمیتونم ارنباط برقرار کنم این بازی هم رفت برا من کنار درارگون ایچ

از تنها بازی این سیک که خوشم اومد ویچر بود

بازی خیلی خوبه ولی گرافیک پایینش بعضی وقت ها ادم دلسرد میکنه نداشتن وسیله نقلیه برای من خیلی عذابه من باید تو این سیک فقط منتظر ویچر باشم
من نسخه سوم رو چندین بار بازی کردم
از نسخه ی چهارم خوشم اومد ولی نه به اندازه ی شماره سوم یکی از دلایلش همین رفت و آمد و حمل و نقل هست که خیلی اذیت میکنه

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
سلام
آقا چطوری میشه نارنجک انداخت تو این بازی؟اعصابمو داغون کرد
سگمم گم کردم
چطوری میشه ظرفیت inventory رو افزایش بدم؟توی perk یه چیزی دیدم آپگریدشم کردم ولی هنوز رو 250 مونده

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
یعنی هیچکس نیست توی این فروم این جوابو بدونه ؟! :d

One of the easiest methods to get this so far is going to Red Rocket Station south of Sanctuary and making a settlement there. It is recommended you start storing resources there ahead of time so that way you have more resources ready just in case. Plus you don't want to risk leaving too much (or leaving at all just to be safe) or else the happiness might go down. You're also going to want to wait until you have Caps anyway since you will need them for the Surgical Stations. From there, you should build the following:

• [*=left]Six Surgical Stations, each costing 1,800 Caps bringing a total requirement of 10,800 Caps
    [*=left]Several Mutfruit Plants bringing the food level to 12
    [*=left]Enough water to bring the level to 15
    [*=left]Defense turrets to level 36
    [*=left]Beds for each Settler

Power should not matter. However, you will want to build a bell and a chair next to it to wait in. Now, get 7 settlers from other settlements and assign six to the Clinics and one to the food. Now you will want to ring the bell so they all gather around, and then wait until they all go away. Once they are all away, wait in the chair for 22-24 hours and ring the bell again, and repeat. The Happiness should increase over time, but the higher it goes, the less points it increases. Around the 80-90 level the points will only increase by 1-3 each time but you should keep in mind that as long as you see a green arrow next to the Happiness meter, then you should be fine.

As far as water and turrets, you should only need Water Pumps, 5-7 should be enough. But if you were storing resources at Red Rocket ahead of time, then you should be able to afford the higher tiers which would be very beneficial. The same applies to turrets, although the higher tiers cost a bit more. You could also just have several machinegun turrets and then a a couple heavy machinegun and laser turrets, but keep in mind the laser turrets require generators. Allegedly the Defense level is supposed to be above Food, Water, and Power levels, so you could have Defense above 20 or just above 30 and still be enough.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
یعنی هیچکس نیست توی این فروم این جوابو بدونه ؟! :d

دوست عزیز شما چند صفحه اخر رو میخوندی بعد شاکی میشدی چون خودم تو صفحات قبلی توضیح دادم :d

جواب سوالتون در اسپویل :
همون اول بازی برای اولین بار که از Valut خارج میشی به یه ایستگاه میرسی که کوچیک و جمع و جوره فکر کنم اسمش Red Rocket Station هست
6 نفر رو به اونجا انتقال بده - 6 گیاه mutfruit بکار - 6 یا 7 تا تخت درست کن- 40 الی 60 تا دفاعی معمولی از این تیربار چی ها - 5 تا هم کلینیک لول اخر رو کنار هم میسازی - 3 تا هم جای آب درست میکنی
بعد 5 نفر رو میزاری تو کلینیک - 1 نفر رو برای چیدن میوه . نیرو های دفاعی رو هم سعی کن دور ایستگاه پخش کنی چون بعد از یه مدت ممکنه یه حیون وحشی بهت حمله کنه
بعد تنها کاری که میکنی یکم تو محیط چرخ میزنی سریع میخوابی غروب بیدار میشی دوباره یکم همونجا میچرخی و دوباره میخوابی صبح زود بیدار میشی . سعی کن هر دفعه که بیدار میشی یه چند تا تابلو عکس هم به درو دیوار بچسبونی که خیلی سرعت شادی رو بالا میبره
بعدی 4 الی 5 ساعت تروفی رو میگیری :d

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوست عزیز شما چند صفحه اخر رو میخوندی بعد شاکی میشدی چون خودم تو صفحات قبلی توضیح دادم :d

جواب سوالتون در اسپویل :
همون اول بازی برای اولین بار که از Valut خارج میشی به یه ایستگاه میرسی که کوچیک و جمع و جوره فکر کنم اسمش Red Rocket Station هست
6 نفر رو به اونجا انتقال بده - 6 گیاه mutfruit بکار - 6 یا 7 تا تخت درست کن- 40 الی 60 تا دفاعی معمولی از این تیربار چی ها - 5 تا هم کلینیک لول اخر رو کنار هم میسازی - 3 تا هم جای آب درست میکنی
بعد 5 نفر رو میزاری تو کلینیک - 1 نفر رو برای چیدن میوه . نیرو های دفاعی رو هم سعی کن دور ایستگاه پخش کنی چون بعد از یه مدت ممکنه یه حیون وحشی بهت حمله کنه
بعد تنها کاری که میکنی یکم تو محیط چرخ میزنی سریع میخوابی غروب بیدار میشی دوباره یکم همونجا میچرخی و دوباره میخوابی صبح زود بیدار میشی . سعی کن هر دفعه که بیدار میشی یه چند تا تابلو عکس هم به درو دیوار بچسبونی که خیلی سرعت شادی رو بالا میبره
بعدی 4 الی 5 ساعت تروفی رو میگیری :d
داداش این که ماله یه اچیومنت دیگه ست :d سوال من ماله اچیومنتی بود که باید محبوبیت به 100% برسه :d
اینو فعلا توی گذراندنش هستم که یدونه دیگه کلینیک میخوام که فعلا پول ندارم
حالا اگه تختا و تعداد غذاها و اینا رو بیشتر از اینی که شما گفتی بزاریم، یعنی دیگه بهمون نمیده اچیومنت رو ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر