Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
از راهنماییتون ممنون دوستان 😁
خودم هم البته مطالعه کردم راهنمایی های تو اینترنت. پیشنهادتون راجع پیوستن به گروه های مختلف بازی چیه خودم فعلا Brothers of steel تو تیررس هدفمه 😁 و اینکه هنوز اول بازی هستم سعی میکنم حتما زیاد با این چیزا خودم رو درگیر نکنم بیشتر سعی کنم جلو برم تا قابلیت های بیشتری جلوتر کسب کنم از توصیه هاتون ممنون

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,278
نام
علیرضا
تو کوئست های Brothrthood of steel پیش scribe Haylen رفتم و یه میشن بهم داد که بشدت نمیدونم چکار کنم تو یوتیوب هم نیود :D
خب مشکل حل شد راه حلش هم سادس
در واقع تو کامیونیتی استیم هم این مشکل وجود داشت. و همه نظرشون این بو که باید DLC هاربور رو حذف کنی از سیوی که قبل از گرفتن کوئست quartermastery بری شروع کنی.
همچنین تو fandom هم راه حلش رو زدن یک کامند عنوان کرده بود که وضعیت کوئست رو به انجام شده تغییر میداد تو یوتیوب هم برای این کوئست یک ماد طراحی شده بود که اون هم وضعیت کوئست رو به انجام شده تغییر میداد و اینجور چیزا بود.
اما من به روش فوق العاده مضحکی تونستم انجامش بدم.
کوئست خانواده نازوکی رو که انجام دادم و دی ال سی هاربور برام باز شد خب تا اینجا که همه رفتن. همه هم زدن تو سر خودشون که ای وای چکار‌کنم :D
اما چاره این بود که بعد رفتن پیش نازوکی و دیدار با اون سینت به محفل اتم ها بپیوندی یکم کوئست بگیری بری و اونجا پذیرفته شی و در نهایت رو بیپ بوی لوکیشن محل سنسور ماموریت quartermastery هم نمایان میشه 😂😂🤣
همینقدر ساده و اتفاقی.

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
متاسفانه آپدیت نسل ۹ تا تاریخ نامعلومی از ۲۰۲۴ به تاخیر افتاده! احتمالا برای همینم چیزی ازش تو گیم اواردز نشون ندادن.

• Like
Reactions: {ehsan}

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
خب امسال علاوه بر اومدن آپدیت نسل بعد فالوت 4 و همچنین اومدن Fallout London یک سورپرایز دیگه هم داره و اون جون گرفتن ریمیک F2 در انجین فالوت 4 هست.
View attachment F2 Remake.mp4
لینک یوتوب

استایل هنری بازی خیلی وفادار به نسخه دومه.
مبارزات و... براساس سیستم نسخه چهارم همون Vats و... هست.
تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست.
============
پس با این حساب پروژه های ریمیک فن مید از بازیهای بتسدا که خیلی به انتشار نزدیکن بیشتر شد :x
بعد Skywind ( در انجین اسکایریم )
Skybilivon ( در انجین اسکایریم ) که تاریخ خورد و سال بعد یعنی 2025 منتشر میشه.
Fallout 3 remake ( در انجین F4 )
New Wegas Remake ( در انجین F4 )
الان هم ریمیک نسخه دوم از Fallout ( در انجین F4 ) واقعا پیشرفت خفنی داشته.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بعد Skywind ( در انجین اسکایریم )
Skybilivon ( در انجین اسکایریم ) که تاریخ خورد و سال بعد یعنی 2025 منتشر میشه.
Fallout 3 remake ( در انجین F4 )
New Wegas Remake ( در انجین F4 )
الان هم ریمیک نسخه دوم از Fallout ( در انجین F4 ) واقعا پیشرفت خفنی داشته.
بتسدا فنا سال دیگه: :D
1707305868628.png

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
آقا بنظرتون چقد احتمالش هست Next-Gen Update رو با سریال دراپ کنن؟
من میگم صفر :D
خب امسال علاوه بر اومدن آپدیت نسل بعد فالوت 4 و همچنین اومدن Fallout London یک سورپرایز دیگه هم داره و اون جون گرفتن ریمیک F2 در انجین فالوت 4 هست.
View attachment 327598
لینک یوتوب

استایل هنری بازی خیلی وفادار به نسخه دومه.
مبارزات و... براساس سیستم نسخه چهارم همون Vats و... هست.
تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست.
============
مقایسه F2 اوریجینال و ریمیک (Project Arroyo)
View attachment FALLOUT 2 REMAKE - Remake vs Original Comparison.mp4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
دوستان بی زحمت یه نفر نحوه بازی کردن فالوت ۴ رو به من یه توضیح مختصر بده الان رو استیم دارمش اما چون دفعه قبلی نتونستم بازیش کنم بفهمم چی به چیه الان دستم نمیاد نصبش کتم
____
بازی فالوت شلتر من به دنیای فالوت علاقه مند کرده
نسخه ۷۶ رو هم بنظرتون بعد بازی کردن ۴ بخرم البته بستگی به این داره که این بار بدونم چی به چیه و ۴ رو تمومش کنم

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,001
نام
احمد
دوستان بی زحمت یه نفر نحوه بازی کردن فالوت ۴ رو به من یه توضیح مختصر بده الان رو استیم دارمش اما چون دفعه قبلی نتونستم بازیش کنم بفهمم چی به چیه الان دستم نمیاد نصبش کتم
____
بازی فالوت شلتر من به دنیای فالوت علاقه مند کرده
نسخه ۷۶ رو هم بنظرتون بعد بازی کردن ۴ بخرم البته بستگی به این داره که این بار بدونم چی به چیه و ۴ رو تمومش کنم
سلام حاج میلاد
بازی کردن فال اوت کاری نداره که،دقیقا شبیه به اسکایریم هست
سعی کن اول کوئسیت های داستانی رو رد کنی تا خوب لول اپ بشی بعد هم کوءست های فرعی در کنار اون اکسپلور کردن محیط بازی و پیدا کردن ایتم و سلاح و ساخت و ساز و اینا...
بازی های بتسدا اسکایریم، فال اوت، استارفیلد بشدت عظیم و گسترده هستن و بیشتر حس پاور اپ شدن و محیط گردی دارن و باید حوصله به خرج بدی :D
فال اوت 76 که همون نسخه 4 هست + انلاین بشدت گسترده و عظیم من و شما بتونیم همون 4 رو رد کنیم هنر کردیم من هنوز اسکایریم رو هم بصورت صد در صدی تموم نکردم چه برسه به فال اوت 4 البته رو ویندزو 10 چند سال پیش بخش داستانی رو تموم کردم ولی خوب ارضا نشدم :D
ضمن این که فال اوت 4 2/3 تا دی ال سی خوب و عظیم هم داره و خودم هنوز اونا رو استارت نزدم ولی از نقد ها بر میان که از بازی اصلی بهترن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر