Fallout 3 | Trophies Guide

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوست من واقعا شاهکار کردی ، بازم ميگم بهترين راهنمايی هست که تاحالا ازش استفاده کردم ، اما حالا نسخه GOTY بازی هم آمده و من ميخوام ادامشو برم ، تصميمی برای نوشتن راهنمای جديد نداری؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دوست من واقعا شاهکار کردی ، بازم ميگم بهترين راهنمايی هست که تاحالا ازش استفاده کردم ، اما حالا نسخه GOTY بازی هم آمده و من ميخوام ادامشو برم ، تصميمی برای نوشتن راهنمای جديد نداری؟

خواهش میکنم ، شما لطف دارید .
راستیتش قصد داشتم بخرم DLC ها رو ولی امکان بازی کردنش رو نداشتم ، یعنی وقت و حوصلش رو که بشینم باز هم ادامه بدم .
سعی می می کنم تو اولین فرصت راهنمای DLC ها رو هم بزارم .

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
واقعا ممنونم ازت ، حالا حوصله نداری بازی کنی به من ربطی نداره :D ;)
خب ميتونی از راهنمايی های انگليسيش ترجمه کنی و اینجا برای ما قرار بدی ، واقعا کمک بزرگی ميکنی. :love:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام آرش جان ، کجايی داداش؟ ديگه توجهی نميکنی به این راهنمای فوق العادت ، بابا يک کمکی برسون و برامون کاملش کن ديگه ، من برای بقيه DLC ها ميخوام :D :love:

pirbaba

کاربر سایت
Aug 19, 2008
65
نام
کورس
sسلام یه سوال داشتم من چطوری میتونم Good karma ّگیرم ولی تجربه کسب نکنم راهاش رو میخواستم.
ممنون میشم جواب بدین

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
sسلام یه سوال داشتم من چطوری میتونم Good karma ّگیرم ولی تجربه کسب نکنم راهاش رو میخواستم.
ممنون میشم جواب بدین

رفیق تا میتونی آب معدنی جمع کن برو دم Megaton قبل از اینکه بری داخلش روبروی در Megaton یه گدا نشسته توی آفتاب و میگه آب میخوام اگه 3 تانکر آب هم بدی باز هم آب میخواد و بهت کارمای خوب میده.اون منبع خوبیه:d=))

pirbaba

کاربر سایت
Aug 19, 2008
65
نام
کورس
رفیق تا میتونی آب معدنی جمع کن برو دم Megaton قبل از اینکه بری داخلش روبروی در Megaton یه گدا نشسته توی آفتاب و میگه آب میخوام اگه 3 تانکر آب هم بدی باز هم آب میخواد و بهت کارمای خوب میده.اون منبع خوبیه:d=))
مرسی از کمک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر