Fallout 3 | Trophies Guide

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام عزيز چطوری خوبی؟
خوب من الان داخل ولت 87 هستم !
قبل از اینکه با Creedy صحبت کنم يک سيو کردم و حدود تقيربا 4 بار لود کردم تا بالاخره حرفام Sucsses شد و گزاشت برم داخل ، منو برد سمت اون راه خطرناک اما وارد نشدم ، به جاش رفتم کنار ترمينال ، اونجا هم با 2 بار لود کردن تونستم هکش کنم و وارد ولت 87 شدم ، 2 طبقه رفتم بالا و کلی سوپر ميوتانت کشتم اما هنوز به Frawks نرسيدم ، يعنی پيداش نکردم هنوز!!
مشکل من ميدونی کجاست؟
خيلی دوست دارم به اون بچه ها کمک کنم و برم کوئست فرعی نجات اون 4 تا بچه رو انجام بدم ، اما بعد از اینکه راضيش کردم بدون کاری درو باز کنه برام ، ديگه هرچی باهاش صحبت ميکنم اون کوئست رو نميده و در موردش هم حرفی نميزنه ، چيکار بايد بکنم تا بتونم اون کوئست رو بعد از اتمام مراحل داستانی بازی بگيرم؟ با خودش صحبت کنم ؟ يا با کسه ديگه؟ الان که هرچی صحبت کردم هيچی نگفت ، بيخيالش شدم. بعدا ميتونم بگريم کوئست رو؟

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
من همه ي Bobblehead ها رو پيدا كردم فقط يكي شون كه توي National guard depot هست رو نتونستم پيدا كنم وقتي كه توي ساختمون ميرم اون دري كه به Armory ميره رو نتونستم باز كنم ميشه بگي از كجا ميشه اين در رو باز كرد؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من همه ي Bobblehead ها رو پيدا كردم فقط يكي شون كه توي National guard depot هست رو نتونستم پيدا كنم وقتي كه توي ساختمون ميرم اون دري كه به Armory ميره رو نتونستم باز كنم ميشه بگي از كجا ميشه اين در رو باز كرد؟
سلام
شرمنده من نبودم جواب بدم .
شما برای اینکه اون در باز بشه باید یه کلید رو فشار بدید . که اون کلید اصلا سمت دری که Bobblehead توش هست نیست . شما باید به سمت جلو برید و به دو قسمت مختلف از National Guard برید که یکیش Office هست و اون یکی الان یادم نیست .
پیدا کردن اون Switch اصلا آسون نیست واسه همین دقیق نمیشه گفت کجاست ولی شما از 2 تا در باید بری تو و به یه قسمت میرسی که سقف اومده پایین اونجا بالاش یه در هست که پشت در یه Switch هست اون رو بزن و از دری که اون پایین برات باز میشه برو تو .
Bobblehead روی قفسه هست .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا سلام
اگر من درهای قرمز رنگ را باز کنم چی از خوبیم کم میشه یا نه یا باید حتما در های سبز رنگ را باز کنم این چه جوریه هان مرسی:biggrin1:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اقا سلام
اگر من درهای قرمز رنگ را باز کنم چی از خوبیم کم میشه یا نه یا باید حتما در های سبز رنگ را باز کنم این چه جوریه هان مرسی:biggrin1:

این درهای قرمز یا اشیا قرمز خصوصی و برای کس دیگه ای هست
به همین دلیل باز کردن یا بر داشتنش یجورایی دزدی حساب میشه و بده :biggrin1:
پس Karma بد میده

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
salam man trophy bad karma o natrual ro gereftam chejoori good bayad besham???
دوست عزیز اگر از اول و قبل از اینکه بازی رو شروع کنی اینو میخوندی من گفتم که قبل از مرحله های 8 و 14 و 20 Save کنید . و اشاره هم کردم که سعی کنید همیشه تو بازی Karma خوب داشته باشین چون بد شدن خیلی خیلی راحت تر از خوب شدن هست .
حالا هم اگر قبلش سیو داری بیار و شروع کن به کارهای خوب دیگه :D مثلا آب های تمیز رو جمع آوری کن و بده به مردم و ... .
الان یادم نیست زیاد ولی اصلا کارهای بد نکن تا از Karma ات کم نشه .
در ضمن جز قوانین سایت هست که به زبان فارسی تایپ کنید .

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش جان... الان ديدم اينو که ترجمه کردی...

چقد زياده.:biggrin1:.. واقعاً خسته نباشی... !!!:biggrin1:
:D دیگه خود بازش هم زیاده دیگه :D فقط میخواستم Trophy Guide باشه ولی تبدیل شد به Guide :D
بیشترشو خودم حین بازی کردن نت برداری می کردم :D ترجمه هم کردم :D
یادش بخیر با اینکه حس و حال اون یکی Fallout ها رو نداشت ولی با این حال من بازم خیلی باهاش حال کردم :D
فکر کنم 90 ساعت بازی کردم . :smile:

آخرین ویرایش:

ali aghajari

کاربر سایت
Sep 3, 2008
64
سلام...
من از سری dlcها دارم قسمت Broken Steel رو بازی میکنم...
من سه تا کوئست انجام دادم...که اخریش همون بود که همه چی رو منفجر کرد...اگه اشتباه نکنم مرکز موبایل بود...دختر موزرده اومد و با هم سوتر هلی بورد شدن و ...!بعدشم رفتن سیاتل...دیگه کسی ماموریتی چیزی نداد بهم...

حالا میخوام بدونم کلش همین بود؟؟؟کسی یا جای دیگه نیست که برم و ماموریت بگیرم؟؟؟
قبلا تمام ماموریتهای بازی اصلی رو رفتم...توی Broken Steel همین سه تا کویست بود؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر