نمایشگاه/رویداد E3 2012 | Microsoft Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,588
نام
محمد
درود

i7673_microsoftstudioslogo-black.png

کمتر از 8 ساعت تا شروع کنفرانس مایکروسافت باقی مونده، و این تاپیک ایجاد شده تا دوستان در مورد حواشی این کنفرانس و همین طور اتفاقاتی که در طول کنفرانس رخ میده بحث و تبادل نظر داشته باشن (لازم به ذکره که گزارش لحظه به لحظه کنفرانس توسط اعضای تحریریه روی صفحه اصلی انجام میشه). بازی هایی که نمایششون تو کنفرانس قطعی هست:
Halo 4
Gears of War: Judgment
Forza: Horizon
Fable: The Journey
Tomb Raider

به جز این تعداد دیگه ای بازی مولتی پلتفرم و انحصاری برای X360 و Kinet معرفی خواهد شد.
برای دیدن یه سری پیش بینی در مورد کنفرانس مایکروسافت می تونید به اینجا مراجعه کنید.
=========================
کنفرانس راس ساعت 9.00 شب به وقت ایران شروع میشه.
سایت هایی که کنفرانس رو به صورت زنده پوشش میدن

گیم اسپات
Microsoft E3 2012 Press Conference - GameSpot.com

یوتیــــوب
Microsoft Press Conference E3 2012 - YouTube

فیــــس بــــوک
https://apps.facebook.com/elc_ent_expo/us

G4TV
Microsoft - E3 2012

XBOX LIVE
Xbox: Entertainment Evolved

کسانی که اکانت Gold دارن میتونن کنفرانس
رو توسط X360 و از طریق شبکه XBL نگاه کنن.

سایت هایی که کنفرانس رو به صورت Liveblog پوشش میدن
Live blog: Microsoft's E3 2012 press conference - Games: PC, DS, PlayStation, Xbox & Wii
http://attackofthefanboy.com/e3/e3-2012-microsoft-press-conference-live-blog/
Microsoft E3 2012 Press Conference Liveblog | PCWorld

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
نه از ryse چیزی نشون دادن و نه از aw2.خیلی توی ذوقم خورد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوب شد من یکی کنفرانس رو ندیدم چون اینجور که پیداست فقط حجم اینترنت رو رفتید به هدر دادین...:d

اقا یکی از RE6 بگه.... تریلر جدید چطور بود؟ ارضا شدین؟ کلا یکم هم در مورد RE6 حرف بزنید بدک نیست....:-s

چندین صفحه دارم ورق میزنم از همه بازیها گفتید الا RE6 ... :|

میشه امیدوار بود یا باید درشو مثل OPERATION RACCON CITY گل بگیریم؟ /:)
يه تقليد محض و كوركورانه از ايول 2 ميكامي

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان این سایته همه کنفرانسها رو نشون میده ؟!؟!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
کنفرانس که تا همون نیم ساعت اولش تقریبا عالی بود نمایش Halo 4 فوق العاده بود کلی هایپ شدم سرش ولی چیزی نشون ندادن در کل گذاشتن تو هایپ بمونیم SC6 هم که عالی بود واقعا اکشن ها عالی بود انصافا نمایش FH هم عالی بود گیم پلیش بمونه واسه گیمزکام دیگه GEOW هم که هیچی ازش نفهمیدم ولی قشنگ میومد و نمایش توم رایدر حرف نداشت به نظرم
دیگه بقیه کنفرانس خسته کننده بود ولی این قابلیت ها جدید انصافا عالی هست شاید به درد ما نخوره ولی عالیه کلا امپراطوری زده ماکرو
این 3تا انحصاری چی بود من نفهمیدم مخصوصا اون یکی معلوم نبود هک اسلش چیه :-/ نمایش BO2 هم واقعا خسته کننده بود واقعا 10 مین کنفرانس نابود کرد به همراه RE6
پ.ن:4تا عنوانی که منتظرش بودم هیچی ازش نشون ندادن Fable TJ هم که ملت سرکار گذاشت :|

Quan Chi

کاربر سایت
May 21, 2012
47
نام
سعید
حالت خوبه؟ کلا زامبی عقل داره یا رو رفتار کنترل داره که شما هوش مصنوعی میخوای؟
:D.
توی حمله ی دسته جمعی زامبی ها همشون داشتن توی هم شنا میکردن به جای اینکه طرف ما بیان !!
دیگه یه Pathfinding ساده باید اینقدر باگ داشته باشه ؟!

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
نه,از اسمارت گلس خوشم اومد...اصلا کلا اینجور دلقک بازیا دوس میدارم
پ.ن:اصلا مایکروسافته و دلقک بازیاش اینا رو چه به بازی ساختن
پ.ن2:با توجه به اینکه همه بیست بیست و پنج تا فرست پارتی سونی تکلیف بازیاشون معلومه و احتمال سورپرایز کمه بنده بیش از این در مورد مایکرو نظر نمی دم که یه وقت میبینی لازم شد خودمونم بیوفتیم دنبال شیلنگ و اینا
Sent from my Schubert using Board Express

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,588
نام
محمد
راجع به RE6 :D الان اینا مربوط به بخش ترسناک قضیه با حضور Leon بود، اون بخش های اکشنش دقیقا چطوریه؟ به نظر میاد CoD باشه رسما :D

yooohooo

کاربر سایت
Sep 23, 2010
98
نام
بهتر هست نگم
من چون xbox ندارم H4 رو نگاه نکردم.
TR بد نبود قابل تحمل برای سرگرمی خوب هست مخصوصا تیرکمونش :D
این وسط داشتن برای ما حدود 45 دقیقه فقط حرف اونم حرف های چرند و معرفی قسمت هایی از کارایی kinect و معرفی اون تبلت مزخرف :|
بعد این 45 خوابیدن 2 تا بازی معرفی شد که اینا هم مزخرف تر از اون 45 دقیقه معرفی قسمت های Kinect
این بازی رقص هم باز این usher اومد باز کمی حال کردیم که کنفرانس از این خشکی در باید.
RE6 هم که میتونم بگم اصلا ترسناک نبود و فقط اکشن داشت ! :| که زیاد من رو جذب خودش نکرد.
در آخر هم BO2 مثل نسخه ی 1 خودش حوصله سر بر کامل کمی از CRYSIS 2 هم تقلید کرده بود مخصوصا جایی که از اون کامیون میپره تو خیابون ! که باز هم من رو جذب خودش نکرد راستی توی قسمت دوم BO 2 اون مپش خیلی شبیه مپ انلاین MW3 بود :D
در کل بگم شارژ اینترنتم رو برای این کنفرانس چرت هدر دادم :| تا باشد نبینیم از این کنفرانس ها :D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
مايكرو كه كنسول نسل بعدش رو آنونس نكرد به معنی اينه كه سونی هم آنونس نمی كنه و تا اواخر 2013 يا شايد E3 بعدی همگی سماق می مكيم و اين وسط W33 Screw U حسابی Screw مون می كنه...:(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرمن ايول 6 از اون ايول 5 شيت بهتر بود حداقل در مورد سناريو ليون كه اينجوري نشون داده شد
كلا كارگردان رفته ديگه اون ايول 3 و 4 كه هيچوقت توليد نميشه مگه اونكه استاد برگردن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بدترین کنفرانس نمایش ضعیف هیلو، نمایش ضعیف رزیدنت ایول، نمایش ضعیف کال آو دیوتی. اسپیلنتر سل واقعا چیز خاصی نداشت بازیش، فقط لارا کرفت چشم من رو گرفت.

جدا ماکروسافت فکر کرده یه عالمه تکنولوژی به درد نخور برای کسی جذابه؟ حالا من می‌تونم اکس‌باکس‌لایوم رو از طریق تیغ ژیلت پیگیری کنم. who cares? bring back the games

واقعا مزخرف ترین کنفرانس مایکروسافت تو این نسل بود!

از من نشنیده بگیرید اما فکر کنم مایکروسافت هم چون به اراجیف بودن کنفرانسش واقف بود به Epic فشار آورد تا یه CG از gears جدید بسازه تا کنفرانسش از حضور همایونی دنده جنگی بی بهره نمونه!

کلا همه چیز کنفرانس برای من مزخرف بود! من موندم از چیه این Tomb Raider خوشتون امد؟

اتمسفر، موسیقی و به نظر میرسه داستان و روایت ابهام آمیزش (تاکید میکنم به نظر میرسه) 100% کپی برداری شده از Lost ـه!
گیم پلی و کلا اکشنش هم 120% کپی برداری شده از Uncharted!

کلا Tomb Raider از نظر من شده یک بازی اکشن ادونچر فوقالعاده اما یه TR اشغال و بی نهایت مزخرف! من که به عنوان یه TR حالم ازش بهم خورد! البته معترفم که به عنوان یه UC Clone یا Uncharted: Female Version خیلی فوقالعاده بود!

RE6 هم که به قول کوروش عملا Gears of Evil بود و بی نهایت روتین و معمولی!

البته من نه فن SC هستم و نه نمایشش رو مثل آدم نیستم و نمیتونم در موردش نظر بدم. شاید طرفدارانش باهاش حال کرده باشن!

یکی باید به مایکروسافت بگه که کنسولش در درجه اول برای بازی کردن هست و باید براش بازی جدید معرفی کنه نه قابلیت های جانبی و فرعی! حالا هرچقدر هم که میخوان مهیج و جالب باشن!
i7683_meme-116-.jpg

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,588
نام
محمد
مایکروسافت که تقریبا ناامیدمون کرد، سونی هم اگه قرار باشه همش روی Vita تمرکز کنه ترجیح میدم اون موقع صبح از خواب بیدار نشم :D سورپرایز اصلی (بازی دیوید کیج) هم که قبلش معرفی کردن و تصاویرش هم منتشر شده. امیدوارم حداقل تو کنفرانس سونی چهار تا بازی جدید معرفی بشه و از اول تا آخرش در مورد Vita نگن.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
رسماً اون صحنه ای که اومد به انگلیسی بگه ما الآن گیم پلی رزیدنت ایول 6 رو نشون میدیم فان ترین بخش کنفرانس بود پوکیدم از خنده:D !
جمله به این ساده ای رو نمیتونی حفظ کنی خو ؟

This is sasaki :lol:

پ.ن: اسم طرف نمیدونم این بود یا نه اما کلا جمله جالب بود :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر