نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Nintendo Press Conference

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,252
نام
امیرحسین
Nintendo-Project-Cafe.jpg

خوب حدود 7 ساعت تا آغاز کنفرانس نیتندو باقی مانده ، معرفی کامل Project Cafe بدون شک بزرگترین اتفاق E3 امسال خواهد بود ، واقعا برام سواله که با چه کنسولی ، چه نوع کنترلری و چه نوع هدف گذاری مخاطبینی از Nintendo طرف خواهیم بود !

فرض کنید BF3 برای کنسول جدید نیتندو یا حتی معرفی انحصاری Splinter Cell یا Hitman توی این کنفرانس :d

3DS هم که اون غولی که قرار بود بشه از لحاظ فروش نبود دیشب PS vita هم فوق العاده ظاهر شد باید ببینیم نیتندو چه برنامه ای داره که کنسول دستی جدیدش خیلی راحت از Vita شکست نخوره !

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
از کجا به این نتیجه رسیدی که گرافیک خیلی بالایی داره ؟
اگر بخوایم بگیم که کنترل جالبی هم داره باز هم دلیل قانع کننده ای نیست، چون با اومدن PSV سونی میتونه تمامی کارایی های این Wii U رو با PSV و PS3 درست کنه

کیفیت زلدا هم این هست که رزولوشن واقعیش 720p هست :
http://h5.abload.de/img/untitled-1h886r8gc.jpg

کنسول psv امکان پخش 1080 رو نداره.امکان اتصال به tv رو نداره. برای کسانی که به صفحات نمایش بزرگ عادت کردند صفحه کوچیکی دارد.(برای دورانی که تبلت ها اکثرا 10 اینچ هستند 5 اینچ به نظر من کوچیکه.)چون علاوه بر صفحه نمایش دارای gpu وcpu وبقیه موارد هست و در عین حال باید وزن هم در محدوده منطقی نگه داشته بشه از نظر باتری محدودیت داره و....

ولی این کنسول این محدودیت ها رو نداره(البته من چیزی در مورد وزن و باتریش ندیدم ولی اگر باتری کم و وزن زیاد داشته باشه شدیدا از ارزشش کم می کنه.)

این دسته تنها کاری که میکنه اینه که با توجه به اینکه هیچ سخت افزار اصلی ای نداره داره با کنسول تعامل می کنه، حالا PSV هم سخت افزار داره هم اینکه قابلیت های بیشتری نسبت به این دسته داره و سونی هم یه سری کارایی هاش و تو این زمینه نشون داد. توی کنفرانس سونی موقعی که Ruin رو روی PSV نشون دادن، طرف بازی رو سیو کرد، بلافاصله رفت روی PS3 ادامش رو بازی کرد. اگر سونی یه مقدار روی این قضیه تو GDC و TGS تمرکز کنه راحت می تونه هایپ این کنترلر Wii U رو بخوابونه
به قیمت هم توجه کنید ترکیب ps3 و psv حداقل 550 دلار هزینه بردار هست در صورتی که بعید می دونم قیمت این کنسول به این حدود حتی نزدیک بشود.

در نهایت برای قضاوت نهایی باید تا مشخص شدن قیمت کنسول و سایر مشخصاتش صبر کرد....

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
کنسول psv امکان پخش 1080 رو نداره.امکان اتصال به tv رو نداره. برای کسانی که به صفحات نمایش بزرگ عادت کردند صفحه کوچیکی دارد.(برای دورانی که تبلت ها اکثرا 10 اینچ هستند 5 اینچ به نظر من کوچیکه.)چون علاوه بر صفحه نمایش دارای gpu وcpu وبقیه موارد هست و در عین حال باید وزن هم در محدوده منطقی نگه داشته بشه از نظر باتری محدودیت داره و....

ولی این کنسول این محدودیت ها رو نداره(البته من چیزی در مورد وزن و باتریش ندیدم ولی اگر باتری کم و وزن زیاد داشته باشه شدیدا از ارزشش کم می کنه.)
خیلی جالبه که PSV رو با کل کنسول مقایسه میکنی !!

به قیمت هم توجه کنید ترکیب ps3 و psv حداقل 550 دلار هزینه بردار هست در صورتی که بعید می دونم قیمت این کنسول به این حدود حتی نزدیک بشود
و البته با 550 دلار شما صاحب یه کنسول دستی High Tech و یه Home Console جا افتاده در بازار می شوید که هر کدوم برای خودشون بازی دارن و به راحتی این قابلیت رو هم می تونن داشته باشن که با هم کار کنن و البته لازم نیست که همیشه هر دو رو توی یه اتاق نگه داری که خیلی با یه Home Console و یه کنترلر با صفحه نمایش لمسی فرق داره

maven_Zer09

کاربر سایت
Jun 21, 2010
93
خیلی جالبه که PSV رو با کل کنسول مقایسه میکنی !!
بهتر از مقایسه دو تا کنسول با یه کنسول هستش که :d

و البته با 550 دلار شما صاحب یه کنسول دستی High Tech و یه Home Console جا افتاده در بازار می شوید که هر کدوم برای خودشون بازی دارن و به راحتی این قابلیت رو هم می تونن داشته باشن که با هم کار کنن و البته لازم نیست که همیشه هر دو رو توی یه اتاق نگه داری که خیلی با یه Home Console و یه کنترلر با صفحه نمایش لمسی فرق داره
Wii U هم یه کنسول نسل قبل که احتمالا 999$ هم قیمتش هست. every one knows this
---
اما به هر حال
Nintedo am DOOOOOMED
مثل همیشه

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
و البته لازم نیست که همیشه هر دو رو توی یه اتاق نگه داری
وای که چه ظلمی در حق بشر میشه...نه اینکه الان کنترلرهای کنسول‌های شریف ما در فواصل کیهانی از هم به سر میبرن...
واقعا سخته به مدل قرن بیستمی برگشتن و تو یه اتاق بودن :d

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی

شما درست می فرمایید ولی این حرف های شما ناقض حرف من نیست.در هرصورت اینکه یک فرد دو کنسول رو بهتر می دونه یا یا کنسول با یک دسته خاص رو به سلیقه فرد بستگی دارد و اون مشتری نهایی است که تصمیم می گیرد کدوم رو بخرد.در هر صورت شما هیچ وقت نمی توانید uncharted golden abyss رو HD داشته باشید و همچنین هیچ وقت uncharted 3 رو روی PSV نخواهید داشت.ولی با wii U می توانید زلدا و ماریو رو hd روی tv بازی کنید و همچنین روی کنترلر هم اون رو داشته باشید.(ولی در نهایت portability که در psv خواهید داشت رو هم با wii u نخواهید داشت.)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بهتر از مقایسه دو تا کنسول با یه کنسول هستش که
هومن جان شما سابقت کاملا مشخصه و دلیلی نمیبینم باهات بحث کنم ولی اگر پست هارو از اول بخونی که نخوندی من گفته بودم که سونی میتونی با استفاده از PSV تمامی کارایی های Wii U رو برای PS3 فراهم کنه !

maven_Zer09

کاربر سایت
Jun 21, 2010
93
هومن جان شما سابقت کاملا مشخصه و دلیلی نمیبینم باهات بحث کنم ولی اگر پست هارو از اول بخونی که نخوندی من گفته بودم که سونی میتونی با استفاده از PSV تمامی کارایی های Wii U رو برای PS3 فراهم کنه !
منظورت فن بودن نینتندو بودنم هست؟ خوب اون رو که همه میدونند. پست هات رو هم خوندم. سابقه تو هم البته در این زمینه مشخصه که کلا با نینتندو و Wii مشکل داری.

تنها چیزی که تو دیدی این بوده که NGP میتونه از save های PS3 استفاده کنه و یک سری قابلیت social مشترک. به غیر از این چیزی دیدی که میگی همه قابلیت های Wii U رو می تونه فراهم کنه؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
منظورت فن بودن نینتندو بودنم هست؟ خوب اون رو که همه میدونند. پست هات رو هم خوندم. سابقه تو هم البته در این زمینه مشخصه که کلا با نینتندو و Wii مشکل داری.
نه فن بودنت مشکلی نیست، مشکل از جای دیگه هست که باعث شده تا چند بار هم به خاطرش تو سایت به مشکل بر بخوری !
تنها چیزی که تو دیدی این بوده که NGP میتونه از save های PS3 استفاده کنه و یک سری قابلیت social مشترک. به غیر از این چیزی دیدی که میگی همه قابلیت های Wii U رو می تونه فراهم کنه؟
وقتی از سخت افزار بهتر و کامل تری بهره میبره و تمامی مسائل تکنیکی کنترلر WiiU رو داره به نظرت مشکلی تو اجرا کردنشون داره ؟!
انگار بگی که من فقط کولر بنز و دیدم ولی همه چیز پیکان و دیدم. بعد نتیجه بگیری که بنز نمیتونه کارایی پیکان و داشته باشه

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
e3 20011 تمام شد رفت

من ویتا رو ترجیح میدم به این بشقاب

آقا من هم همینطور این از بشقاب هم گذشت . سینی بود واس خودش:))=))
کلا اگه اینا کنسول رو معرفی کنن انوقت باید مقایسه بین ps3 & xbox & vii u باشه چون مطما هستم بازیهایی مثل b3 & batman & ng3 و... نمیتونن نه رو یه vii و نه رویه این پد اجرا بشن;)
و در مورد psv لطفا psv را با یک پد که بدون کنسول و tv به هیچ دردی نمیخوره مقایسه نکنین ممنون:x
ودر مورد wii u اینها فقط پد رو نشون دادن و هنوز خود کنسول رو نشون ندادن و انگار این پد میتونه با wii هم هماهنگ بشه و یا بر عکس با دسته های wii میتونیم با کنسول جدید هم بازی کنیم
چون اصلا نشون ندادن که کنسولی استفاده میکردن چی و چه شکلی بود:((

maven_Zer09

کاربر سایت
Jun 21, 2010
93
وقتی از سخت افزار بهتر و کامل تری بهره میبره و تمامی مسائل تکنیکی کنترلر WiiU رو داره به نظرت مشکلی تو اجرا کردنشون داره ؟!
ویژگی اصلی کنترلش انتقال داده های تصویری به صورت بیسیم و بدون لگ هست، چیزی که ربطی به پردازشگر و قدرت گرافیکی نداره. البته ویژگی های دیگش مثل قابلیت IR مانند وییموت که تصویر یک قسمت خاص که کنترلر به سمتش بود رو میورد هم معلوم نشد چطوری اجرا میشه. و تاحالا "هیچ" حرفی هم در مورد این قابلیت نه توی PSV زده شده و نه توی PS3، که هر دوشون هم باید این قابلیت رو داشته باشند. وگرنه 3DS هم لابد میتونه همین کار رو مثلا با Wii انجام بده دیگه؟

و مشکل اصلی دیگه اینجاست که PSV یه کنترلگر استاندارد نیست و با همه PS3 ها نمیاد. نمونش هم PS Move که خیلی کمند بازی های 3rd party ای که ازش پشتیبانی کنند. با اینکه یه وسیله 250$ هم نیست و کاملا هم با PS3 سازگاره.

نه فن بودنت مشکلی نیست، مشکل از جای دیگه هست که باعث شده تا چند بار هم به خاطرش تو سایت به مشکل بر بخوری !
مشکل از من نیست. مشکل از جای دیگست، و من هم اولین نفری نیستم که بهش برخوردم، البته فکر کنم با این وضعی که از کاربرای قدیمی سایت کم شده، جزو آخرینش باشم :d دلیلی هم نمیبینم در مورد مسائلی که واقعا مطرح کردنشون خجالت آور توضیحی بدم. البته همه می تونند خودشون برند ببیند این مشکلات جای دیگه رو و قضاوت کنند :d

maven_Zer09

کاربر سایت
Jun 21, 2010
93
چون اصلا نشون ندادن که کنسولی استفاده میکردن چی و چه شکلی بود
این شکلی هستش، نشونش دادن.

تقریبا هم اندازه ی Wii هستش. برای مقایسه، دستگاه دیسک های 12cm میخوره (از روی جای دیسکش بقیه ابعادش مشخص میشه تقریبا)

1.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر