نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Nintendo Press Conference

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
Nintendo-Project-Cafe.jpg

خوب حدود 7 ساعت تا آغاز کنفرانس نیتندو باقی مانده ، معرفی کامل Project Cafe بدون شک بزرگترین اتفاق E3 امسال خواهد بود ، واقعا برام سواله که با چه کنسولی ، چه نوع کنترلری و چه نوع هدف گذاری مخاطبینی از Nintendo طرف خواهیم بود !

فرض کنید BF3 برای کنسول جدید نیتندو یا حتی معرفی انحصاری Splinter Cell یا Hitman توی این کنفرانس :d

3DS هم که اون غولی که قرار بود بشه از لحاظ فروش نبود دیشب PS vita هم فوق العاده ظاهر شد باید ببینیم نیتندو چه برنامه ای داره که کنسول دستی جدیدش خیلی راحت از Vita شکست نخوره !

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
برام اپسیلون اهمیت نداره که گرافیک کنسول خوبه یا بهتره!! برام اهمیت نداره که چه بازی هایی از یوبی و ea میاد و مهم نیست که این سینی هست یا پشقاب پرنده یا کفگیر! چیزی که برام مهمه اینکه که قراره یه ماریو و زلدا جدید با یه کنترلر جدید بازی کنم که این خودش یه دلیل بی چون و چرا واسه خرید این کنسول واسه من محسوب میشه که با وجود سابقه نینتندو توی ساخت کنترلر و استفاده از اون واسه خلق یه تجربه ناب با همه این صحبت ها خیالم راحته و می دونم که قراره چی تحویلمون بدن
اصلا چه اهمیتی داره؟! من زلدا و ماریو بازی می کنم همون جور که انچارتد و گاد آف وار می زنم و همون جور که گیرز میرم و ازش لذت می برم
چرا باید همش موضوع رو از دید فن بوی ها دید و هی واسه جنگ کنسولی و کمپانی ها جو سازی کرد!؟ این یه کنسول جدیده و مطمئا بازی های جدید هم با خودش میاره و البته کنترلر جدید و یه تجربه جدید
این چیش بده؟! غیر از اینکه این به نفع همه گیمر ها هست و قراره همه ازش لذت ببریم؟ من هنوز درست نمی فهمم که این بحث ها و جنگ و جدال ها واسه چیه و منطقش چیه؟!
هر کسی که بازی خوب می سازه و هر کسی که سرگرمی ما رو فراهم می کنه کسی هست که ارزش حمایت گیمر ها رو داره حالا میخواد نینتندو باشه ماکرو باشه یا سونی. فرقی نمی کنه

آخرین ویرایش:

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
نام
مهدی
من این جوری برداشت کردم:

شما با این کنسول در حال بازی کردن هستید رو تلویزیون. بعد به هر دلیلی دیگه نمی توانید از tv استفاده کنید(مثلا یکی از اعضای خانواده می خواهد تلویزیون ببیند یا حالا هر دلیل دیگه) شما در نسل های قبل در این لحظه باید بازیتون رو متوقف می کردید و تلویزیون رو در اختیار اون فرد که می خواهد تلویزیون ببیند قرار بدهید.ولی الان با این کنترلر نینتندو بازی از tv به کنترلر شما منتقل می شود و بازی رو روی کنترل ادامه خواهید داد.

البته همان طور که گفتند خیلی وارد جزئیات نشده اند و با معرفی این کنسول یک سری سوال رو پاسخ دادند و یک سری سوال جدید ایجاد کردند پس به نظر من این تنها کاربرد این کنسول نیست.

(مثلا شما می خواهید تو خونه تون قبل از خواب تو تختتون مقداری بازی کنید و بعد بخوابید.می توانید از کنسول های دستی استفاده کنید یا از دستگاه هایی مثل iphone و یا گوشی های آندروید. اما هیچ کدام نه از نظر گرافیک و نه از نظر گیم پلی نمی توانند بازی هایی در حد bf3 ویا AC به شما ارائه دهند ولی در این کنترلر بازی مربوطه در کنسول پردازش می شود و تصویر به کنسول شما stream می شود و شما از طریق کنترلر دستور های لازم رو به کنسول می دهید و تصویر رو هم روی monitor 6.2 اینچی این دستگاه خواهید داشت.)

به نظر من ایده جالبی ولی هنوز برای کامل شدن راه طولانی دارد.

در ضمن از کنسول از تمام accessory های فعلی wii هم پشتیبانی می کند.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
آخرین مشخصات خوده wiii u که پیدا کردم اینهاست:

Release
2012

Size
46mm x 172mm x 268mm

New Controller
6.2 inch, 16x9 touch screen. Rechargeable. Includes power button, two slide pads, Home button, d-pad, A/B/X/Y buttons, L/R buttons, ZL/ZR buttons, accelerometer, gyro sensor, rumble feature, camera, mic, speaker, sensor, touch pen.

Other Controllers
Wiimote (or Wiimote plus) -- can have up to four connected simultaneously. Compatible with all Wii controller and input devices, including Balance Wii Board, Classic Controller, Classic Controller Pro and Nunchuck.

Media
Uses 12cm high density optical disc meant for the new hardware. Can also use Wii 12cm optical discs. (Note: there is no mention about the capacity of the new discs.)

Video Output
1080p, 1080i, 720p, 480p, 480i. Compatible with HDMI, component, D, S-video and composite cables.

Audio Output
Can output PCM linear 6ch from AV multi out or HDMI

Capacity
In addition to built-in flash memory, memory can be expanded through SD card and external USB drives

CPU
Multi core processor based off IBM Power series

Other
Includes 4 USB2.0 ports. Backwards compatible with Wii games.

pozitron

کاربر سایت
Apr 7, 2010
10
این دوتا رو ببینین :-/

فکنم این کنسول در راستای همون 3ds هست، این نینتندو زرنگ تر از این حرف هاست :d می خواد یجوری آدم به خرید هردوش مجبور کنه :-/ یچی تو مایه های همون TF کوجیما هست برنامش /:)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا تا دلتون میخواد بگید سینیه یا نمیدونم آشغاله!
فعلا که wiiـه عادیش فروشش به اندازه کل فروش 2 کنسول دیگس معلوم نیست این چیکار میکنه مخصوصا که گرافیک خیلی بالایی داره+ زیبایی فوق العاده و تا 2 سال دیگه هم کنسولای رقیب نخواهند اومد!

• Like
Reactions: Capcom

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
برام اپسیلون اهمیت نداره که گرافیک کنسول خوبه یا بهتره!! برام اهمیت نداره که چه بازی هایی از یوبی و ea میاد و مهم نیست که این سینی هست یا پشقاب پرنده یا کفگیر! چیزی که برام مهمه اینکه که قراره یه ماریو و زلدا جدید با یه کنترلر جدید بازی کنم که این خودش یه دلیل بی چون و چرا واسه خرید این کنسول واسه من محسوب میشه که با وجود سابقه نینتندو توی ساخت کنترلر و استفاده از اون واسه خلق یه تجربه ناب با همه این صحبت ها خیالم راحته و می دونم که قراره چی تحویلمون بدن
اصلا چه اهمیتی داره؟! من زلدا و ماریو بازی می کنم همون جور که انچارتد و گاد آف وار می زنم و همون جور که گیرز میرم و ازش لذت می برم
چرا باید همش موضوع رو از دید فن بوی ها دید و هی واسه جنگ کنسولی و کمپانی ها جو سازی کرد!؟ این یه کنسول جدیده و مطمئا بازی های جدید هم با خودش میاره و البته کنترلر جدید و یه تجربه جدید
این چیش بده؟! غیر از اینکه این به نفع همه گیمر ها هست و قراره همه ازش لذت ببریم؟ من هنوز درست نمی فهمم که این بحث ها و جنگ و جدال ها واسه چیه و منطقش چیه؟!
هر کسی که بازی خوب می سازه و هر کسی که سرگرمی ما رو فراهم می کنه کسی هست که ارزش حمایت گیمر ها رو داره حالا میخواد نینتندو باشه ماکرو باشه یا سونی. فرقی نمی کنه
بهترین پستی که دیدم.مثل اینکه خیلی ها یادشون رفته با وجود سخت افزار ضعیف wii چجوری فروشش بوده.خیلی قابلیت داره این دسته ای که بهش میگین سینی!!اول اینکه وقتی یک نفر میخواد تلویزیون نگاه کنه شما میتونید بازی رو تو کنترلر ادامه بدید.اگه دقت کرده باشید یک قابلیت دیگه اش که ژرتاب شوریکن بود واقعا جالی یود.همچنین طارحی عکس زلدا با اون قلم نوری.تازه سازنده ها گفتن مه این کنسول توانایی اجرای بازی هاشون رو داره و شاید نسخه جدید بازی هاشون رو کنسول اجرا کننید.تازه حداقل از این کینکت که فقط همه رو سر کار گزاشته و هنوز بازی هاردکور براش عرضه نشده بهتره که.اگه هم از گرافیکش میگید پایینه بهتره برید اون تریلری که یک پرنده میره رو درخت میشینه رو ببینید یا ماله زلدا رو.اونجور هم که من فهمیدم قابلیت های 3ds هم در خودش داره.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
فکنم این کنسول در راستای همون 3ds هست، این نینتندو زرنگ تر از این حرف هاست می خواد یجوری آدم به خرید هردوش مجبور کنه یچی تو مایه های همون TF کوجیما هست برنامش
بابا تو عکس اول هم کنترلر معلومه هم خود کنسول.دیگه چه ابهامی وجود داره؟کجا آدم مجبور به خرید هر دوش میشه؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
البته اینها به عمد توی کنفرانس کنسول رو معرفی نکردند جهت تحریک حس کنجکاوی و ایجاد هزار تا سوال جدید، ولی این مطالب مشخص بود:

- اسم کنسول جدید Wii U هستش و از نوعی کنترلر جدید استفاده می کنه که همه دیدیم (دقت کنید که بارها گفته شد این "کنترلر" وی یو هستش، نه خود کنسول).

- قابلیت نمایش تصویر روی تلویزیون و یا خود کنترلر وجود داره (راستش نمی فهمم در شرایط استفاده از کنترلر، کنسول تصویر رو از چه طریقی به کنترلر منتقل می کنه)؟

- روی کنترلر 1001 کار دیگه غیر از گیم هم میشه انجام داد! مثل چت تصویری و نقاشی کشیدن fبا قلم و گشت و گذار توی اینترنت و ...

- بسیار خوب در زمینه زدن مخ شرکت های گیم سازی عمل کردند و کنسول دچار کمبود گیم نخواهد بود و شاید لانچ قوی یی داشته باشه.

- الان توی اینترنت خوندم که کنسول شون بلو-ری رو ساپورت نمی کنه! :blink:
89.gif

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
کنفرانس جالب و عجیبی بود کلا :):)
نینتندو سیاست جالبی رو در پیش گرفته :

1- هم می خواد بازار هاردکور رو با این توان گرافیکی و پردازنده و پشتیبانی از مدیا های مختلف و بازی های متنوع و کیفیت بالا رو بدست بیاره.....
2- هم می خواد طرفدارای کژوال با بازی های فوق محبوب ماریو-زلدا-....... رو به سمت خودش بکشونه و پادشاه به تمام معنا این سبک بازی شه ...
3- هم می خواد بازار کنسول دستیشو با این کنترلرجدید و جالب با اون همه امکانات و صفحه نمایشگر قوی و بزرگ و پشتیبانی قویتر از 3DS و بازی های بیشتر و متنوع تر بدست بیاره

در حقیقت با یه تیر سه نشونه میزنه و همه چیو در یک کنسول ارائه میده:-o:-o:-o:|
این کنترلرم خیلی جالب بود اولش دیدم کف کردم شبیه تبلته
بنظرم سبک و خوش دست باشه
شما با این کنسول در حال بازی کردن هستید رو تلویزیون. بعد به هر دلیلی دیگه نمی توانید از tv استفاده کنید(مثلا یکی از اعضای خانواده می خواهد تلویزیون ببیند یا حالا هر دلیل دیگه) شما در نسل های قبل در این لحظه باید بازیتون رو متوقف می کردید و تلویزیون رو در اختیار اون فرد که می خواهد تلویزیون ببیند قرار بدهید.ولی الان با این کنترلر نینتندو بازی از tv به کنترلر شما منتقل می شود و بازی رو روی کنترل ادامه خواهید داد.
دقیقا ایدشون همینجوریه واگه قیمت خوبی داشته باشه میترکونه.:|:|:>:>

بعد تاریخ اومدنشم 2012 هستش خیلی جالبه با این کیفیت و گرافیک اگه ساله دیگه بیاد دو کمپانیه دیگم نسل جدیدو بنظرم زودتر شروع کنن.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
به نظرتون Zelda ای که روی Wii U اجرا می شد از لحاظ قدرت گرافیکی در چه حدی بود!؟
شاید عکس زیر گویای این مساله باشه!! (حجم : 7.33 مگ!)

Code:
http://www.wired.com/images_blogs/gamelife/2011/06/2011_HW_3_imge11_E3.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر