Dynasty Warriors 8 | Xbox 360

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
دوستان یک چیزی در قسمت story mode این بازی وجود داره به نام what if scenario
کسی میدونی چیه؟
زیر مرحله ها یک ستاره وجود داره اگر اون کاری رو که گفته انجام بدی مثلا کسی که میمیره نمی میره یا استیج باز می شه از این جور چیزا

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این قسمتایی که پسوند Empires ندارن مثل همین نسخه اصلا المانای استراتژیک ندارن؟ من فقط DW5:Empires رو تا حالا بازی کردم.نمی دونم چی به چیه!

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
آقا بالاخره مشکل افت فریم حل نشد بعضی موقع ها دیگه اینقدر میره رو مخ آدم اعصاب رو میریزه به هم...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
آقا بالاخره مشکل افت فریم حل نشد بعضی موقع ها دیگه اینقدر میره رو مخ آدم اعصاب رو میریزه به هم...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

یک پچ زدن برای افت فریم...
فکر نکنم کسی امتحان کرده باشه.

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
اگر دستگاه ایکس باکس رو به اینترنت وصل کنید؛ بازی خودش مستقیما آپدیدت میکنه؛ البته متاسفانه من هنوز امتحان نکردم خیلی هم مشتاقم اما خوب چند ساله که ایکس باکس رو به اینترنت وصل نکردم نمیدونم چجوریه.
با سپاس

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
آنچنان فرقی نمیکنه .
برا دانلود پچ ، ایکس باکس رو باید به اینترنت وصل کنید و برید تو بازی ... خودش یه پیغام میده برا دانلود

ولی گفتم زیاد فرقی نمیکنه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
میتونید تایتل آپدیت رو با کامپیوتر دانلود کنید بریزید رو کنسول نیازی به وصل کردن به اینترنت نداره ...!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
امتحان نکردید یه چیزی شنیدین من روزه اول که گرفتمش زدم دانلود شده ولی یکی بیاد بگه با 700kb تایتل اپدیت چه چیزی قراره درست بشه من گفتم یه راه سختی داره که همه میان میگن این راهی که شما کفتید درستش نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر