Dynasty Warriors 8 | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
پس از چندین سال دور بودن از این سری (از شماره 4 ) بالاخره این نسخه رو بازی کردم.:-" واقعا گرافیک بازی خیلی خوب شده.گیم پلی هم خیلی روونه و راحته و من تا اینجا که بازی کردم افت فریمی ندیدم.اول بازی می تونین یه سری از مراحل اموزشی رو برین و گروه خودتونو انتخاب کنید ، البته این مراحل اموزشی هم اجباری نیست.شخصیت های قدیمی سری هم توی این بازی تا اونجایی که من دیدم هستن :laughing: مثل همیشه میتونین Skill و سلاح بخرید که تعدادشون هم تقریبا زیاده :-" کلا اگر بازی ندارید حتما پیشنهاد میشه و بهتر از نسخه 6 و 7 هم هست.اسنم یه خبر از اپدیتی که برای افت فریم میخواستن عرضه کنن:
[h=2]Dynasty Warriors 8 Xbox 360 patch inbound[/h]

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خب بعد از 5 ، 6 ساعت بازی کردن اولین چیزی که به چشم میخوره اچیومنت ندادن هست ، که من توی این مدت زمان فقط یک عدد اچیومنت گرفتم :-" بعدا روی درجه سختی بالا تر بازی می کنیم ببینیم ایا میده یا نه
مبارزات هم خیلی شلوغ پلوغه و واقعا تعداد بالاست ، یعنی بین 400 نفر یا بیشتر ولت میکنه میگه بکش که این خیلی لذت بخشه ! ;;)
افت فریم هم یه کمی دیدم که اونقدرم اذیت نمیکنه و قابل تحمله

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان میشه فرق Ambition mode و Story mode رو بگین. کدوم بهتره? تا اونجایی که یادمه تو نسخه های قبل میتونستی برا خودت کاراکتر بسازی ولی انگار تو این وجود نداره؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خب تازه قسمت jin رو تموم کردم.کلا دو روز وقت برد البته من خیلی زیاد بازی کردم :-" یکمی تکراری شده بود اخراش اما نمیشه از پاش بلند شی خیلی با حاله ، بری جلوتر کمبو های بهتری هم داره.
کلا خیلی دارم با بازی صفا مبکنم.:D

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
خب تازه قسمت jin رو تموم کردم.کلا دو روز وقت برد البته من خیلی زیاد بازی کردم :-" یکمی تکراری شده بود اخراش اما نمیشه از پاش بلند شی خیلی با حاله ، بری جلوتر کمبو های بهتری هم داره.
کلا خیلی دارم با بازی صفا مبکنم.:D

دقیقا مثل منی :D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
خب Lu bu قوی ترین شخصیت بازی هست.:Dیکی از سخت ترین باس فایت این بازی تا حالا بوده ، لامصب حتی نمیزاره نفس بکشی خیلی قویه ولی هر جور که شده کشتمش.(همش با RB :-")
Zhao Yan هم نسبت به قبل واقعا خیلی خوب و سریع شده.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
فرمانده ها رو همه رو کشتم ، نرده بردبون هم نیست . مرحله اول wu هست .
ممکنه مشکل از دیسک بازی باشه ؟ نصب نمیشه

فکر نمیکنم.منم هر وقت یه جای بازی گیر کنم فکر میکنم بازی خرابه :D
اما کلا چیزی غیر از این نمیتونه باشه ، حتما باید یه نردبونی ،وسیله ای باشه :-"

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
فرمانده ها رو همه رو کشتم ، نرده بردبون هم نیست . مرحله اول wu هست .
ممکنه مشکل از دیسک بازی باشه ؟ نصب نمیشه

نه مشکل نه از دیسک هست نه نردبونی وجود داره تو نقشه برو جایی که یه مربع سبز چشمک میزنه که حکم کوئست رو داره باید بری اونجا و بعد در ها باز میشه

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
مشکل همون دیسک بازییه ، کلا فرمانده ها تو بازی غیب هستن .
بازی رو یبار سیو کردم و اومدم بیرون ، بعدش دوباره load کردم مشکل حل شد ولی هر چند دقیقه باز همین اتفاق می افته :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر