Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کلا گلیج ها هیچوقت درست نمیشن (برای مثال TLOU هنوز که هنوزه گلیج درجه سختیش درست نشده)

برای تروفی های co op این بازی هم من صفحه های قبل درخواست دادم اما کسی همراهی نکرد منم رفتم تو سایت psnprofiles و با خارجی ها تا 30 دقیقه دیگه 5 تا تروفی co op ش رو میگیرم
بالاخره میشه تروفی گلیج شده ها رو گرفت یا نه ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اره میشه
بازیت ریجن چنده؟
مثل اینکه بازی ریجن لاک شده و فقط با هم ریجن ها میشه بازی کرد
دارم سعی میکنم تا قبل عید بخرم تو عید بازی کنم
تا آنجایی که من دیدم تو ایران فقط ریجن 1 پیدا میشه

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان الان من تقریبا دو سه تا side quest هام مونده( قبل آپدیت) حالا با آپدیت جذیذی که اومده میشه میشه تروفی اش رو گرفت یا بازم نمیشه؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان الان من تقریبا دو سه تا side quest هام مونده( قبل آپدیت) حالا با آپدیت جذیذی که اومده میشه میشه تروفی اش رو گرفت یا بازم نمیشه؟

بازم نمیشه. من دوباره 20 تا side quest بعد آپدیت رفتم اما بازم تروفی باز نشد!

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,560
آخرین ویرایش:

em.mashhadi

کاربر سایت
Sep 16, 2014
22
سلام دوستان من حدود 30 ، 40 درصد بازی رو رفته بودم که متاسفانه نمیدونم چرا و به دلایل نا معلومی حالا که دوباره رفتم تو بازی دیدم سیوم پاک شده ! از طرفی هم حوصله دوباره رفتن این 30 ، 40 درصد رو ندارم و اینکه حیفمم میاد بیخیال بشم بازی رو لطفا دوستان اگه کسی حدود این مقدار از بازی رو رفته لطفی کنه سیوشو برام آپلود کنه .... ممنون میشم

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بازم نمیشه. من دوباره 20 تا side quest بعد آپدیت رفتم اما بازم تروفی باز نشد!

من امروز SIDE QUEST هارو رفتم تروفی رو بهم داد . شما مطمینی همه رو میری ؟ کلا 47 تا SIDE QUEST هست . بعضیاش هم شبیه دایره یا شبیه MARK سفید هست .

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
سلام دوستان
یه سوال شایدم صدها بار پرسیده شده ولی خواهشا واسه 101 مین بار جواب بدین:d من اول کاملا قید این بازیو زدم بخاطر قیمت بالاش نقد و متاش گفتم
عنوان متوسطی ولی به تاپیک اینجا سرک کشیدم و تاپیک امتیاز اعضا به عناوین ps4 دیدم خیلی ها خوششون اومده بود واقعا
QUEST , SIDE QUEST متنوعن تکراری و خسته کننده نمیشن ماموریت ها یا خود بازی در کل ارزش داره بازی؟
میخوام عید بترکونم اینشالله:d

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
دوستان كسي نميدونه واسه در ها و صندوق هاي قفل چجوري بايد دسته رو چرخوند؟ هركاري ميكنم ميشكنه اون سوزن كه ميخواد قفل باز كنه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر