Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
گرافیک بازی درکل خیلی خوبه ولی یه جاهایی مخصوصا توی تاور این حالت برفکی توی ذوق میزنه( دون دون ریز توی صفحه اگر دفت کرده باشین معلومه...توی infamous first light هم اگه به اسمون نگاه میکردن اونجا هم همچین قضیه ای بود ولی خب زیاد مسئله مهمی نیست مهم گیم پلی هست که حرف نداره)

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
بازیش خیلی خوبه حتما باید اینو co op تجربه کرد .. اگه تنهایی بازی کنید یه حس مرگی بهتون دست میده .:unsure:
اقا یکی میشه توضیح بده این hunter ها رو چطور باید شکست داد ؟ نقطه ضعفشون چیه ؟ نامردا سریع میگیرنت و با نور بنفش به زور میشه دیدشون. :d

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بازیش خیلی خوبه حتما باید اینو co op تجربه کرد .. اگه تنهایی بازی کنید یه حس مرگی بهتون دست میده .:unsure:
اقا یکی میشه توضیح بده این hunter ها رو چطور باید شکست داد ؟ نقطه ضعفشون چیه ؟ نامردا سریع میگیرنت و با نور بنفش به زور میشه دیدشون. :d

راحت ترین راه کشتنشون از این تیر های پرتابی EXPLODING هست . 3-4 تا بزنی پشت سر هم میمیرن

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بازی رو گذاشتم توی لیست خرید ولی این گلیج تروفیهاش دو دلم کرده ، کی قراره ردیف بشه ؟
این تروفی رو حتما باید Private Coop گرفت یا Public هم میشه ؟
Complete 5 quests in a single co-op game with the same 3 partners

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
بچه ها چطور باید جعبه کمک های اولیه برای اضافه کردن خونش درست کرد؟
هر چیزی رو بخوای کرفت کنی باید وسایلی که لازم داره رو تو Inventory ـت داشته باشی! و اگه همشو داشته باشی روی Medikit دوبار کلیک کنی خودش کرفت میکنه!

• Like

dandelion

کاربر سایت
Sep 27, 2013
10
هر چیزی رو بخوای کرفت کنی باید وسایلی که لازم داره رو تو Inventory ـت داشته باشی! و اگه همشو داشته باشی روی Medikit دوبار کلیک کنی خودش کرفت میکنه!

درسته اما مشکل من اینه نمیدونم چه وسایلی برای ساختن medikit لازمه که پیدا کنم

• Like

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان یه سوال فنی.

من دموهای قبل انتشار بازی را که میدیدم کلا یه محیط هایی داشت که ساختمون و خیابون های دراز و گنبد توشون بود و حتی کلا صفحه منوی بازی هم دقیقا داره چنین محیط هایی را نشون میده، ولی تو خود بازی اصلا چنین محیط هایی مثل طراحی گنبدی من ندیدم.

سوالم اینجاست که من خوب نگشتم یا اصلا چنین محیط تو بازیش وجود نداره؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
بازی رو گذاشتم توی لیست خرید ولی این گلیج تروفیهاش دو دلم کرده ، کی قراره ردیف بشه ؟
این تروفی رو حتما باید Private Coop گرفت یا Public هم میشه ؟
Complete 5 quests in a single co-op game with the same 3 partners
این آپدیت آخری که دادن گفتن درست میشه اما من هنوز امتحان نکردم.
اون تروفی رو هم private coop میشه گرفت
دوستان یه سوال فنی.

من دموهای قبل انتشار بازی را که میدیدم کلا یه محیط هایی داشت که ساختمون و خیابون های دراز و گنبد توشون بود و حتی کلا صفحه منوی بازی هم دقیقا داره چنین محیط هایی را نشون میده، ولی تو خود بازی اصلا چنین محیط هایی مثل طراحی گنبدی من ندیدم.

سوالم اینجاست که من خوب نگشتم یا اصلا چنین محیط تو بازیش وجود نداره؟
شما باید بری شهر old town

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
درسته اما مشکل من اینه نمیدونم چه وسایلی برای ساختن medikit لازمه که پیدا کنم
خوب وقتی روی چیزی که میخوای کرفت کنی یک کلیک کنی سمت راست توی اون خونه نوشته چه چیزایی لازمه و اگه نداشته باشی رنگ متنش قرمزه!
برا Medikit ـم یادمه Gause باید میداشتی که از توی جعبه های کمک های اولیه و ... پیدا میشه :)

• Like

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان اصلا اپديت رو از دست ندن، كلي بهبود داره از جمله وسيله نقليه به بازي اضافه ميشه، گرافيك بازي مخصوصا سايه پردازي خيلي بهتر ميشه، تير كمون، استاديوم.سلاح هاي جديد
و لباس جديد.

سوالي كه داشتم از كجا بايد سوار ماشين شد يا تير كمون گرفت؟!
نكنه بايد به صورت dlc خريد؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر