Dungeon Siege III | PC

DSIII.jpg

Publisher:square enix
Developer: Obsidian , Gas powered Games
Genre: Role-Playing
Release Date: TBA
ESRB Rating: RP​

امروز اسکوئر انیسک در یک اقدام غیر منتظره ساخت شماره ی سوم از نقش آفرینی کلاسیک Dungeon Siege را توسط استودیوی Obsidian Entertainment تایید کرد.

البته ظاهرا Obsidian Entertainment این بازی را تحت نظارت Chris Taylor و استودیوی او Gas Powered Game خواهد ساخت.
ضمنا برای اولین بار این بازی برای کنسول ها منتشر خواهد شد.

glacern_01.jpg

memorial_building.jpg

swamp01_final.jpg

crypt_stairs.jpg

همچنین به گفته ی اسکوئر انیکس بازی از یک Co-Op بسیار قوی پشتیبانی خواهد کرد وبازیکنان قادر خواهند بود به همراه دوستانشان بازی را به صورت Online Co-Op به اتمام برسانند.

همچنین قابلیت تعامل بسیار زیاد با محیط بازی وتصمیم گیری هایی که روند وداستان بازی را تغییر میدهند در بازی وجود خواهد داشت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: "[MTV]"

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بازی دقیقا از گیم اسپات 6 گرفت! حال کردید پیش بینی رو؟ :mrgreen:

من که یه خورده ای رفتم جلو، دیدم گیم پلی و یا حداقل داستان بهتر نشد، Uninstall کردمش. روی PC و 360 به اندازه کافی گیم تموم نکرده توپ دارم.

توی سال 2011 گیم ها باید خیلی قوی باشند تا بتونند در مقابل این همه رقیب مقاومت کنند... ;)

آخرین ویرایش:

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
بنده به عنوان یک ار پی جی باز که 7 سال از عمرم رو برای این بازیها گذاشتم باید بگم که در بازی ما یک تکنیک درست حسابی نداریم و انگار داریم یک بازی رو تموم می کنیم که سالها پیش تمومش کردیم و کلا چیز جدید از بازی ندیدم نه داستانی و نه داستانهای فرعی و افسانه ای پر باری و نه عمقی در انها که جذب کننده باشه و نه گرافیکی که با جو بازی سازگار باشه. و نه دیالوگهای عمیق و جذب کننده و پیگیر سازی همه چیز در بازی برای من تکراری بود . اصلا به ار پی جی بازها پیشنهاد این بازی رو نمی دهم چون وقت را بی خودی برای یک بازی بی مفهوم از بین برده ایم که نه سر دارد و نه ته . موفق باشید

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من تو نصب بازی یه مشکل دارم
وقتی رو فایل Setup کلیک می کنم فقط Steam رو نصب می کنه و می خواد آپدیتش کنه ولی وقتی نمی شه و این حرفا ، دیگه بازی رو هم نصب نمی کنه
کسی این مشکل رو نداشته ؟
راه حلش چیه؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من تو نصب بازی یه مشکل دارم
وقتی رو فایل Setup کلیک می کنم فقط Steam رو نصب می کنه و می خواد آپدیتش کنه ولی وقتی نمی شه و این حرفا ، دیگه بازی رو هم نصب نمی کنه
کسی این مشکل رو نداشته ؟
راه حلش چیه؟
شما برای نصب بازی باید فایل steambackup.exe رو اجرا کنی.

• Like
Reactions: sina_unl

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من بازی رو تموم کردم. راه حلی هست که بشه بعد از اتمام بازی دوباره برگشت به بازی تا ماموریتهای فرعی تکمیل نشده رو تکمیل کنم؟

• Like
Reactions: hosein me

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
:d
خدا صبرت بده! چجوری نشستی اینو تموم کردی؟
چند ساعت بود؟ یه ریویو بده؟;)
من عشقم بازی Dungeon Siege هست، به خاطر همین هم گفتم اگر آشغال هم باشه بازیش میکنم.
بازی کوتاه بود اصلا در حد یه بازی نقش آفرینی نبود، تقریبا 12 ساعت طول کشید (البته رو حالت Easy) و تقریبا 5-6 ماموریت فرعی رو بازی کردم. فکر کنم بازی با ماموریتهای فرعی چیزی در حدود 20 ساعت طول بکشه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من بعد از کلی کلنجار رفتن با بالا و پایین بازی بالاخره تمومش کردم
ایراد اول به اضافه شدن تفنگ ها به بازی بود
تو Fable اگه تفنگ اضافه کردن حداقل انقدر می فهمیدن سبک رو از فانتزی به استیم پانک تبدیل کنن ولی اینجا تفنگ ها به شدت غیر قابل درک هستن برای فضای بازی
ایراد دوم که شاید ناامید کننده ترین قسمتش باشه، داستان بازیه که واقعا غصه دارم کرد
بازی های Obsidian به طور کلی هر اشکالی اگه داشتن (که همیشه داشتن و بسیار زیاد داشتن) داستانشون فوق العاده بوده اما اینجا واقعا آدم می خواد گریه کنه البته فکر می کنم دلیل اصلیش نبود کریس اولان تو این پروژه بوده
ایراد بعدی به کنترل دوربین بازی وارده که در نوع خودش بازی کردن رو غیر ممکن می کنه
ایراد بزرگ بعدی هم اینکه بازی اون حس و حال DS های قدیمی رو نداره
بازی های قبلی خیلی بازی های بزرگی نبودن اما در اکشن کم نمیذاشتن که بازی در این قسمت هم ناامید می کنه
من به صورت آنلاین یا گروهی بازیش نکردم اما ظاهرا این دو بخش هم جز اشکالات بازی حساب می شن
نکات مثبت
برای اولین بار در تاریخ Obsidian یه بازی داده بیرون که کامل ساخته شده مثل تمام بازی های قبلیشون نیاز به چندین ماه کار دیگه نداره
برای اولین با یه انجین ساخت خودشون کار کردن
از لحاظ فنی بازی خوب کار کرده البته منهای مشکلات کنترل که اونم با پچی که دادن ظاهرا حلش کردن
در کل بازی خیلی در حد متوسط بود متاسفانه ولی یه سری مسائل منو به آینده Obsidian امیدوار کرد (همین که یه بازی تقریبا بدون باگ و مشکلات فنی دادن بیرون و در تمام مدتی که بازی کردم یه بار هم کرش نکرد خودش نشون از پیشرفت زیادی می ده)

• Like
Reactions: raya2 and VahiD_ST

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
منم بازی رو تموم کردم .

هرچند بازی زیاد خوبی نیست اما به نظر من حقش بیشتر از امتیاز 6 اه . من fable 3 رو بعد 7 ساعت uninstall کردم اما اینو تونستم تا آخر برم.

در مورد داستان ، تا اونجایی که یادمه Dungeon Siege داستان نداشت و بیشتر یه بازیه action rpg بود که تا حدودی از diablo الهام گرفته بود. این سریش هم داستان متوسطی داره . در کل داستان اکثر بازیها الان عمق نداره و main plot درست حسابی نداره . بیشتر شیوه روایت داستان و پیاز داغ زیاد کردانست که باعث تفاوت میشه.

شباهت زیادی به torchlight داره . random item ها و تنوع item هایی که drop میشه زیاده . magic ها و skill هاش در حد متوسطه .

بازی گرافیک متوسطی داره ولی کاملا روان اجرا میشه . باگ نداره . صدا گذاریها متوسط. ولی موسیقی متن خوبی داره . تو مبارزه ها و مراحل مختلف موسیقی متناسبی پخش میشه .

دوربین هم من مشکل خاصی باهاش نداشتم . همون حالت از بالا .

سعی شده تا محیط های متنوعی براش ساخته بشه ولی تا اونجایی که خاطرم هست این تنوع محیط ها تو سریهای قبل بیشتر و جالبتر بود .

در کل بازی بدی نیست . من بهش 7.5 میدم. برای اونایی که بزن و برو با تنوع زیاد item دوست دارن پیشنهاد میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر