Dungeon Siege III | PC

DSIII.jpg

Publisher:square enix
Developer: Obsidian , Gas powered Games
Genre: Role-Playing
Release Date: TBA
ESRB Rating: RP​

امروز اسکوئر انیسک در یک اقدام غیر منتظره ساخت شماره ی سوم از نقش آفرینی کلاسیک Dungeon Siege را توسط استودیوی Obsidian Entertainment تایید کرد.

البته ظاهرا Obsidian Entertainment این بازی را تحت نظارت Chris Taylor و استودیوی او Gas Powered Game خواهد ساخت.
ضمنا برای اولین بار این بازی برای کنسول ها منتشر خواهد شد.

glacern_01.jpg

memorial_building.jpg

swamp01_final.jpg

crypt_stairs.jpg

همچنین به گفته ی اسکوئر انیکس بازی از یک Co-Op بسیار قوی پشتیبانی خواهد کرد وبازیکنان قادر خواهند بود به همراه دوستانشان بازی را به صورت Online Co-Op به اتمام برسانند.

همچنین قابلیت تعامل بسیار زیاد با محیط بازی وتصمیم گیری هایی که روند وداستان بازی را تغییر میدهند در بازی وجود خواهد داشت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: "[MTV]"

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
بچه ها دارم میمیرم ... یکی که بازی کرده تعریف کنه ببینیم چه جوریه ... دارم دانلود میکنم ... 2.5 گیگ دانلود شده بقیش مونده ....فردا دانشگاه همه شو دانلود میکنم ...
بازی خوبه ؟ باگ نداره ...؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بچه ها دارم میمیرم ... یکی که بازی کرده تعریف کنه ببینیم چه جوریه ... دارم دانلود میکنم ... 2.5 گیگ دانلود شده بقیش مونده ....فردا دانشگاه همه شو دانلود میکنم ...
بازی خوبه ؟ باگ نداره ...؟

در یک کلام، نابود! چند کلام بیشتر، باز یه فرانچایز دادن دست اینا تا به عمق معنی به گند بکشدش. حیف نون که بدی کارمندای آبسیدین بخورن واقعا حیف نون که میگن اینجا صادقه...

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خیلی دوست دارین بدونین چی هست؟؟؟ اوکی حرفی نیست!
1-گیم پلی منسوخ
2-زاویه دوربین فاجعه و فوق العاده آزار دهنده
3-داستان بی سر و ته
4-:-&:-&:-&
تنها نکته مثبت بازی روان اجرا شدن بازی روی پی سی هستش!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
منظورت رو نمیفهمم.یک جا میگی ای کاش نمیگرفتم یک جا میگی فوق العاده بود؟

نه بابا اون برای یه بازی دیگه بود اشتب تو این فروم تایپ کردم :d در کل بازی کرشاسب از این بهتر بود فوقالعاده ضعیف گرافیک و گیم پلی بازی اصلا راضی کننده نیست .
نمیودنم مسئولان اسکوار چی پیش خودشون فکر کردن این عنوان رو دادن به Obsidian که هر چی ساخته چرت از اب در اومده اون از Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir بود که 7 گرفت امتیاز اینم از این

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
بابا زود تر بگید ... :(( نشستیم الکی 4.5 گیگ دانلود کردیم !!!!!!!
دارم نصب میکنم...امیدوارم خوشم بیاد ...!:((
من که خوشم اومد بازی بد نیست دوستانی که از بازیهای جدید هی ایراد میگیرید باید بگم توقعتون از بازیها خیلی بالا رفته برای یک مدت دیگه یا بازی نکنید یا سعی کنید نگرشتونا عوض کنید که همینشم غنیمته

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
من از بازی های آبسیدین خودم فقط Fallout: New Vegas رو درست حسابی بازی کردم و هر چند به خوبی خود Fallout 3 نبود ولی بد به نظرم نیومد انصافا. در کل گیم های گنده و معروف زیاد داشتند و ترجیح میدم زیاد دست کم نگیرم شون.

البته در این مورد به خصوص، تعداد مخالفین داره زیاد میشه و انگار زیاد نباید سطح توقع مون بالا باشه. :(

امشب پارت آخرش رو می گیرم فردا نصبش می کنم ببینم چطوریه...

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
5 دقیقه بازی کردم ... بد نبود ... داستانش فعلا اصلا گیرایی نداره ... اما گیم پلی رو پسندیدم ... حالا تا بعد .... این دانشگاه نمیذاره ما بازی کنیم که ! :((

ویرایش :

بازی همچینم بد نیست ... داستان همچنان سر و ته نداره ... خیلی بد داره پیش میره ... بازی action RPG هستش ... اما قسمت اکشن اش خیلی بیشتره ...
گرافیکشم قابل قبوله ... اگه خیل گرافیک برات مهم باشه اصلا باش حال نمیکنی ...
مصیبت ترین چیز بازی زاویه دوربین و خرید و فروشه ... اعصاب فولادی میخواد !!!!!!
به طور کلی تصمیم گرفتم تمومش کنم :D

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بازی رو نصب کردم و حدود یک ساعت ازش رو رفتم. تا اینجا باید گفت متاسفانه ایرادهایی که بچه ها گفتند درسته.

- شروع و Presentation خیلی خاصی نداره و در بهترین حالت میشه گفت از این لحاظ معمولیه.

- گرافیک در حد بازی های روز نیست.

- مشکل کنترل کاراکتر و دوربین داره و به راحتی نمیشه همه جای محیط رو کنترل کرد.

- گیم پلی بازی خیلی معمولی و قدیمیه و دیالوگ ها هم چندان جالب طراحی نشدند.

این گیم اگر Review بشه احتمالا 6 و خرده ای یا حداکثر بین 7 تا 8 خواهد گرفت و خیلی بعیده بالای 8 بگیره.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
بازی رو نصب کردم و حدود یک ساعت ازش رو رفتم. تا اینجا باید گفت متاسفانه ایرادهایی که بچه ها گفتند درسته.

- شروع و Presentation خیلی خاصی نداره و در بهترین حالت میشه گفت از این لحاظ معمولیه.

- گرافیک در حد بازی های روز نیست.

- مشکل کنترل کاراکتر و دوربین داره و به راحتی نمیشه همه جای محیط رو کنترل کرد.

- گیم پلی بازی خیلی معمولی و قدیمیه و دیالوگ ها هم چندان جالب طراحی نشدند.

این گیم اگر Review بشه احتمالا 6 و خرده ای یا حداکثر بین 7 تا 8 خواهد گرفت و خیلی بعیده بالای 8 بگیره.
عمرا با این وضع بتونه بالای 8 بگیره ... نهایت 7 ... صدا گذاری بازی به معنای واقعا کلمه افتضاح میباشد ... آدم طرز حرف زدنشونو میبینه یاد دوبله های فارسی 1 میوفته !!!!:))

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
آقا من دیگه تقلید اینجوری ندیده بودم ... انگار یکی نشسته جلوت داره ادای dragon age در میاره :p
البته این بازی اصلا نزدیک به DA هم نیست ... اما مثلا خواسته تقلید کنه ...
دیالوگ ها که کپی بازی های bioware هستش ...

10th legion = grey wardens
کلا هم اومده مسائل ساسی هم توی بازی بذاره که بیخیال اصلا نیمشه راجع بهش صحبت کرد انقدر چرته ... اما مبارزه ها رو دوست دارم ... یکم تاکتیک میخواد ... و حال میده ... دستان کلا تعطیله ... یکم هم بازی کنید مشکل دوربینو دیگه متوجه نمیشید ...
به طور کلی ارزش یک بار تموم کردنو داره ...
-------------
ویرایش :
ما که بازیو تموم کردیم ... قشنگ بود ... به نظرم وقتم اصلا تلف نشده و ارزش داشت که به بار تمومش کنی ... آخر بازی جالب بود ... نتیجه ی همه ی انتخابایی که توی بازی کردیمو شروع میکنه گفتن ... خیلی جالب بود این حرکتش ... پایانش اونقدرا هم خوب نبود ...اما قانع کننده بود .... کلا مبارزه های بازی از همه چیش سرتر بود ...
اگه RPG باز هستید پیشنهاد میکنم بازیو امتحان کنید و با یکی دو ساعت اول راجع به بازی تصمیم نگیرید و بذارید بازی خودشو نشون بده ... از اواسط بازی واقعا لذت بخش میشه ....

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تقریبا دو ساعت هست دارم بازی میکنم.
بازی با اون چیزی که فکر میکردم خیلی فاصله داره. کنترل افتضاح و حرکت بد دوربین خیلی تو ذوق میزنه.
DS2 کجا و این کجا! ولی باز هم ارزش بازی کردن داره.
قبل از هر چیزی هم توقعتون رو از بازی بیارین پایین بعد برید سراغش.
من فکر کنم به خاطر کنسولیزه شدن بازی گیم پلی اون بیش تر از 20 یا نهایتا 30 ساعت طول نکشه. (یاد DS 2 بخیر که برای تمام کردنش باید تقریبا بین 50 تا 60 ساعت زحمت میکشیدی).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر