Driver: San Francisco | PC

4c0e60d957cd6_featured_without_text_driver.jpg

بالاخره پرده از اصرار بازی Driver: San Francisco برداشته شد ، این بازی در تعطیلات 2010 برای پلتفرم های PC,PS3 , Xbox360 ,MAC در راه است البته نسخه کنسول Wii این بازی نیز در حال ساخت می باشد.

داستان بازی Driver: San Francisco چند ماه پس از نسخه Driver 3 رخ می دهد و ادامه این بازی می باشد، اگر شما نسخه 3 این بازی به اتمام رسانده باشید خواهید دید که 2 شخصیت این بازی Tanner و Jericho در بیمارستان استانبول به سر می برند ، همه بازتاب این داستان در 30 دقیقه اول این بازی به نمایش داده می شود. از دیگر شخصیت های این داستان می توان به Martin Edmondson اشاره کرد که در این نسخه از وی استفاده شده است.داستان از جایی شروع می شود که یک قطعه گران بها از جنس طلا دزدیده می شود و شخصیت اصلی این داستان Tanner سوار بر ماشین Dodge Challenger در حال تعقیب دوست خودTabias Jones سوار بر ماشین Porsche 911 می باشد.
این بازی دارای جدید ترین ماشین ها است به طوری که از 120 مدل ماشین مختلف در این نسخه استفاده شده است ، در تریلری که از این منتشر شده است 20 ماشین از 120 ماشین موجود را به نمایش می کذارد

لینکه دانلود تریلر بازی:
rcj4s13afhahqska8x4g.jpg

HD

SD

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
بازی معمولی
3rrq7h0ei8ca0m16hnk.jpg

با enb
این آسمانش معلومه
qudy79zxn0rkhy61a.jpg

با این تنظیمات آسمان خیلی کانتراستش بالا میره برای همین ممکنه بعضی ساختمان بلند معلوم نباشه.
eo6q58k8xpce1aqcy2p.jpg

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان خسته نباشید من یه مشکلی داره با این بازی بنده با لب تاب سونی مدال VGH-CS16M خوب با این لب تابه اجرا میشه بدونه مشکل خوب من الان میخوام سره یه لب تاب دیگه سونی مدال F121FX نصب میشه ولی میخواد اجرا بشه این پیغامه را میده مبینید نمیدونم چه مگرشه اگر کسی بلده بگه ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی بازی هم اروجینال هست یعنی اصل تهیه شده
مرسی:d

اهان راستی روی 32 بیتی هم نصبش کردم ولی متاسفانه جواب نمیده
attachment.php

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    94.1 KB · مشاهده: 113
آخرین ویرایش:

navid10

کاربر سایت
Nov 7, 2011
2
سلام به شما دوست عزیز باید ubisoft luncher رو نصب کنین . و ترجیحا برای شروع بازی روی ایکون بازی کلیک راست کرده و run administrator را بفشارید . امیدوارم بشه .

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
کسی از دوستان میدونه این race activity 2 رو چطور باید باز کرد؟ من نمیتونم دو تا ماشین رو باز کنم یکی از shelby ها و یکی از van ها.میگه باید این race activity 2 رو تموم کنی منم هرچی میگردم تو نقشه نیست:(

ویرایش:
نیازی نیست خودم پیداش کردم ممنون

آخرین ویرایش:

mrwalt

کاربر سایت
May 9, 2011
70
نام
farhad
یه راهی نیست که ماشین خراب نشه؟
الان ماشینی که از پارکینگ انتخاب میکنی وقتی خراب میشه باید دوباره بری از پارکینگ انتخابش کنی
راهی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر