Driver: San Francisco | PC

4c0e60d957cd6_featured_without_text_driver.jpg

بالاخره پرده از اصرار بازی Driver: San Francisco برداشته شد ، این بازی در تعطیلات 2010 برای پلتفرم های PC,PS3 , Xbox360 ,MAC در راه است البته نسخه کنسول Wii این بازی نیز در حال ساخت می باشد.

داستان بازی Driver: San Francisco چند ماه پس از نسخه Driver 3 رخ می دهد و ادامه این بازی می باشد، اگر شما نسخه 3 این بازی به اتمام رسانده باشید خواهید دید که 2 شخصیت این بازی Tanner و Jericho در بیمارستان استانبول به سر می برند ، همه بازتاب این داستان در 30 دقیقه اول این بازی به نمایش داده می شود. از دیگر شخصیت های این داستان می توان به Martin Edmondson اشاره کرد که در این نسخه از وی استفاده شده است.داستان از جایی شروع می شود که یک قطعه گران بها از جنس طلا دزدیده می شود و شخصیت اصلی این داستان Tanner سوار بر ماشین Dodge Challenger در حال تعقیب دوست خودTabias Jones سوار بر ماشین Porsche 911 می باشد.
این بازی دارای جدید ترین ماشین ها است به طوری که از 120 مدل ماشین مختلف در این نسخه استفاده شده است ، در تریلری که از این منتشر شده است 20 ماشین از 120 ماشین موجود را به نمایش می کذارد

لینکه دانلود تریلر بازی:
rcj4s13afhahqska8x4g.jpg

HD

SD

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
داداش حداقل شما که گاراژ بازی بگو چطور میشه ماشین تو گاراژ گذاشت؟:d

باید با انجام ماموریتهای بزرگ و کوچیک, ماشینها رو آزاد کنی که بعد از موفقیت در بعضی از ماموریتها, گوشه ی پایین سمت چپ مینویسه که کدوم ماشین آزاد شده. بعد میری تو گاراژ و ماشین آزاد شده رو میخری

منم بازی رو تموم کردم ولی ماشینا برام همشون باز نشدن ، اکثرشون بسته هستن
چون خیلی از ماموریتها رو نرفتی :d - ماموریتهای Challenge هم که توی گاراژ هستند نباید فراموش بشه

جریان این ماشین خریدن چیه ؟ تمام این ماشین ها تو شهر هم هست ! پس چرا باید بخریم ؟ ماشینی که خریدیم میشه قویترش هم کرد ؟

مثل تو همین الان هوس روندن لامبورگینی میکنی ولی تو خیابون نیست اگر هم باشه باید کلی خیابونها رو بگردی تا شاید شانس بیاری یکی پیدا کنی. ولی اگه خریده باشی, سریع به نزدیکترین گاراژ مراجعه میکنی و ...

من جوی پد فراسو 660 دارم اما تو بازی کار نمیکنه.
چطور فعالش کنم؟

از برنامه ی Xpadder استفاده کردی ؟ (بگردی تاپیکشو تو سایت پیدا میکنی)

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
چقدر بازی خوشحاله!
این همه ی چیزیه که میشه دربارش گفت! پیچ، گاز و ترمز دستی! یه دریفت عالی و تمیز. حالا برو ازش فیلم بساز.
بازی از دو شماره ی قبل واقعاً یه سر و گردن بالاتره. اون دوتا فاجعه رو میشه از یاد برد. بخش ساخت فیلم خیلی کامله، به یاد شماره ی یک میشه یه فیلم ساخت.
مرحله ی Gone که باید موستانگ رو برسونی به پل عالی بود، خیلی شبیه درایور یک در اومده بود.
لایسنس شدن 140 تا ماشین (هر چی باشن) خیلی جای تقدیر داره.
تکنیک شیفت هم از نقاط قوت بازیه. وقتی حوصله نداری توی یه مسابقه لایی بکشی هی شیفت می کنی رو ماشینای روبه رو و میکوبیشون به حریفا، اونام از مسیر خارج میشن و بدون اینکه به خط پایان برسی بردنده اعلام میشی.:d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

خوب اين پچ چه تاثيراتي رو بازي داره؟

---------- نوشته در 01:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 PM ارسال شده بود ----------

منم میخام این بازیو بگیرم ولی کلا حالم از درایور جماعت بهم میخوره

آخر مي خواي بگيري يا نه ؟

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
سلام دوستان

منم این بازیو گرفتم دارم بازی میکنم
بازی کلا کیفت بالایی نداره و شما نمیتونید صحنه ماندگاری توی بازی بیاد بیارین ولی دموهای بازی کیفت خوبی دارن
نقطه قوت بازی ماشینهای واقعی هستش که هم از نوع قدیم و هم جدید توی بازی گذاشته شده و شما هر ماشینی رو که سوار میشین 100% واقعی هست برعکس بازی جی تی ای که یه مشت ماشین خیالی رو سوار میشدین
مثلا منی که عاشق ماشین قدیمی هستم روندن یه پونتیاک ترانس ام یا یه فورد موستنگ خیلی لذت بخشه و این لذت رو تو کمتر بازی ماشینی میتونین پیدا کنین
به هر حال کسایی که عشق ماشین بازی و مخصوصا از نوع قدیمی دارن این بازی میتونه تا حدود زیادی ارضا شون کنه

یه چیز دیگه نمیدونم چرا هر وقت این بازیو انجام میدم یاد بازی خیلی قدیمی ماشینی به اسم midtown madness میوفتم هم گرافیک هم عکس العمل ماشینا و خیلی چیزهای دیگه شبیه اون بازیه !!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر