Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
بچه ها من به یه مشکل خیلی خیلی عجیب برخوردم
من Awakening رو از سایت isohunt.com دانلود کردم و بدون مشکل هم نصب کردم به راحتی هم بازی رو اجرا کردم اما بعد از حدود 10 الی 15 دقیقه بازی کردن کامپیوتر یهو خاموش میشه خیلی عجیبه فقط تو این بازی این مشکل هست !!!!!!!!!!!
چند بار هم کامپیوتر رو کاملا اسکن کردم هیچ ویروسی نیست و در ضمن قطعه جدیدی هم وصل نکردم و همچنین Dragon Age Origins رو بدون مشکل با بالاترین تنظیمات اجرا می کردم

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
من یه مشکلی دارم فایل ست آپ Dragon age ام ستاپ اصلی نیست برا همین نه می تونم روش پچ نصب کنم نه Awakening رو می خواستم بدونم کاری میشه کرد که بتونم رو همین نصب کنم؟

آخرین ویرایش:

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
سلام
براي اينكه ضربات كمتر miss بشن بايد چه كار بايد كرد؟
من در بازي warrior هستم و جلو زن هستم.

آخرین ویرایش:

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
سلام
براي اينكه ضربات كمتر miss بشن بايد چه كار بايد كرد؟
من در بازي warrior هستم و جلو زن هستم.

Dexterityـتون رو زیاد کنید.

من یک مشکلی دارم، توی کوئست The Final Battle آخر بازی وقتی که دو Hurlock General رو باید بکشیم قبل از رفتن به Drakon Fort، یک قسمت مربوط به Army Picker داره که نیروهای کمکی رو می‌شه ازش انتخاب کرد. مشکل من این‌جاست که اون قسمت برای من کار نمی‌کنه. یکی از ژنرال‌ها رو بدون کمک کشتم ولی اونی که توی Alienage هست رو اصلاً نمی‌شه کاریش کرد. ممکنه مشکل از کرک یا چیزی مثل اون باشه یا من دارم کاری رو اشتباه انجام می‌دم؟ اگر کسی کمک کنه ممنون می‌شم. :happy:

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
من تا وقتی به خود قلعه drakon نرسیده بودم چراغ نیروها برام خاموش بود ولی موقعش که برسه با کلیک روی هر کدوم از دایره‌ها میان کمکت
+ کلا اگه بدون پشتیبانی بری بهتره، بهت یه اچیومنت میده

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
من تا وقتی به خود قلعه drakon نرسیده بودم چراغ نیروها برام خاموش بود ولی موقعش که برسه با کلیک روی هر کدوم از دایره‌ها میان کمکت
+ کلا اگه بدون پشتیبانی بری بهتره، بهت یه اچیومنت میده

بدبختی اینا برای من روی برج هم نیومدن :( برای Archdemon هم فقط Arl Eamon و Irving کمک کردن.

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
من یه مشکلی دارم فایل ست آپ Dragon age ام ستاپ اصلی نیست برا همین نه می تونم روش پچ نصب کنم نه Awakening رو می خواستم بدونم کاری میشه کرد که بتونم رو همین نصب کنم؟
از رجیستری میشه درستش کرد:
Code:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Bioware\Dragon Age. There is a string called 'Path' that has the path to DAO. Which in my case is 'D:\Dragon Age

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
از رجیستری میشه درستش کرد:
Code:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Bioware\Dragon Age. There is a string called 'Path' that has the path to DAO. Which in my case is 'D:\Dragon Age
خیلی ممنون درست شد.

لینک تورنت کتاب‌های Dragon Age. البته داستانشون پیش از داستان Origins اتفاق می‌افته:

Book #1: Dragon Age - The Stolen Throne
Book #2: Dragon Age - The Calling

راستی کسی این Dragon Age Journeys رو بازی کرده؟
ممنون از لینک ها
این journeys هم بازی جالبی بود قبل از این که اصلی بیاد اومد فک کنم خیلی قشنگ یک بازی فلش بازی اصلی رو درست کردن:biggrin1:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
من یه مشکل با این بازی دارم
وقتی بازی می کنم بعد از یه مدت خود به خود error میده و از بازی بیرون می یاد.چی کار کنم پچ 1.2 رو هم نصب کردم.
سیستمم اینه:
vga:8600 gt
ram: 2 gig bas 800
cpu:3
(سی پی یو :تک هسته ای)

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
به نظرم نمیشه.من چند ا راه دیالوگ رو امتحان کردم در آخر یکیشون ناراضی میشه.:biggrin1:ولی اگه خبری شد به ما هم بگین چه طوری.

من خودم این کار رو نکردم ولی یکی از دوستام این کار رو کرد انگار باید با الیستر Approve بالایی داشته باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر