Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

rez

کاربر سایت
Aug 14, 2006
91
مقایسه Dragon Age با Fable

سلام
بچه ها به نظر شما این بازی به پای Fable میرسه ؟
مدل این دو تا مثل همه ؟ یعنی اصلان قابل مقایسه هستند ؟
مرسی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

سلام
مرسی
نه عزیز نمیشه مقایسه کرد این دو رو باهم :cheesygri
اصولا بازی Dragon Age بازی هست که بر پایه RPG کلاسیک طراحی شده با یکسری المنتهای جدید و کاملا Gameplay تخصصی هم داره - Fable هم جر دسته RPG محسوب میشه !!! ولی به جورایی New age هست !!! :laughing: یعنی gameplay سبک خاص خودش رو داره - و اون RPG غنی و پرعمق DA توش نیست -
طرفداران دو بازی هم قاعدتا سلیقه های متفاوتی دارن چون اگر بیایم و RPG این دو بازی رو مقایسه کنیم بدون شک DA خیلی غنی تر از اون چیزی هست که ما پیشتر در Fable دیدم -
از نظر من Fable به این بازی نمیرسه :biggrin1: نه اینکه بگم من فن بازی هستم ها - از این نظر میگم که RPG بازی DA خیلی بهتر از Fable کار شده! هرچند مقایسه این دو سخت هست اما این یک نظر شخصیه

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
آخر بازی چی میشه؟:D :D
بسته به تريپي كه بازي ميكني متفاوته اما دركل اخر بازي راوي پيداش ميشه و داستان رو براساس انتخاب هاي تو توي بازي تموم ميكنه و بيشتر دراما به نظر مياد
سلام
مرسی

همون طور كه رفيقمون گفتن اصولا نميشه اين دو بازي رو مقايسه كرد چون دو سبك متفاوتن و تازه كنسولهاي متفاوت .
البته من خودم از طرفداراي اين بازيم ولي اگه بخواي واقع گرايانه برخورد كني بازي فيبل بيشتر طرفدار داره به خاطر قابليت هاي اكشن گونه اش ولي در سبك RPG كلاسيك هيچ بازي به پاي DA نميرسه
اگه اين بازي رو بايووير با سبك تو مايه هاي فيبل و يا ابليويون ميزد حتما از اونا سرتر ميشد ولي Origins نذاشت اين اتفاق بيفته

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام
مرسی
از دید RPG که fable جلوی DA تقریبا شبیه به خاله بازی هست ;)
از دید من میشه گفت DA تنها RPG ـه کامل این نسل هست...که حال و هوای RPG های Classic رو توی این نسل آورده.
البته Oblivion هم میشه مثال زد ولی خوب Oblivion خیلی آسون بود.

Fable هم بیشتر یک بازی Action/advanture هست ( به جز نسخه اولش) تا یه بازی RPG

++++++
پستی در مورد پایان بازی نبینم...هر کسی براش اهمیت داره بازی می کنه می بینه.

کاربر KITO لطف کن قوانین انجمن رو قبل از فعالیت خوب بخون.
خیلی راحت پایان بازی رو spoil کردی... دفعه بعد بر اساس قانون زیر با شما برخورد میشه.

قانون شماره 28) استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler یا
spoiler.gif
) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان بازی شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت این قانون می باشند، در غیر این صورت با کاربر برخورد خواهد شد.

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
ميشه يه كم توضيح بديد در مورد نحوه جنگيدن؟؟؟من نمي دونم چه جوري بايد بجنگم كه ضربه كمتري بخورم....
در مورد تاكتيكها و نحوه كنترل افراد هم توضيح بديد...
من human warrior رو انتخاب كردم...
ممنون...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
از دید من میشه گفت DA تنها RPG ـه کامل این نسل هست...که حال و هوای RPG های Classic رو توی این نسل آورده.
بعد از baldurs gate 2 این دراگون بد جوری بهم چسبید...حتی بیشتر از NWN ....

Cyru3

کاربر سایت
Aug 13, 2009
108
نام
محمد
ميشه يه كم توضيح بديد در مورد نحوه جنگيدن؟؟؟من نمي دونم چه جوري بايد بجنگم كه ضربه كمتري بخورم....
در مورد تاكتيكها و نحوه كنترل افراد هم توضيح بديد...
من human warrior رو انتخاب كردم...
ممنون...
کلا کنترل بازی با کیبرد راحتره با f ها عوض می کنی با شماره ها هم فن میزنی بعد از بالا نزدیک مپ می تونی برای کاراکترات عمل و عکس العمل بسازی مثلا اگه خونشون کمتر از 25% شد خون بخورن یا اگه کسی کاراکتر اصلی را گرفت از چه نیرویی استفاده کنه کلا سادست ولی من از روش
کلا تا دلت بخواد خون ساختم

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
البته Oblivion هم میشه مثال زد ولی خوب Oblivion خیلی آسون بود.
اگه منظور از كمال، عمق نقش آفريني يا داشتن حال و هواي RPG هاي قديميه، بازيايي مثل Neverwinter Nights 2 و اكسپنشن هاش و Drakensang: The Dark Eye و Drakensang: The River of Time هم از لحاظ عمق نقش آفريني و هم از لحاظ وفاداري به بازياي قديمي هم سطح يا حتي بسيار جلو تر از DA:O بودند.

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
سلام

معذرت جانانه ولي من تم آخر بازي رو شرح دادم نه بازي كه بخواد اشكالي داشته باشه

من چند تا سوال دارم
كسي ميتونه يه ويكي خفن براي اين بازي معرفي كنه ؟
تو ايران كسي نيست كه در زمينه ماد ساختن براي بازي هاي تو اين مايه سابقه داشته باشه (نوروينتر نايتز يا بالدورز گيت يا خود همين بازي )
وه اين اسپويلر عجب چيز باحاليه

ولي قبلا هم بلد بودم و خيلي هم استفاده ميكردم ولي اونجا جاش نبود

كسي ميتونه در مورد Awakening بهم توضيح بده

Dragon age : Awakening

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
سلام.
توی Landmeet نمیشه Alister و اون Queen(چند وقته بازی نکردم اسمش یادم نیست) رو به هم رسوند.من با نیت انجام عمل خیر بازی رو ادامه دادم ولی به چند طریق دیالوگ امتحان کردم نشد.
بعد از پایان بازی میشه ادامه داد و Side Quest رفت و اینا؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام

معذرت جانانه ولي من تم آخر بازي رو شرح دادم نه بازي كه بخواد اشكالي داشته باشه

من چند تا سوال دارم
كسي ميتونه يه ويكي خفن براي اين بازي معرفي كنه ؟
تو ايران كسي نيست كه در زمينه ماد ساختن براي بازي هاي تو اين مايه سابقه داشته باشه (نوروينتر نايتز يا بالدورز گيت يا خود همين بازي )
وه اين اسپويلر عجب چيز باحاليه

ولي قبلا هم بلد بودم و خيلي هم استفاده ميكردم ولي اونجا جاش نبود

كسي ميتونه در مورد Awakening بهم توضيح بده

Dragon age : Awakening

بفرما عزیز

http://dragonage.wikia.com/wiki/Dragon_Age_Wiki

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر