Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
هردوتون عالی هستین ولی داش هردو رو نگاه میکنم بنظرم یکمی PST جامع تر نوشته قبول نداری :d

آقا:d اونی که توی PST فارسی هست هم من نوشتم، اول توی این سایت نوشتم بعد یکی از دوستان اونجا قرار داد :d

باهم فرقی نمی کنن که، فقط اون پست هایی که اینجا من توی Spoiler tag گذاشتم اونجا همینجوری قرار داده شدن که یکم باعث بهم ریختگیش میشه.

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
سلام دوستان
من تازه دراگون رو شروع كردم
ميخواستم بدونم كه براي تموم كردنش روي درجه سختي آسان
چقدر زمان نياز هست
من كات سين ها رو همه رو رد ميكنم
بعدش سوال بعدي توي كوئست ها كه بايد قدرت رو افزايش بدي
بغير از كمپ زدن كار ديگه اي هم ميشه كرد كه قدرت رو زياد كنه ؟؟؟؟؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نبود؟؟
خب کلاس Mage تمام قدرتش روی دمیج وارد کردن توی یه محیط وسیع یا اصطلاحا Area of Effect بزرگه! ولی جونش از بقیه کلاس ها کمتره!
این کلاس سه تا مدل داره: Rift Mage که هدفش کنترل تعداد زیادی دشمن با وارد کردن دمیج به کل اوناس یا اصطلاحا Crowd Control! و Necromancer که کاراش ترسوندن دشمنا و استفاده از اونا به نفع خودشه! و Knight Enchanter که Overpowered ترین کلاس بازیه که برای رفتن بازی روی درجات سختی بالا خوبه و روی درجات پایین بازیو بیمزه میکنه کار این مدل استفاده از شمشیر جادویی توی فاصله کمه یعنی مخلوطی از
Warrior و Mage ـه!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
کلاس Rogue تمام تمرکزش روی وارد کردن بیشترین دمیج بر ثانیس و مخفی کاری!
خود این کلاس سه تا مدل داره: Assassin که دمیج خیلی زیادی وارد میکنه!Tempest که کارش ساختن معجون ها با قابلیت های مختلفه!و Artificer که کارش ساخت تله و مین و اینجور چیزاس!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
کلاس Warrior تمام تمرکزش روی Tank بودنشه یعنی فقط دمیج میخوره و خیلی بیشتر از بقیه کلاس ها جون داره!
سه تا مدل این کلاس ایناس: Reaver قابلیتاش اینه که هرچی که بیشتر آدم بکشی و دمیج بخوری قویتر میشی! Champion کارش دفاع از بقیه اعضای تیمه و یه تانک واقعیه! و Templar که قابلیتاش
ضد Mage ها و جادو و شیطان هاست!
اون مدلایی که گفتم در اصل یه Skill Tree اضافس که با انجام دادن بعضی کارها برای Companion هات باز میشه و در آن واحد فقط یکیشو میتونی داشته باشی!
ولی یادت باشه که توی بازی میتونی بین خودت و رفیقات سوییچ کنی و بقیه کلاس هارو تست کنی!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
سلام دوستان
من تازه دراگون رو شروع كردم
ميخواستم بدونم كه براي تموم كردنش روي درجه سختي آسان
چقدر زمان نياز هست
من كات سين ها رو همه رو رد ميكنم
بعدش سوال بعدي توي كوئست ها كه بايد قدرت رو افزايش بدي
بغير از كمپ زدن كار ديگه اي هم ميشه كرد كه قدرت رو زياد كنه ؟؟؟؟؟
بستگی به سبکه بازی کردنت داره
از 40 ساعت تا 100 ساعت .... کامل کردنش 150-200 تا...
side quest ها رو انجام بده و rift ها رو ببند

×_× 75% لذت بازی برای من یکی توی cut scene ها دیالوگاشه D: چطوری دلت میاد ×_×

عاقا من یه سری بازیو با Warrior شروع کردم اصن خوشم نیومد دوباره میخوام یکی دیگه شروع کنم بنظرتون با Rogue برم یا Mage?
نظره من Rouge !
جدیدا اصلا با Mage حال نمیکن .
Rouge خیلی tactical تره به نظرم به نسبت بقیه کلاسها .... مخصوصا skill هاشون از خنجرها گرفته تا range و طله و specialization هاشون ...

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
بستگی به سبکه بازی کردنت داره
از 40 ساعت تا 100 ساعت .... کامل کردنش 150-200 تا...
side quest ها رو انجام بده و rift ها رو ببند

×_× 75% لذت بازی برای من یکی توی cut scene ها دیالوگاشه D: چطوری دلت میاد ×_×

نظره من Rouge !
جدیدا اصلا با Mage حال نمیکن .
Rouge خیلی tactical تره به نظرم به نسبت بقیه کلاسها .... مخصوصا skill هاشون از خنجرها گرفته تا range و طله و specialization هاشون ...

جدیدا من با میج خیلی حال میکنم :D

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نه اينكه نخوام نبينم وقتشو ندارم ميخوام زود تموم شه
باورت شايد نشه ولي دراگون ايج 2 رو من 13 ساعته تموم كردم
خط داستاني منظورمه :D
كلا عجولم :D

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
آقا توروخدا کمک کنید این بازی cheat داره ؟ مث جی تی ای ؟ ما از خیر تروفی ها میگذریم
یه دونه کد تقلّب خفن برای پول در آوردن توی بازی هستش امّا خب اگر ازش استفاده کنیم لذّت بازی کردن رو برای همیشه از بین می بره. پس اگر خواستی بخون :
گزینه بدست آوردن پول رو در کشور فرلدن انتخاب کل بعد جوزفین رو به عنوان مشاورش، اونوقت از بازی خارج شو و توی قسمت تنظیمات کنسول ساعت رو بکش جلو. وقتی توی بازی برگردی پول تو جیبته!

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
دوستان میشه یه راهنمایی اساسی بکنید چطوری باید اسکیل rift Mage بشم؟ رفتم پیش مربی یه لیست بهم داد نمیدونم این چیزایی که خواسته بود رو از کجا جور کنم؟ ممنون :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
من امروز شروع کردم ولی یه جایی که میرسه بازی قاطی می کنه بعدشم کلا دستگاه میهنگه! :(
چی کار باید بکنم
کجا ؟
بازی رو اپدیت کردی ؟

دوستان میشه یه راهنمایی اساسی بکنید چطوری باید اسکیل rift Mage بشم؟ رفتم پیش مربی یه لیست بهم داد نمیدونم این چیزایی که خواسته بود رو از کجا جور کنم؟ ممنون :d
اولیاش رو برای همه specialization ها رو توی Val Royeax میفروشن ! Writings on rift magic
ایتم Venatori tomes توی اینجا ظاهرا پیدا میشه : (Ghilan'nain's Grove, Halin'sulahn, Desolate Bank ) توی Exalted Plains
10 تام ring valvet که دشمنها drop میکنن توی plains

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر