Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بالاخره منم پلاتینیوم کردم بازیو.....یکی از لذتبخترین پلاتینیوم هام بود، توی این 7 تا بازی که کلا پلاتینیوم کردم تنها بازی بود که حوصله ام رو سر نبرد موقع 100% شدن! یعنی تیم سازنده اونقدر وقت گذاشتن که مثل خیلی از بازیهای المان Grind رو برای پلاتینیوم کردن از بین ببرن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها واقعا این سبک از بازی چرا به دل هرکسی نمیشینه من خودم اصلا نمیتونم کنار بیام علتش چیه من اصلا سر در نمیارم ... این بازی هارو یجور فک میکنم آدمای خاص سمتش میرن منظور از خاص زیاد فک نکنن خوبه به نظر من کسایی سمته این بازی میرن که یا واقعن حالیشونه و خاصن و دنبال چیزایه خاص هستن یا واقعا خول میزنن و میخوان بگن خواص هستن تا میرن سمتش منگ میشن...
من خودم ی سری از این بازی 3 4 سال پیش رو 360 بازی کردم گفتم بزار ببینم نقش آفرینی چیه بزار خاص بشم دیدم نه به درد من نمیخوره کلا بعده 2 ساعت شوتش کردم ....
تو سینما هم ی سری فیلما واقعا خاص هستن و همه طرفشون نمیرن و هر از گاهی یهو گل میکنه این بازی ها هم همینجورن باید بپذیریم طرفداراش زیاد نیستن و خاص هستن ....
در کل امتیازاشم خوب بوده تو سایتای مختلف خوش به حاله خاص ها که ی بازی خاص دارن
حالا چون به دله شما نمیشینه نمیشه کلی کنی قضیه رو D: اگر مطلع باشه Dragon Age توی خاطره خیلی ها هست و استقبال ازش بالا بوده !!!!
اتفاقا سیستم بازی خیلی ساده هست و تغریبا میتونم بگم هیچ گونه پیچیده گی نداره و این نکته بارزش هستD: شاید شما حوصله اش رو نداری بشینی 2 ساعت پاش ؟

من کسایی سمته این بازی میرن که یا واقعن حالیشونه و خاصن و دنبال چیزایه خاص هستن یا واقعا خول میزنن و میخوان بگن خواص هستن تا میرن سمتش منگ میشن... تو سینما هم ی سری فیلما واقعا خاص هستن و همه طرفشون نمیرن و هر از گاهی یهو گل میکنه این بازی ها هم همینجورن باید بپذیریم طرفداراش زیاد نیستن و خاص هستن ....
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif

باشه .
اگر این خاص حساب میشه که journey اینا چی طبقه بندی میشن ؟
نچ D: شما طرزه تفکرت به کلی wrong و بهتره به صورت کلی هم conclude نکنی همه چی رو

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
حالا چون به دله شما نمیشینه نمیشه کلی کنی قضیه رو D: اگر مطلع باشه Dragon Age توی خاطره خیلی ها هست و استقبال ازش بالا بوده !!!!
اتفاقا سیستم بازی خیلی ساده هست و تغریبا میتونم بگم هیچ گونه پیچیده گی نداره و این نکته بارزش هستD: شاید شما حوصله اش رو نداری بشینی 2 ساعت پاش ؟

yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif
yapyapyap-smiley.gif

باشه .
اگر این خاص حساب میشه که journey اینا چی طبقه بندی میشن ؟
نچ D: شما طرزه تفکرت به کلی wrong و بهتره به صورت کلی هم conclude نکنی همه چی رو

کاملا باهات موافقم!!!!
من خودم فقط خدا میدونه چقدر با Origins خاطره دارم و حتی پسر خالم که اصن از گیم خوشش نمیاد عاشق همین و Origins شد!
البته ایشان هم دروغ نمیگن!!!خیلیا اصن حالو حوصله اینکه بخوان حرف بزنن و تصمیم بگیرنو ندارن(نمونش رفیق خودم) اینا مثلا سبکایی مث گاد آو وار یا رایزو دوست دارن که Hack & Slash باشه!
البته باید اضافه کنم ایشون که دراگن ایج 2 رو بازی کردن (:-&) توقعی هم ندارم که خوششون بیاد اصلا این بازی یه سکه 100 تومنی هم ارزش خرید نداشت!
آرمان یه لطفی کن اینقده فارسی انگلیسی نکن زبونتو کور شدیم:|:|:|

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
بچه ها واقعا این سبک از بازی چرا به دل هرکسی نمیشینه من خودم اصلا نمیتونم کنار بیام علتش چیه من اصلا سر در نمیارم ... این بازی هارو یجور فک میکنم آدمای خاص سمتش میرن منظور از خاص زیاد فک نکنن خوبه به نظر من کسایی سمته این بازی میرن که یا واقعن حالیشونه و خاصن و دنبال چیزایه خاص هستن یا واقعا خول میزنن و میخوان بگن خواص هستن تا میرن سمتش منگ میشن...
من خودم ی سری از این بازی 3 4 سال پیش رو 360 بازی کردم گفتم بزار ببینم نقش آفرینی چیه بزار خاص بشم دیدم نه به درد من نمیخوره کلا بعده 2 ساعت شوتش کردم ....
تو سینما هم ی سری فیلما واقعا خاص هستن و همه طرفشون نمیرن و هر از گاهی یهو گل میکنه این بازی ها هم همینجورن باید بپذیریم طرفداراش زیاد نیستن و خاص هستن ....
این همه RPG باز تو سرتاسر دنیا هست، همه خاص هستند و شما عام؟ مشکل از منطق شماست، چون خوشت نیومده فکر میکنی واسه یه عده خاص هست

در ضمن شما باید واسه اینجور بازیا وقت بزاری، خود من یه زمانی اصلا با بازی RPG حال نمیکردم ولی یه بار برای یه بازی RPG وقت گذاشتم و از اون به بعد عاشق این سبک شدم

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین

علت اینکه شما از این سبک لذت نمی برید :
می تونه این باشه که وقت ندارید
زبانتون خوب نیست
حوصله ندارید.
دقیقا برعکس اون چیزی که فکر می کنید کلی RPG & JJRPGباز در دنیا وجود داره و بسیار هم لذت میبرن!
شاید چون شما بیشتر وقتتون رو با آثار کژوالی چون CoD یا AC می گذرونید چندان این حجم گیمپلی و اطلاعات در یک اثر نقش آفرینی براتون قابل تحمل نیست.
پیشنهادم به شما اینه که "اگر زبانتون خوبه" یکبار وقت بزارید و اثری مانند Dragon Age Origins (به عنوا بازی ای که یک CRPG استاندارد و کامل هست )را بازی کنید.
چیزی در حدود 50 ساعت.
مطمئن باشید نظرتان تغییر خواهد کرد.
---------------
البته اگر به طور کلی با این سبک مشکل دارید( دو نوع است.کسانی که دوست دارن با این آثار Bond ایجاد کنند و ناتوانند و کسانی که اصلا از این سبک های فانتزی و دارک فانتزی خوششون نمیاد. )و از اینگونه طراحی ها و دنیا ها خوشتون نمیاد که هیچ...
بهرحال سلیقه سلیقه است.
امیدوارم نگاهتون به اینگونه آثار تغییر پیدا کنه.
بخصوص اینکه به عقیده ی بنده اینگونه عناوین ارزش واقعی پولی که دادین رو بهتون نشون میدن.
با چندصد ساعت بازی و پر از آیتم و جیز های متنوع برای اکتشاف.
کاملا ارزش 200 هزارتومن رو داره.
حتما برای یکبار یکی از این IP هارو به اتمام برسونید :)

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من تا حالا ندیدم حداقل توی این سبک مثل ME کسی بازی کرده باشه و بدش بیاد . TW رو دیدم اونم نه تا این حد . اتفاقا الان عامه پسندتر شده این سبک :). 2 رو بازی میکردی پس چی میگفتی !! . اینجور بازیها حتی تا آخرین مرحله آیتمهای متعدد و جذاب داره . پایانهای متقاوت ، تصمیم گیریهایی که توی روند بازی تاثیر مثبت یا منفی میزارن خودش کلی جذابیت میده . هر کس یک تجربه منحصر به فرد داره از بازی .

mahdi_red

کاربر سایت
Jul 31, 2007
315
نام
mahdi
سلام آقا این کمپ آخری توی Western Approach ر. چطوری باید بریم اون دره هرکاری میکنم باز نمیشه 2روزه اعصابمو خورد کرده لطفا کمک کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی deluxe edition بازی رو گرفته؟
فرقش با نسخه معمولی چیه؟
یه سری امکانات اضافه داره به شرحه زیره !!!
The Skyhold Throne fashioned from an ancient dragon skull
Red Hart Halla, a great-horned beast mount
The fearsome Bog Unicorn mount
World of Thedas digital soundtrack
به صورت جداگانه ( dlc ) توی استور قابل خرید هست فک کنم 10-15 دلار قیمتش باشه.

سلام آقا این کمپ آخری توی Western Approach ر. چطوری باید بریم اون دره هرکاری میکنم باز نمیشه 2روزه اعصابمو خورد کرده لطفا کمک کنید
چنتا operation مربوط به منطقه رو باید تکمیل کنی اگر اشتباه نکنم ! ولی اون درها از پشت باز میشن کلا . وقتی قسمت شمالی unlock شده بعد از پاکسازی اون cloud toxic ها - یه پلی اونجا ساخته میشه که از بالا میری اگر اشبتاه نکنم ! از این نقشه استفاده کن ....

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان من با توجه به اینکه کلا rpg باز نیستم و سبک مورد علاقم نیست ولی واقعا حوس کردم بازیش کنم. بهمین خاطر سفارش دادمش.

حالا چند سوال جزئی: سختی بازی به چه صورته؟ با توجه به اینکه rpg خیلی کم بازی کردم بنظرتون سختیش رو میتونم تحمل کنم ؟ پیچیدگیش چطور؟

مشکلات اخلاقیش چطوره؟ من تو هال بازی می کنم میترسم خانواده ببینه. مخصوصا این که هم-جنس-کرایی هم داره مثل اینکه! صحنه هاش رو میشه رد کرد؟ یا اصلا میشه نرسید بهشون؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من با توجه به اینکه کلا rpg باز نیستم و سبک مورد علاقم نیست ولی واقعا حوس کردم بازیش کنم. بهمین خاطر سفارش دادمش.

حالا چند سوال جزئی: سختی بازی به چه صورته؟ با توجه به اینکه rpg خیلی کم بازی کردم بنظرتون سختیش رو میتونم تحمل کنم ؟ پیچیدگیش چطور؟

مشکلات اخلاقیش چطوره؟ من تو هال بازی می کنم میترسم خانواده ببینه. مخصوصا این که هم-جنس-کرایی هم داره مثل اینکه! صحنه هاش رو میشه رد کرد؟ یا اصلا میشه نرسید بهشون؟
بازی درجه سختی مختلف داره که میشه توی وسطه بازی هم درجه سختی رو عوض کرد.
پیچیدگی خاصی نداره ! یه چند ساعت بشینی پاش توضیحاتش رو بخونی دستت میاد. سیستم بازی خیلی روان و سرراست هست
میشه نرسی بهشون !!! flirt نکن! D:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
مشکلات اخلاقیش چطوره؟

این بیست هزار بار!! به رابطه داشتن نمیگن مشکل اخلاقی!

صحنه های مربوط به رابطه کاراکتر ها رو هم خیلی راحت اصلا میتونید درخواست نکنید ولی یک یا دو تروفی مربوط به داشتن رابطه با یک کاراکتر داره اگه تروفی براتون مهمه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این بیست هزار بار!! به رابطه داشتن نمیگن مشکل اخلاقی!

صحنه های مربوط به رابطه کاراکتر ها رو هم خیلی راحت اصلا میتونید درخواست نکنید ولی یک یا دو تروفی مربوط به داشتن رابطه با یک کاراکتر داره اگه تروفی براتون مهمه.

وحید جان من منظورم این بود که کلا صحنه های نا مناسب با پدر و مادر :D

خوبه پس. فکر کردم مال خود داستانه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
وحید جان من منظورم این بود که کلا صحنه های نا مناسب با پدر و مادر :biggrin1:

خیلی راحت بگید صحنه های جنسی. این کلمه "مشکل اخلاقی" خیلی رو اعصاب!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خیلی راحت بگید صحنه های جنسی. این کلمه "مشکل اخلاقی" خیلی رو اعصاب!

اصطلاحه دیگه عزیزم! :D

راستی. من بخوام بازیو بازی کنم قبلش لازم نیست عناوین قبلیو بازی کنم؟
میشه اگه هست یک مرجع برای خوندن داستان و شناختن دنیا معرفی کنین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر