Doom 4: Carmack سینمایی تر از Rage خواهد بود.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Doom_4_Photo.jpg

جان کارمک گفت که عنوان در حال ساخت آن ها, Doom 4 بسیار سینمایی تر از Rage خواهد بود.
Rage نخستین فرنچایز جدید id بعد از عرضه ی Quake در سال 1996 است که سپتامبر امسال عرضه خواهد شد.

جان کارمک,خالق سبک FPS گفت:"شما قادر به کنترل سکانس های سینمایی داخل بازی از نگاه اول شخص نیستید,ولی میتوانید میزان شدت سکانس,تعجب آور بودن سکانس یا شوکه کننده بودن ان را کنترل کنید.این طور نیست که شما شخصیت بازی رو در صفحه ببینید بلکه خوده شما هستید که در صفحه قرار میگیرید.[در حالت اول شخص] ارزش اصلی کاره ما این است.چیزی که هنوز هم داریم بر روی بهتر شدنش کار می کنیم."

کارمک اضافه کرد که بخش اکشن در Rage با سایر بازی ها تفاوت خواهد داشت.
"ما قطعا مسیر جدیدی را نسبت به سایر محصولات طی کرده ایم.Doom 4 بیشتر یک تجربه ی سینمایی خواهد بود,ولی Rage بیشتر شبیه تجربه ی مهیج و اشتیاق آور کلاسیک است.من فکر میکنم جایگاه ژانر FPS یک جایگاه با ثبات و همیشگی خواهد بود و من از بابت این میراثی که از خودم به جا گذاشتم بسیار خوشحالم."

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
باو Doom 3 زیاد سنگین نبود!:D من با 6200 راحت اجراش میکردم!:D

برو عمو من اولش با mx420 اجراش کردم:d باورم نمی شد اون گرافیک داره روی سیستم من به راحتی اجرا می شه که البته بلافاصله یه 6600 گرفتم تا بتونم روی بهترین تنظیمات بازی کنم

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
برو عمو من اولش با mx420 اجراش کردم:d باورم نمی شد اون گرافیک داره روی سیستم من به راحتی اجرا می شه که البته بلافاصله یه 6600 گرفتم تا بتونم روی بهترین تنظیمات بازی کنم
منظور اینکه زیاد سنگین نبود با اینکه گرافیکش غول بود:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خو بازی ـی که خوب Optimize شده باشه همین میشه دیگه :D
خو تو که میگی خوب Optimize شده پس این چیه میگی!!؟ :D
سیستم میبندیم سال بعدش که دوم یهو میاد میندازیمش دور :biggrin1:
حرف من اینه.بازی سنگین نیست که اینجوری نگران سیستمتون هستین.:D
برای این میگم که باید Doom 4 اونقد سنگین باشه که وقتی Optimize شه در حد خدا :biggrin1: فقط High end های خیلی خدا بتونن اجراش کنن :biggrin1: کمتر از این انتظار نمیره :biggrin1:
من که نفهمیدم چی گفتی ولی هر چی گفتی,آره درسته!:D

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
کلا اون زمون بازیا خوب Optimize میشدن :D مثلا half life هم گرافیکش غول بود ولی روی اون لگن من به خوبی اجرا میشد :D ولی عوضش یه لودینگی داشتن که من وسطشون تمرین ریاضی حل میکردم :)) :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خو تو که میگی خوب Optimize شده پس این چیه میگی!!؟ :D

حرف من اینه.بازی سنگین نیست که اینجوری نگران سیستمتون هستین.:D
برای این میگم که باید Doom 4 اونقد سنگین باشه که وقتی Optimize شه در حد خدا :D فقط High end های خیلی خدا بتونن اجراش کنن :D کمتر از این انتظار نمیره :D

• Like
Reactions: VahiD_ST

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
عمو کارمک تو اول rage رو منتشر کن ببینیم چطوره بعد مقایسش کن با doom
فرزندم :d هر دو بازی رو استاد کارمک داره میسازه. پس می تونه هر دو تا رو با هم مقایسه کنه.
اما به شخصه من هم موافقم بازی خطی باشه و مثل Rage حالت Open World نداشته باشه. چون دووم یعنی تدسیدن تو تاریکی، ترسیدن تو راهرو و ... خلاصه ترسیدن. :d

• Like
Reactions: Daedalus

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
فرزندم :d هر دو بازی رو استاد کارمک داره میسازه. پس می تونه هر دو تا رو با هم مقایسه کنه.
اما به شخصه من هم موافقم بازی خطی باشه و مثل Rage حالت Open World نداشته باشه. چون دووم یعنی تدسیدن تو تاریکی، ترسیدن تو راهرو و ... خلاصه ترسیدن. :d

به عقل ناقص بنده نرسید اخه:d

اره اگه doom open wordبشه من دیگه بازیش نمی کنم

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خودشون درباره ی بازی تو quake con 2009 گفتن که DOOM 4 یه بازیه open world نیست و همون روند گیم پلی زیگ زاکی نسخه های قبل رو توش پیاده میکنن. من فقط منتظر یه تجربه ترسناک جدید از نوع DOOM هستم;). هیچ چیز دیگه ای از بازی نمیخوام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر