Divinity 2: The Dragon Knight Saga | PC

درود برهمه کسانی که اهل بازی های نقش افرینی هستند .
divinity2-cover.jpg

نسخه دیگری از سری divinity منتشر شد حماسه شوالیه اژدها..نسخه دیگری از سری بازی های زیبا و معروف Divinity بازی اسطوره ای حماسی و تخیلی اکشن نقش آفرینی که به داستان اساطیر باستان باز می گردد
بازی را همون استودیوی معروف Larian Studios ساخته هست . گرافیک بازی خیلی بالاست و خلق شخصیت های بی نظیر مثل تمام باز های نقش افرینی در ان وجود دارد
طبق معمول نبرد ما هیولا ها و اژدها در بازی به چشم می خورد که با استفاده از انواع سلاح وشمشیر ها و جادو ها جذابیت بازی را دو چندان می کند
در بازی کماکان مانند سری قبل تبدیل به اژدها می شوید که این خود در نوع خود بی نظیر هست که فقط در شماره قبلی بازی تجربه کرده بودیم و یکی از بهترین قسمت های بازی هست
پرواز کردن با اژدها بر فراز کوها ودریا ها از نکات جذاب و دیدنی در این بازی هست

آخرین ویرایش:

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
  • Like
Reactions: hosein me

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
مرسی داداش:dاولین باره که میخوام از ترینر استفاده کنم:dبرای کار کردن ترینرا پچی چیزی که نمیخواد نصب کنیم؟
نه بابا بزن تو کارش مشکلی هم تو بازی داشتی همینجا مطرح کن انشاالله اگه یادم باشه کمکت می کنم

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
آقا ضده ضربه رو زدم همينطوری دارم ميرم جلو:dخدايش بازيش هم فکريه هم جنگی.با ضد ضربه هم باز اين فکریاش سخته.آقا حالا من اونجا که یه اژدها تو هواس بمون حمله میکنم گیر کردم باید چی کار کنم؟به اژدها با تیر کمون هم تیر میزنم ولی هیچی از جونش کم نمیشه
DSC009831.jpg

آخرین ویرایش:

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
آقا ضده ضربه رو زدم همينطوری دارم ميرم جلو:dخدايش بازيش هم فکريه هم جنگی.با ضد ضربه هم باز اين فکریاش سخته.آقا حالا من اونجا که یه اژدها تو هواس بمون حمله میکنم گیر کردم باید چی کار کنم؟به اژدها با تیر کمون هم تیر میزنم ولی هیچی از جونش کم نمیشه
DSC009831.jpg

من این بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم اگه درست یادم باشه شما نمیتونی اون رو توی فرم اژدها بکشی(شما داری از ترینر استفاده میکنی وگرنه طرف توی 10 ثانیه سوخاریت میکرد) باید اون رو به فرم انسانی برگردونی بعد بکشی. برای این کار به دو چیز نیاز داری یکی فلس اژدها(فکر کنم روی زمین روی اون آلتار جایی که اژدها هست باشه) (وقتی اولین بار اون رو میبینی از Mind Read استفاده کن) و همین طور یک چیز دیگه که یادم نیست اما اون رو میتونی توی تالار سمت راست جایی که اژدها توشه پیدا کنی(توضیحات ماموریت رو بخونی متوجه میشی).

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
من این بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم اگه درست یادم باشه شما نمیتونی اون رو توی فرم اژدها بکشی(شما داری از ترینر استفاده میکنی وگرنه طرف توی 10 ثانیه سوخاریت میکرد) باید اون رو به فرم انسانی برگردونی بعد بکشی. برای این کار به دو چیز نیاز داری یکی فلس اژدها(فکر کنم روی زمین روی اون آلتار جایی که اژدها هست باشه) (وقتی اولین بار اون رو میبینی از Mind Read استفاده کن) و همین طور یک چیز دیگه که یادم نیست اما اون رو میتونی توی تالار سمت راست جایی که اژدها توشه پیدا کنی(توضیحات ماموریت رو بخونی متوجه میشی).
آقا مرسی :dحالا سعی خودم رو میکنم ببینم چی میشه.یه سوال دیگه.همه این کتابهایی که پیدا میکنیم باید بخونیم؟این چیزایی که تو صندوق هستن اصلا به دردمون میخورن؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
آقا مرسی :dحالا سعی خودم رو میکنم ببینم چی میشه.یه سوال دیگه.همه این کتابهایی که پیدا میکنیم باید بخونیم؟این چیزایی که تو صندوق هستن اصلا به دردمون میخورن؟
شدیدا به درد می خوره همه را جمع کن :d:d:d

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
شدیدا به درد می خوره همه را جمع کن :d:d:d
من که از ترینر استفاده میکنم بازم به درد میخوره؟:dاین آدما هستن که بالا سرشون علامت سوال هست اون برای چیه؟:dباید وجب به وجب سرزمینشو بگردی.خیلی سخته:d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من که از ترینر استفاده میکنم بازم به درد میخوره؟:dاین آدما هستن که بالا سرشون علامت سوال هست اون برای چیه؟:dباید وجب به وجب سرزمینشو بگردی.خیلی سخته:d
درود
باید باهاشون صحبت کنی بهت ماموریت می دن :d وقتی طلای پر رنگ هست یعنی باید باهاش صحبت کنی
آقا اونجا که تخم اژدها رو بر میداریم بعدش اژدها ها بمون حمله میکنن باید چی کار کنم؟ :d
دقیق نمی دونی کجای می تونی ازش عکس بگیری :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
آقا تو ویندوز 7 وقتی من پرینت اسکرین میگیرم وقتی میارمش تو paint سیاه میشه.عکس قبلی هم با دوربین گرفتم:dنمیدونی چی کارش کنم؟

از برنامه fraps استفاده كردي؟ به نظرم بتوني باهاش اين مشكل را حل كني.
اين هم لينكش :
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://scorpion2.persiangig.com/document/Beepa.Fraps.v3.2.3.11796.retail_ScoRPioN2[BaziCenter.Com].rar

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se7en_boy

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام

حدسش رو میزدم اینجا گیر کرده باشی. اینا که اژدها نیستن!!

اون معجون رو از هرمیت خریدی؟ Hermit یک معجون میده که با خوردن اون دیگه کاری بهت ندارن(در واقع تو رو مثل خودشون میدونن البته برای 10 دقیقه)

این سایت خیلی عالیه برای پیدا کردن Game Guide برو یک سر بزن اگه میخوای ثبت نام کن تا بتونی دانلودشون کنی.

اینم Divinity II: Ego Draconis Game Guide (البته توی Flames of Vengence یک چیزایی توش فرق کرده مثل زره ها و چیزهای دیگه اما Questها فرقی نکرده)

آخرین ویرایش:

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
حدسش رو میزدم اینجا گیر کرده باشی. اینا که اژدها نیستن!!

اون معجون رو از هرمیت خریدی؟ Hermit یک معجون میده که با خوردن اون دیگه کاری بهت ندارن(در واقع تو رو مثل خودشون میدونن البته برای 10 دقیقه)

این سایت خیلی عالیه برای پیدا کردن Game Guide برو یک سر بزن اگه میخوای ثبت نام کن تا بتونی دانلودشون کنی.

اینم Divinity II: Ego Draconis Game Guide (البته توی Flames of Vengence یک چیزایی توش فرق کرده مثل زره ها و چیزهای دیگه اما Questها فرقی نکرده)
اینو دانلود کرده بودم ولی چیز زیادی ازش نفهمیدم.hermit کیه؟:dاونجا هست که باید 3 تا شمع روشن کنیم باید چی کنم چون شمع ها خاموش میشن:dمرسی از راهنمایی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر