Divinity 2: The Dragon Knight Saga | PC

درود برهمه کسانی که اهل بازی های نقش افرینی هستند .
divinity2-cover.jpg

نسخه دیگری از سری divinity منتشر شد حماسه شوالیه اژدها..نسخه دیگری از سری بازی های زیبا و معروف Divinity بازی اسطوره ای حماسی و تخیلی اکشن نقش آفرینی که به داستان اساطیر باستان باز می گردد
بازی را همون استودیوی معروف Larian Studios ساخته هست . گرافیک بازی خیلی بالاست و خلق شخصیت های بی نظیر مثل تمام باز های نقش افرینی در ان وجود دارد
طبق معمول نبرد ما هیولا ها و اژدها در بازی به چشم می خورد که با استفاده از انواع سلاح وشمشیر ها و جادو ها جذابیت بازی را دو چندان می کند
در بازی کماکان مانند سری قبل تبدیل به اژدها می شوید که این خود در نوع خود بی نظیر هست که فقط در شماره قبلی بازی تجربه کرده بودیم و یکی از بهترین قسمت های بازی هست
پرواز کردن با اژدها بر فراز کوها ودریا ها از نکات جذاب و دیدنی در این بازی هست

آخرین ویرایش:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
وای وای وای وای .......
دوباره بدبختی و هزاران ساعت گیم پلی و پرواز به پهنه ی بی انتهای آسمانها با اژدها شروع شد .

من از معدود کسانی بودم که نسخه ی قبلی رو تموم کردم و چه سختیهایی کشیدم تا قلب اژدها رو گرفتم و اژدها شدم .

مطمئنم این یکی خیلی بهتر از قبلی خواهد بود . بی صبرانه منتظرش هستم .

از دوست خوبم آقای کاتلر هم تشکر می کنم به خاطر اطلاع رسانی صحیح و به موقع ایشان .;)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
از نظر داستانی به نسخه قبلیش مربوط میشه ؟نسخه یکش ماله چه سالیه ارزش بازی داره ؟
نسخه قبلی بازی سال پیش منتشر شد یکی از بهترین بازی های عمرم بود
اگه اهل بازی هی نقش افرینی هستی حتما نسخه قبلی را بازی کن
اما درمورد داستان تا حدی ادامه داستان قبلی هست
واماداستان اصلی
داستان بازی در سرزمین Rivellon، دنیایی خیالی که مورد هجوم جنگی ویران کننده شده است روی می دهد، پس از خاتمه ” نبرد بزرگ “، انجمن Dragon Slayers فقط دشمن شماره یک آنها، یعنی شوالیه های اژدها، کسانی که قهرمان الهی آنها را کشته بودند را تحت نظر داشتند، اما در تمام این مدت دشمن اصلی ، “حلقه سیاه ” (Black Ring) در زیر زمین شد می کرد و آماده حرکت بعدی، می شد وبرای فرمانده آنان بصورت خستگی ناپذیری نقشه هایی با اهداف کاملا نابودکننده طرح ریزی می نمود، ت اینکه روزی حادثه ای روی داد که برای همیشه تاریخ سرزمین جادویی Rivellon را تغییر داد، یک شوالیه اژدهای در حال مزگ نیروهای خود را به عضوی از انجمن Dragon Slayers داد تا از آنها برای نابودی حلقه سیاه استفاده نماید، حال شما به عنوان آخرین وارث ” شوالیه های اژدها “، بایستی نیروهای خود را برای خاتمه بخشیدن به تهدیدی که برروی سرزمین شما سایه افکنده است، جمع آوری نموده و از آنها به بهترین نحوممکن استفاده نمایید.

Black Tongue

کاربر سایت
Sep 12, 2010
22
میشه یه کم توضیح بدید که آیا این شماره اصلی هم توشه یا فقط یه دنبالست؟
(اخه تو عکسایی که گذاشتید اسم remastered و شعله انتقام هم هست)
ممنون میشم

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
نسخه قبلی بازی سال پیش منتشر شد یکی از بهترین بازی های عمرم بود
اگه اهل بازی هی نقش افرینی هستی حتما نسخه قبلی را بازی کن
اما درمورد داستان تا حدی ادامه داستان قبلی هست
واماداستان اصلی
داستان بازی در سرزمین Rivellon، دنیایی خیالی که مورد هجوم جنگی ویران کننده شده است روی می دهد، پس از خاتمه ” نبرد بزرگ “، انجمن Dragon Slayers فقط دشمن شماره یک آنها، یعنی شوالیه های اژدها، کسانی که قهرمان الهی آنها را کشته بودند را تحت نظر داشتند، اما در تمام این مدت دشمن اصلی ، “حلقه سیاه ” (Black Ring) در زیر زمین شد می کرد و آماده حرکت بعدی، می شد وبرای فرمانده آنان بصورت خستگی ناپذیری نقشه هایی با اهداف کاملا نابودکننده طرح ریزی می نمود، ت اینکه روزی حادثه ای روی داد که برای همیشه تاریخ سرزمین جادویی Rivellon را تغییر داد، یک شوالیه اژدهای در حال مزگ نیروهای خود را به عضوی از انجمن Dragon Slayers داد تا از آنها برای نابودی حلقه سیاه استفاده نماید، حال شما به عنوان آخرین وارث ” شوالیه های اژدها “، بایستی نیروهای خود را برای خاتمه بخشیدن به تهدیدی که برروی سرزمین شما سایه افکنده است، جمع آوری نموده و از آنها به بهترین نحوممکن استفاده نمایید.
من خراب نقش افرینیم :dاقا مرسی حتما فردا میگیرم هر 2شو>:d<

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
میشه یه کم توضیح بدید که آیا این شماره اصلی هم توشه یا فقط یه دنبالست؟
(اخه تو عکسایی که گذاشتید اسم remastered و شعله انتقام هم هست)
ممنون میشم

بله من الان بازی اجرا کردم شماره اصلی هم توش هست
بازی دو تا new game داره
یکی شماره اصلی
و دیگری ادامه شماره قبل

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
بله منوی بازی از 2 قسمت تشکیل شده که یکی مربوط به شروع سری قبلی میشه برای کسانی که بازی نکردند.( وای که چه بلاهایی سرشون بیاد تا تموم کنن):d

و منوی شروع برای بازی جدید.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
من خراب نقش افرینیم :dاقا مرسی حتما فردا میگیرم هر 2شو>:d<
عزیز خوشبختانه همین dvdشماره قبلیego draconis را هم گذاشتند .
یعنی بازی دوتا new game داره
نه متاسفانه.
من تازگي علاقمند نقش افريني شدم
من ego draconis تموم کردم واقعا زندگی بود حالا باید ادامه داستان را برم یعنی flames of vengeance

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من نسخه کامل بازی رو دانلود کردم ولی وقتی رزولوشن رو میزارم روی 1440x900 صفحه کامل سیاه میشه

مشکل از چیه ؟

Graphic Card : nvidia 9800 GT
CPU : E5300
RAM : 2GIG

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
من نسخه کامل بازی رو دانلود کردم ولی وقتی رزولوشن رو میزارم روی 1440x900 صفحه کامل سیاه میشه

مشکل از چیه ؟

Graphic Card : nvidia 9800 GT
CPU : E5300
RAM : 2GIG
من هم الان امتحان کردم
همین جوری شدالبته من دارم رو 1680 1050 می رم خیلی حال میده
راستی فریم شما رو 30 ثابت هست یا نه
فکر کنم مشکل از کرک باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dante Never Cry

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند