Divinity 2: The Dragon Knight Saga | PC

درود برهمه کسانی که اهل بازی های نقش افرینی هستند .
divinity2-cover.jpg

نسخه دیگری از سری divinity منتشر شد حماسه شوالیه اژدها..نسخه دیگری از سری بازی های زیبا و معروف Divinity بازی اسطوره ای حماسی و تخیلی اکشن نقش آفرینی که به داستان اساطیر باستان باز می گردد
بازی را همون استودیوی معروف Larian Studios ساخته هست . گرافیک بازی خیلی بالاست و خلق شخصیت های بی نظیر مثل تمام باز های نقش افرینی در ان وجود دارد
طبق معمول نبرد ما هیولا ها و اژدها در بازی به چشم می خورد که با استفاده از انواع سلاح وشمشیر ها و جادو ها جذابیت بازی را دو چندان می کند
در بازی کماکان مانند سری قبل تبدیل به اژدها می شوید که این خود در نوع خود بی نظیر هست که فقط در شماره قبلی بازی تجربه کرده بودیم و یکی از بهترین قسمت های بازی هست
پرواز کردن با اژدها بر فراز کوها ودریا ها از نکات جذاب و دیدنی در این بازی هست

آخرین ویرایش:

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
سلام

این چیه ؟
برای رفع مشکلات بازیه ؟

Description: Divinity II - The Dragon Knight Saga includes the original adventure "Ego Draconis", and "Flames of Vengeance", the Dragon Knight's new adventure that continues the epic story and adds dozens of hours of additional gameplay. Divinity II - The Dragon Knight Saga offers an epic total of over 60 hours of gameplay and more than 180 original quests that combine into a fantastic role playing experience.

===========================================
- Compatibility fixes for various resolutions on TV
- A number of minor fixes
Divinity II: The Dragon Knight Saga Patch 1
===========================================
- Nightmare difficulty mode has been added
- The graphic options have been extended
- A number of balancing changes were included (overpowered enchantments, empty containers)
- The interact button now also takes all items in a container
- Compatibility fixes are present for various graphic cards (black screen problem)
- A system fix was introduced that solves issues like invisible npc's and overpowered enemies
- A number of minor fixes were done
Important note: if you are running Windows Vista and Windows 7, and you are having graphical problems or resolution issues, it will help to uncheck the option "User interface in desktop resolution" in the advanced graphics options.
Install

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اقا بالاخره این پنج گ.ی رو کجا باید بزاریم لطفا بگین...

درود
توی اون صندوق چه ای که داری چند تا چیز مهم هست مثلا شمشیر و یک انگشتر و یک کتاب وقتی روی این ها میری یک سری جمله برات میخونه که ربط دارن به هر گوی مثلا اتش و خورشید
کوه و برف این طوری می تونی جای گوی ها را پیدا کنی :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آقا بازیش خیلی سخته.اصلا معلوم نیست باید چی کار کنیم

اره جزو نقش افريني هاي سخته !!
ولي مشخصه بايد چيكار كني ..
فقط برخي ماموريت هاي جانبي و يه چندتا ماموريت اصليه كه توي نقشه علامت نميده كه چيكار بايد بكني !!
بقيش كاملا مشخصه

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
اره جزو نقش افريني هاي سخته !!
ولي مشخصه بايد چيكار كني ..
فقط برخي ماموريت هاي جانبي و يه چندتا ماموريت اصليه كه توي نقشه علامت نميده كه چيكار بايد بكني !!
بقيش كاملا مشخصه
آخه من از همون قسمت اول شروع کردم به بازی.اصلا سریع میکشنم.اون آبیه که بغله جونمونه چبه؟چطور میشه با سپر دفاع کرد؟من تا یه جایی رفتم حتی دوستایه خودمون بم حمله میکردن به جز اونایی که تو پایگاه اصلی هستن.بعدشم این چیزایی که پیدا میکنیم به چه دردمون میخورن؟خیلی option داره بابا.آدم گیچ میشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
آخه من از همون قسمت اول شروع کردم به بازی.اصلا سریع میکشنم.اون آبیه که بغله جونمونه چبه؟چطور میشه با سپر دفاع کرد؟من تا یه جایی رفتم حتی دوستایه خودمون بم حمله میکردن به جز اونایی که تو پایگاه اصلی هستن.بعدشم این چیزایی که پیدا میکنیم به چه دردمون میخورن؟خیلی option داره بابا.آدم گیچ میشه
سلام رفیق بازی حرف نداره انگلیسی بلد هستی یا نه !!!!

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
سلام رفیق بازی حرف نداره انگلیسی بلد هستی یا نه !!!!
تا یه حدی بلدم ولی این انگلیسیش خیلی زیاده.کلی حرف میزنن.اگه بخوام بشینم همه اینا رو یکی یکی بخونم که تا 1 سال دیگه هم بازی تموم نمیشه :d تو بازیهای ماجراجویی من بدون خوندن انگليسی بازی رو تموم ميکنم اين که ديگه ماجرا جوي نيستش.بعدشم اين بازی کلاً سخته.يه دونه از اين اسکلتا بت حمله ميکنه ميکشتت ديگه چه برسه چندتا حمله کنن.اگه شيوه ي کشتنش مثله پرنس of پرشيا بود بدون انگليش هم ميشد رفتش.يه بدی هم که داره اينه که مثلاً من بهترين شمشيرو خريدم ولی نوشته تو مرحله 12 ميشه ازش استفاده کرد.اينطوری خيلی بازی سخت شده.چون با اينکه بازی سخته ولی از امکانات تو بازی هم نميتونی استفاده کنی:dنمیشه این دشمنامونو با یکی 2 ضربه بکشیم؟:dخودم با بازیا اینطوری خیلی حال میکنم ولی این واقعا سخته.رمز ضد ضربه ندارین؟:d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
تا یه حدی بلدم ولی این انگلیسیش خیلی زیاده.کلی حرف میزنن.اگه بخوام بشینم همه اینا رو یکی یکی بخونم که تا 1 سال دیگه هم بازی تموم نمیشه :d تو بازیهای ماجراجویی من بدون خوندن انگليسی بازی رو تموم ميکنم اين که ديگه ماجرا جوي نيستش.بعدشم اين بازی کلاً سخته.يه دونه از اين اسکلتا بت حمله ميکنه ميکشتت ديگه چه برسه چندتا حمله کنن.اگه شيوه ي کشتنش مثله پرنس of پرشيا بود بدون انگليش هم ميشد رفتش.يه بدی هم که داره اينه که مثلاً من بهترين شمشيرو خريدم ولی نوشته تو مرحله 12 ميشه ازش استفاده کرد.اينطوری خيلی بازی سخت شده.چون با اينکه بازی سخته ولی از امکانات تو بازی هم نميتونی استفاده کنی:dنمیشه این دشمنامونو با یکی 2 ضربه بکشیم؟:dخودم با بازیا اینطوری خیلی حال میکنم ولی این واقعا سخته.رمز ضد ضربه ندارین؟:d
داره :d
برو گیم کپی ورد تریلر زد ضربشو بگیر مشکلت حل میشه

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام

بازی های نقش آفرینی همشون دیالوگ زیاد دارند. در مورد بازی که میگید سخته باید بگم که اول های بازی باید دقت کنی که دشمن لول چنده شما به هیچ وجه نباید با دشمنی که چند لول بالاتر از شماست در بیفتی و وقتی باید با اینها درگیر میشی خودشون تنها باشند و از تکنیک بزن در رو استفاده کنی.

با لول آپ شدن شما هم قوی تر میشید و دشمن هایی که چند لول پایین تر از شما هستند امکان نداره بهتون لطمه بزنند.

یک نکته هم این هست که بهتره کوئست ها رو بگیرید اما وقتی کامل کردید برای جایزه نرید بلکه تا میتونید دشمن های توی اون مرحله رو بکشید چون با لول آپ شدن امتیاز XP که از کشتن دشمن ها میگیرید کم میشه اما امتیاز کوئست ها ثابته با این روش میتونید به لول 34 تا 37 برسید که بازی خیلی راحت میشه چون حداکثر لول دشمن ها توی بازی 30 هست(به غیر از Boss پایانی) و این به این معنی هست که تقریبا نمیتونن به شما لطمه زیادی بزنند و شما هم با چند ضربه میتونید اونها رو بکشید.

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
داره :d
برو گیم کپی ورد تریلر زد ضربشو بگیر مشکلت حل میشه

آقا اگه ميشه لينك سايتشو بزار مرسي:d

آقا اين دشمنا كه اصلا تنها نيستن :d هميشه چندتا با همن كه بعضياشون از دور بمون تير ميزنن :d بعدشم از كجا بفهمم دشمنام لول چندن؟من همش با فرار كردن تونستم تا لول 7 برم :d ولي بعدش واقعا سخت شده.چون با فرار كردن اصلا نميشه به جايي رسيد :d آقا اين سيواش ميره كجا؟اگه ميشه آدرسشو بگين.مرسي

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
آقا اگه ميشه لينك سايتشو بزار مرسي:d

آقا اين دشمنا كه اصلا تنها نيستن :d هميشه چندتا با همن كه بعضياشون از دور بمون تير ميزنن :d بعدشم از كجا بفهمم دشمنام لول چندن؟من همش با فرار كردن تونستم تا لول 7 برم :d ولي بعدش واقعا سخت شده.چون با فرار كردن اصلا نميشه به جايي رسيد :d آقا اين سيواش ميره كجا؟اگه ميشه آدرسشو بگين.مرسي

درود عزیز بیا لینک صفحه را گذاشتم برو تو داخلش همه چیز هست موفق باشی
http://m0004.gamecopyworld.com/games/pc_divinity_2.shtml

• Like
Reactions: se7en_boy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر