Divinity 2: The Dragon Knight Saga | PC

درود برهمه کسانی که اهل بازی های نقش افرینی هستند .
divinity2-cover.jpg

نسخه دیگری از سری divinity منتشر شد حماسه شوالیه اژدها..نسخه دیگری از سری بازی های زیبا و معروف Divinity بازی اسطوره ای حماسی و تخیلی اکشن نقش آفرینی که به داستان اساطیر باستان باز می گردد
بازی را همون استودیوی معروف Larian Studios ساخته هست . گرافیک بازی خیلی بالاست و خلق شخصیت های بی نظیر مثل تمام باز های نقش افرینی در ان وجود دارد
طبق معمول نبرد ما هیولا ها و اژدها در بازی به چشم می خورد که با استفاده از انواع سلاح وشمشیر ها و جادو ها جذابیت بازی را دو چندان می کند
در بازی کماکان مانند سری قبل تبدیل به اژدها می شوید که این خود در نوع خود بی نظیر هست که فقط در شماره قبلی بازی تجربه کرده بودیم و یکی از بهترین قسمت های بازی هست
پرواز کردن با اژدها بر فراز کوها ودریا ها از نکات جذاب و دیدنی در این بازی هست

آخرین ویرایش:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
چرا به بازی توهین می کنی .
شما اول شماره 1 بازی رو حدود 20 30 ساعت برو تا دستت بیاد چطوریه و بعد قلب اژدها رو بگیر و دوباره 10 ساعت دیگه هم برو و تمومش کن . بعد بیا سر قسمت دوم که به گفته ی سازنده های بازی چیزی بیشتر از 60 ساعت گیم پلی داره .فعلا منتظر PATCH هستیم تا فریم ها بشه 60 تا.
البته همینطوری هم با 30 فریم میشه بازی کرد.

مخ می ترکاند . خیلی از اون هایی که ی زمانی می شناختمشون و ادعای RPG باز بودن داشتن بعد از گذشت 2 سال هنوز نتونستن سری اولش رو هم تموم کنن .

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان من مشهدو زیر و رو کردو کسی نیاورده کسی مشهد نیست واسه من بفرسته این بازیرو ؟:( wicher رو هم هرچی گشتم کسی نداشت !!!!!!!!!!!!!!!!

gttwo

کاربر سایت
Feb 12, 2010
169
نام
هادی
دوستان من مشهدو زیر و رو کردو کسی نیاورده کسی مشهد نیست واسه من بفرسته این بازیرو ؟:( wicher رو هم هرچی گشتم کسی نداشت !!!!!!!!!!!!!!!!
کلا این بازی و Two Worlds II تو بازار نیست .من خودم تبریز همه جا رو گشتم نیود
جالب اینه که به هر مغازه ای رفتم اونو با dragon age اشتباه می گرفتند
شما یا سفارش بده یا adsl داری دانلود کن

آخرین ویرایش:

Blood Wars

کاربر سایت
Apr 22, 2008
87
نام
Symbolic
آقا کسی میتونه لطف کنه بازی رو برام رفاقتی رایت کنه و با پیک بفرسته، الته منظورم بچه های تهرانه- پول CDهارو هم به روی چشمم میدم.

mfani2008

کاربر سایت
Mar 18, 2009
30
نام
محمد
دوستان با تعاریف شما از بازی ، اونو دانلود کردم از www.mihandownload.com
حالا تو part4 این ارور رو میده :
Unexpected End of Archive
پارت 4 رو repair کردم و اکسترکت کردم
و بازیو نصب کردم
بازی کامل میاد ولی تو new Game اول صفحه سیاهه (ولی منو ها و HUD دیده میشه) و وقتی تظیمات رو روی Low میزارم بازی میاد کامل اما گرافیکش افتضاحه نمیشه بازی کرد
تو new Game دوم هم که کلاً همه چی سیاهه (cut Scene ها میاد Hud ها هم میاد)

چه کنم ؟
لیست فایل های بازی رو میشه بزارید ببینم کدوم ها رو کم داره ؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دوستان با تعاریف شما از بازی ، اونو دانلود کردم از www.mihandownload.com
حالا تو part4 این ارور رو میده :
Unexpected End of Archive
پارت 4 رو repair کردم و اکسترکت کردم
و بازیو نصب کردم
بازی کامل میاد ولی تو new Game اول صفحه سیاهه (ولی منو ها و HUD دیده میشه) و وقتی تظیمات رو روی Low میزارم بازی میاد کامل اما گرافیکش افتضاحه نمیشه بازی کرد
تو new Game دوم هم که کلاً همه چی سیاهه (cut Scene ها میاد Hud ها هم میاد)

چه کنم ؟
لیست فایل های بازی رو میشه بزارید ببینم کدوم ها رو کم داره ؟
منم دقیقا همین مشکل رو داشتم. سازنده ها اصلا بازی رو اپتیمایز نکردن.واقعا یه چیز داغون تحویل دادن باید تا عرضه پچ صبر کنی.
هرچند به نظر من بازی خفنی نیست.بهتره بود یکمی صبر میکردی چون بازیهای خیلی بهتر و با ارزشتر در راهند.البته باز به سلیقه طرف بر میگرده...

mfani2008

کاربر سایت
Mar 18, 2009
30
نام
محمد
دوستان خواهشاً کمک کنید
حجم بازی نصب شده من 7.40 GB هستش
ماله شما هم همینه ؟
چرا بازی سیاه میشه ؟
یه کرک درست می دین ؟

یه کمکی کنین اعصابم کم کم داره از دست این بازی خورد میشه می زنم shift delete می کنمشا :D

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دوستان خواهشاً کمک کنید
حجم بازی نصب شده من 7.40 GB هستش
ماله شما هم همینه ؟
چرا بازی سیاه میشه ؟
یه کرک درست می دین ؟

یه کمکی کنین اعصابم کم کم داره از دست این بازی خورد میشه می زنم shift delete می کنمشا :D
همین کارو بکن:d
ولی قبلش اون پچ رو یهبار امتحان کن بعد..

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم بازی رو جند ساعتی رفتم ! ولی خیلی جالب نبود ! به نظر میرسه که طول بکشه تا جذاب بشه - گرافیک بازی قدیمی هست البته نسبت به قبل خیلی خوبتره اما بیشتر بخش هنری خوبی داره تا تکنیکی - تو ای چند وقته RPG های نسبتا خوبی برای PC اومده که فکر کنم بین Gothic IV که بازی بدی هم نیست اما بیش از حد سنگینه ! و Divinity و بالاخره Two Worlds 2 اونطور که من دیدم Two Worlds 2 ار نظز داستانی و gameplay و کرافیک به این دو برتری داره - کسانی هم که قبلا Risen رو نرفتن انتخاب بسیار خوبی هست ! البته Divinity هم امکانات خاص و جالب خودش رو داره و از عمق کافی برخورداره . ما مه همچنان چشم انتظار The Witcher 2 - Dragon aGe 2 هستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر