Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اگه كسي بتل نت داشته باشه بهش استارتر ميدن
من استار وارز و wow دارم توي اكانتم ،كلا چجوري ميشه خريد ،نه از ايرانياي دندون گرد از سايت بليزارد
من master cart دارم
اکونت مهمان دیابلو 3 فقط در بسته فیزکی بازی وجود داره .. یعنی کسی که بازی به صورت بسته فیزیکی خریده در اون بسته 2 تا cd-key مهمان وجود داره که به هر کس بخواد میتونه اون رو بده
مثل Wow نیست که بشه براحتی یک starter ساخت.

---------- نوشته در 09:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 AM ارسال شده بود ----------

ویرایش انقدر زدم تا رد شد مرحله ریست پاسورد حالا دو تا انتخاب بهم داد میگه با 6 تا حرف key را وارد کن یا به سوال پاسخ بده سوال را که یادم نمیاد اما کی را که میزنم ارور میده میگه اشتباه هست ظاهرا میگه باید از ثبت کردن کی 3 روز گذشته باشه درسته؟:|............هنوز بازی نکرده دیگه حالم از این بیلزارد بهم خورد:-&
تنها نباید حتما 6 حرف اول دیابلو باشه اگر بازی دیگه ای در اکونتتون دارید حالا هر نسخه از wow یا Starcraft اگر داشته باشید وارد کنید اکونتتون باز میشه و یا اینکه به سوال امنیتی که خودتون گذاشتید پاسخ بدید.
در ضمن این که بلیزارد به فکر امنیت اکونت های پیمرهاش هست به نظر شما کار مضخرفیه ؟ یعنی هر کس از راه رسید باید اکونت شما را که کلی هزینه بازی دادید باید بدست بیاره ؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اکونت مهمان دیابلو 3 فقط در بسته فیزکی بازی وجود داره .. یعنی کسی که بازی به صورت بسته فیزیکی خریده در اون بسته 2 تا cd-key مهمان وجود داره که به هر کس بخواد میتونه اون رو بده
مثل Wow نیست که بشه براحتی یک starter ساخت.

---------- نوشته در 09:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 AM ارسال شده بود ----------

تنها نباید حتما 6 حرف اول دیابلو باشه اگر بازی دیگه ای در اکونتتون دارید حالا هر نسخه از wow یا Starcraft اگر داشته باشید وارد کنید اکونتتون باز میشه و یا اینکه به سوال امنیتی که خودتون گذاشتید پاسخ بدید.
در ضمن این که بلیزارد به فکر امنیت اکونت های پیمرهاش هست به نظر شما کار مضخرفیه ؟ یعنی هر کس از راه رسید باید اکونت شما را که کلی هزینه بازی دادید باید بدست بیاره ؟
بازی دیگه ندارم که وارد کنم جواب سوال امنیتی را یادم نمیاد فک نمیکردم اینتوری شه که بخوام از اون استفاده کنم
امنیت درست اما واقعا بعد دو روز دانلود تازه میخوای بری تو بازی اینتوری بشه زده حال اساسی بهم خورد
حالا باید وایسم تا 3 روز کامل شه بعد کی را وارد کنم؟:|

---------- نوشته در 09:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:39 AM ارسال شده بود ----------
ویرایش:
چه جالب چند بار سوال امنیتی را اشتباه حواب دادم خودش یه لینک برام ایمیل کرد که پسوردم را عوض کنم:d
میمرد از همون اول این کار را بکنه و مارو عذاب نده باور کنین یه سکته ناقص زدم:d
الان چیکار کنم ؟با سا*س وصل بشم دوباره قفل میکنه ؟ اون ارور 30008 مال چی بوده؟

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوست عزیز می توانید با بلیزارد تماس بگیرید و اگر به چند سوالی که می پرسند جواب درست بدید مشکل اکانت را حل می کنند. من تو این ۶،۷ سالی که World of Warcraft بازی می کنم، چندین بر از این مشکلات برام ایجاد شد که با تماس مشکل حل شد.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان دانلود منم تموم شد رفتم یه دور تو بازی دیدم کارکتر انتخاب کردم بهد میزدم ارور 30008 را داد بیرون اومدم s0*cs را وصل کردم حالا میرم تو بازی مینویسه اکانتت لاک شده بعد میخوام برم انلاکش کنم هر چی ایمل را وارد میکنم میگه اشتباه هست!!!!!به دادم برسید:((
...........................
ویرایش انقدر زدم تا رد شد مرحله ریست پاسورد حالا دو تا انتخاب بهم داد میگه با 6 تا حرف key را وارد کن یا به سوال پاسخ بده سوال را که یادم نمیاد اما کی را که میزنم ارور میده میگه اشتباه هست ظاهرا میگه باید از ثبت کردن کی 3 روز گذشته باشه درسته؟:|............هنوز بازی نکرده دیگه حالم از این بیلزارد بهم خورد:-&
دوست عزیز موقع لاگ این کردن بلیزارد آخرین IP رو که باهاش لاگ این کردین چک میکنه و اگر اون نبود اکانت رو قفل میکنه و بهترین راه اینه که اونجا بین 2 تا گزینه گزینه answer security question رو بزنی و سوال امنیتی رو که رو اکانت گذاشتی موقع ساختش جوابشو دقیقا عین همون چیزی که هست بهش میدی در جا اکانت رو برات باز میکنه . در ضمن برای استفاده برنامه های Tunneling من فقط Battleping رو بهتون پیشنهاد میکنم چونکه موقع وارد شدن به اکانت با IP خودتون وارد میشین و هی Lock نمیشه اکانت . اینم بگم موقعی که اکانت قفل شده هی انگلکش نده که اکانت رو بن میکنه . حالا بیا و درستش کن . من خودم عین همین اتفاق واسم افتاد . سوال امنیتی هم بلد نبودی میری اون صفحه که ایمیل و اسم و اینا رو میخواد . ایمیل رو وارد میکنی . نام و نام خانوادگی که رو اکانت گذاشتی رو وارد میکنی (اونجا یه گزینه هست که میگه من روی این اکانت نام خانوادگی نزاشتم یعنی فقط اسم خالی) که اگر اسم خالی داری تیک اونرو بزن و فقط اسم رو وارد کن / اگر اسم هایی که روی اکانت گذاشتی درست باشن میری یه صفحه دیگه واسه عوض کردن پسسوورد . اگر اسم ها اشتباه باشن میگن روی این ایمیل همچین اسمی نیست . در کل موقع ساختن اکانت برای هر جایی کمال دقت رو به خرج بدین . متاسفانه بین ما ایرانی ها این کار هنوز رواج نیافته :| ! خیلی ها رو دیدم اینطوری اکانت و بازی هاشون رو به باد دادند .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
تونستم مقداری بازی کنم بدون چی پی ان که وصل نشد یه بارم که وصل شد اصلا نصف چیزا تو بازی را نشون نمیداد:)) و پر لگ
اما خیلی حال داد خوشحال میشم منم اد کنید POUYA#2855
مبگم بخش pvp هنوز راه نیافتاده؟ فعلا فقط میشه coop بازی کرد درسته؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
تونستم مقداری بازی کنم بدون چی پی ان که وصل نشد یه بارم که وصل شد اصلا نصف چیزا تو بازی را نشون نمیداد:)) و پر لگ
اما خیلی حال داد خوشحال میشم منم اد کنید POUYA#2855
مبگم بخش pvp هنوز راه نیافتاده؟ فعلا فقط میشه coop بازی کرد درسته؟

شما سی دی کی خریداری کردی؟

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
آقا من دیگه صبرم تموم شده.هنوز هم پر لگ هست بازی اصلا نمیشه بازی کرد.حالم بهم خورد دیگه.شناس بیارم بتونم 20 دقیقه بدون مشکل بازی کنم.هم اینترنت خودم و هم بلیزارد دست به دست هم دادن که من نتونم بازی کنم

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
آقا من دیگه صبرم تموم شده.هنوز هم پر لگ هست بازی اصلا نمیشه بازی کرد.حالم بهم خورد دیگه.شناس بیارم بتونم 20 دقیقه بدون مشکل بازی کنم.هم اینترنت خودم و هم بلیزارد دست به دست هم دادن که من نتونم بازی کنم
خیلی جالبه واقعا !!! ساعت 3 تا 6:30 بازی میکردم خوب بود ولی حالا همونم نمیشه ! پینگم میشه 1790 !!! :| :))
بعد توی روز پینگ میشه 120-210 ... ولی اصلا حرکت نمیکنه هیچی نشون نمیده فقط بعد 2-3 دقیقه نشون میده مردم :| 8-|
هم اینترنت ما آشغاله هم سرورای بلیزارد ... ! شانس بیارم فقط این GW2 اینجوری نشه که دیگه یک 300 تومنی ضرر میکنم ! :| :(

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خیلی جالبه واقعا !!! ساعت 3 تا 6:30 بازی میکردم خوب بود ولی حالا همونم نمیشه ! پینگم میشه 1790 !!! :| :))
بعد توی روز پینگ میشه 120-210 ... ولی اصلا حرکت نمیکنه هیچی نشون نمیده فقط بعد 2-3 دقیقه نشون میده مردم :| 8-|
هم اینترنت ما آشغاله هم سرورای بلیزارد ... ! شانس بیارم فقط این GW2 اینجوری نشه که دیگه یک 300 تومنی ضرر میکنم ! :| :(
ISP خوبی نداریم . سرور ها مشکلی ندارن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر