Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقایون من دیشب نزدیک 5 ساعت بازی کردم :d بدون کوچکترین مشکلی از طرف لگ یا پینگ (خیلی فاز داد)
نسخه starter رو دارم یه اکت بیشتر نمیشه برم :((

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
آقایون من دیشب نزدیک 5 ساعت بازی کردم :d بدون کوچکترین مشکلی از طرف لگ یا پینگ (خیلی فاز داد)
نسخه starter رو دارم یه اکت بیشتر نمیشه برم :((
با نت معمولی ؟ یا با چیز پی ان ؟ یا با tunneling ? :d:d:d
ای بترکی (با اینکه Starter داری ولی بازم بترکی :)))
من دو شبه اصلا نمیتونم بازی کنم :(

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
با نت معمولی ؟ یا با چیز پی ان ؟ یا با tunneling ? :d:d:d
ای بترکی (با اینکه Starter داری ولی بازم بترکی :)))
من دو شبه اصلا نمیتونم بازی کنم :(
با چیز پی ان سرورای خودمون پینگم رو 300 بود که تو بازی کاملا سبز میزد
بدون چیز پی ان پینگم رو 350 میرفت که تو بازی زرد میشد و بازم خوب بود
سرویسمم از مخابرات 512 نامحدود هستش
داداش ما ترکیدتیم :d

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
با چیز پی ان سرورای خودمون پینگم رو 300 بود که تو بازی کاملا سبز میزد
بدون چیز پی ان پینگم رو 350 میرفت که تو بازی زرد میشد و بازم خوب بود
سرویسمم از مخابرات 512 نامحدود هستش
داداش ما ترکیدتیم :d
:d:d:d
منم مخابرات 512 دارم :d
ولی وقتی معمولی برم روی 350-400 ه ولی با pingzapper میشه 120 که تا 200 هم بالا میره توی جاهای شلوغ ! با چیز پی ان هم که اصلا کار نمیکنه ! نمیدونم چرا !
با همه پرتها هم امتحان کردم ... :(

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
:d:d:d
منم مخابرات 512 دارم :d
ولی وقتی معمولی برم روی 350-400 ه ولی با pingzapper میشه 120 که تا 200 هم بالا میره توی جاهای شلوغ ! با چیز پی ان هم که اصلا کار نمیکنه ! نمیدونم چرا !
با همه پرتها هم امتحان کردم ... :(

این ping zapper که میگی خوب هست؟ کلا من آخر شب دم دمای صبح خوب میتونم بازی کنم تو طی روز عملا نمیشه بازی کرد با برنامه ای چیزی هست بشه پینگو آورد پایین؟
سرور ها خوبن؟
سرور ها خوبی؟ سرور مشکلی نداره ماها نمیتونیم درست بهشون وصل بشیم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من با اینکه پینگم اکثرا رو 160-170 هست اما اصلا بدون چی پی ان وصل نمیشم با حی پی انم موقع ضربه زدن یه مقداری تاخیر داره راسی این چراغ سبز که مگیمین کحای بازی نشون میده من جایی ندیدم؟

nima1376

کاربر سایت
May 30, 2012
138
من با اینکه پینگم اکثرا رو 160-170 هست اما اصلا بدون چی پی ان وصل نمیشم با حی پی انم موقع ضربه زدن یه مقداری تاخیر داره راسی این چراغ سبز که مگیمین کحای بازی نشون میده من جایی ندیدم؟
منم ندیدم اگر یک نفر یک توضیح بده خوبه

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
این ping zapper که میگی خوب هست؟ کلا من آخر شب دم دمای صبح خوب میتونم بازی کنم تو طی روز عملا نمیشه بازی کرد با برنامه ای چیزی هست بشه پینگو آورد پایین؟

سرور ها خوبی؟ سرور مشکلی نداره ماها نمیتونیم درست بهشون وصل بشیم
آره ... من فقط با همون میتونم وصل شم ... ! با همین pingzapper یا مثلا battleping میشه پینگو پایین آورد !
واسه همین سرور هاست که نمیتونیم وصل شیم توی روز دیگه ! بعد میگی مشکل نداره ؟ :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب ما رسیدم توی درجه سختی Hell در Act 4 اخرین quest ! یه حسی میگه از act 3 به اینور رو همچین خوب اومدم ! act 2 خیلی برام سختر بود ... البته جاهایی هم توی Act 3 بود که سخت میشد مخصوصا چند تا از Elite ها خیلی کشتن ما رو . act 4 رو نسبت به همه بهتر اومدم ! دیگه کم کم باید امده شم برای ورود به Inferno .... البته فعلا تا میشه دارم ایتمهای قدیم رو میفروشم .... جدید پیدا میکنم ... یا دیگه جیبمون پر شده میرم auction های درست حسابی میزنیم ! لول
.
اینم هیرو فعلیم با اسلحه ... فعلا تصمیم گرفتم از two handed آستفاده کنم با frenzy و ignore pain ترکیب خیلی خوبی هست و بیشتر موقعها که حسابی لبه پرتگاه مرگ میرسم نجاتم میده !
Hero
dmc9w06yehnesfcaohq.jpg
.
اینم ار weapon
wyq57c0itzgv1ke9dk6u.jpg

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کنار مانا یا فیوری یه خط عمودی هستش که اگه موس رو ببرید روش نگه دارید پینگ و latency رو نشونتون میده عکسشو پیوست کردم

آره ... من فقط با همون میتونم وصل شم ... ! با همین pingzapper یا مثلا battleping میشه پینگو پایین آورد !
واسه همین سرور هاست که نمیتونیم وصل شیم توی روز دیگه ! بعد میگی مشکل نداره ؟
yahoo_4.gif
عزیز من سرور مشکلی نداره ماها نمیتونیم وصل بشیم
yahoo_4.gif

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,473
نام
Nimo
کنار مانا یا فیوری یه خط عمودی هستش که اگه موس رو ببرید روش نگه دارید پینگ و latency رو نشونتون میده عکسشو پیوست کردم

عزیز من سرور مشکلی نداره ماها نمیتونیم وصل بشیم :d

فروم های خود بازی یه چیز دیگه میگن که.;)

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یه جای بازی موندم
act1 عملیات بروکن بلید هستم الان شمشیر اولی را پیدا کردم برگشتم بعد(همونجا که باید با لیا بری) رو دایره ابی رنگ فلش میزنه که بری روش اما مشخص نیست که باید کجا تلپورت کنم زیر کوئست هم نوشته go to downest tempeler اینجا کجا میشه ؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

فروم خود بلیزارد هفته پیش که به صفحه 100 رسیده بود که ملت می نالیدن از پینگ و مشکل لگ بازی.

الان یه سری بزنید به فروم بازی. تقریبا خیلی ها مشکل دارن. فقط به کشور عزیز ما مربوط نمیشه.

این یه مثالش : Horrific Lag, MS is crazy, 250+ PING constantly all day

یه نگاهی به فروم بندازین به اصل موضوع پی می برین. ملت با ارور هایی مواجه میشن که من تا الان ندیدم ولی ملت دیدن.

سرور بلیزارد مشکل داره شکی توش نیست. من شبا پینگم توی بازی 280-300 هستش ولی اصلا نمی تونم بازی کنم. صبح ساعت 5-6 پینگم همون 300 هستش ولی مثل گوله بازی می کنم. تازه این رو هم در نظر بگیرید که توی این ساعت چون Free Download می دن شرکت های ایرانی کل پهنای باند به فنا می ره و امکان بازی اصلا وجود نداره. یعنی دقیقا برعکس WoW شده که از ساعت 1 بامداد پینگ شما از 300 میشه 5000 و شما اصلا نمی تونستی راه بری توی بازی تا ساعت 8 صبح به خاطر دانلود Free که داشتن. الان توی دیابلو 3 این موضوع برعکس شده از نیمه شب میشه بازی کرد تا ساعت 9 صبح. این موضوع به نظرتون از سمت کشور ما هست !!!! من به نظرم نه.

من باورم نمیشه کسی از ایران بدون قندشکن بازی کنه و مشکلی نداشته باشه.

یاعلی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر