Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
آقایون حالا من که اکانت ایران دارم بزارم همین باشه یا یکی دیگه بسازممم؟؟؟

---------- نوشته در 03:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:42 PM ارسال شده بود ----------

یه اتفاق جالب
همونطور که آقا کوروش گفتن کلاینت بازی غیبش زدههه.... واسه دانلود نیست

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
یک خبر خوب یا بد :-/ دوستان همونطور که میدونید بلیزارد بازی رو زودتر برای دانلود قرار داد ولی به نوعی نمیشه بازی کرد (بازی قفل داره و باید حتما به سرور های بلیزارد وصل بود ) ولی من الان تو سایت های تورنت کرکی 3.6 گیگی دیدم که از طرف Skidrow هست . نسخه Preload بازی رو هم که قبلا گذاشته بودند با حجم 7.6 گیگ ! من هر دو رو دانلود میکنم تست میکنم ببینم کار میکنه یا نه ! انگار ما کنی زودتر داریم به رستگاری میرسیم تا بعضی از دوستان >:d

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

مگه حجم نسخه بتای بازی 3.6 گیگ نبود !!! تا اونجایی که یادمه حجم نسخه بتا 3.6 بود. حجم سورس فاینال هم 7.6ـه.

مطمئنا بازی D3 به Coop و کلی خرت و پرت های داخلش هست که ارزش داره.

من الان خودم SC2 رو دارم اوریج. هر موقع حوصلم سربره میپرم توش یکم Marine می سازم و یه 6-7 دست می بازم می یام بیرون. Blizzard هم مجبوره به خاطر پولی که بهش دادم بهم سرویس بده.

این نظر منه، خرید بازی D3 به صورت کپی خیانته. این همه میریم پول خرت و پرت می دیدم. 1 ماه پولمونو جمع کنیم بازی رو اوریج خور کنیم که Blizzard برای ادامه مسیر و ساخت بازی برای PC دلگرم بشه. یهو دیدین Blizzard هم پرید تو بغل Microsoft یا Sony بعد اون موقع باید هممون سماق بمکیم.

لطفا نیاین بگین من پول نسخه کپیشم ندارم که شک می کنم چون پول یه ساندویچ زیر 2000 تومن نیست الان. پس منطقی صحبت کنین.

یا علی ...

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
یک خبر خوب یا بد :-/ دوستان همونطور که میدونید بلیزارد بازی رو زودتر برای دانلود قرار داد ولی به نوعی نمیشه بازی کرد (بازی قفل داره و باید حتما به سرور های بلیزارد وصل بود ) ولی من الان تو سایت های تورنت کرکی 3.6 گیگی دیدم که از طرف Skidrow هست . نسخه Preload بازی رو هم که قبلا گذاشته بودند با حجم 7.6 گیگ ! من هر دو رو دانلود میکنم تست میکنم ببینم کار میکنه یا نه ! انگار ما کنی زودتر داریم به رستگاری میرسیم تا بعضی از دوستان >:d
این نسخه دیجیتالی هایی که زودتر میان حدود 100 mg از فایل های اصلی اجرایی بازی رو ندارن که بعد ریلیز بعد از نصب بازی Automatic DL میشه.مثل SC2.هیچجوره نمیشه بازی رو الان اجرا کرد.

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
معمولا بلیزارد 100 مگ رو پیش خودش نگه میداره که روزی که سرور ها لایو شدن بعد از ایکتیویشن روی بازی دانلود میشن . اون 100 مگ هم انقدر از جاهای حیاتی برداشته شده که بازی عملا 100 % غیر قابل اجراست . اون 3.6 هم فکر کنم حجم بتاش بودش .

پ ن : ای بابا چرا این سایت اینجوریه ! هی هر چی منویسیم زرتی پاکش میکنند . من دیشب دو تا کامنت دادم راجع به فروشگاهایی که بازی رو میشه ازش تهیه کرد الان نیست !

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

من با کلاینت اصلی بازی سورس فاینال رو دارم الان. حتی سورس فاینال هم نصب نمیشه. جالبیش به اینه که وقتی روی Install بازی کلیک می کنم با این جمله مواجه میشم که

" هنوز از آسمان آتش نباریده است" ( دوستانی که داستان بازی رو می دونن معنی این جمله رو می دونن)
"بازی D3 هنوز ریلیزنشده است. تا 15می صبر کنید"

منم مثلا گفتم بزار زرنگ بازی در بیارم. مثلا. تاریخ کامپیوتر رو بردم 15می. بازم این دو تا جمله بالا اومد.
بعد گفتم حتما داره Connect میشه به سایت چک می کنه تاریخ رو با سایت خودش. اینترنت رو قطع کردم که کانکت نشه. بعد بهم Error داد که برای نصب اتصال به اینترنت اجباری هستش.

یعنی اساسی گذاشت تو کاسم. یعنی اینکه باید تا 15 می صبر کنیم که اصلا بشه بازی رو نصب کرد.
پس طبق روال تمامی بازی های اخیر Blizzard. شما برای بازی نیاز به کانکت دارین و باید تا تاریخ انتشار صبر کنین که نهایت یه حجم 200 مگی دانلود کنین و بعد بپرین با Barbar حمام خون به پا کنین.

++++++++++++++++++++
Launch Event بازی هم اومده. می تونین برین ببینین توی سایت خود بازی.

یا علی...

آخرین ویرایش:

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
من با کلاینت اصلی بازی سورس فاینال رو دارم الان. حتی سورس فاینال هم نصب نمیشه.
میشه بگید از کجا گرفتید . یه لینکی چیزی .
چون باید از امشب بشنیم یک گیگ یک گیگ دانلود کنم . آخه ترافیک روزانه ام فقط 4 گیگ مونده .

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
سلام،

من با کلاینت اصلی بازی سورس فاینال رو دارم الان. حتی سورس فاینال هم نصب نمیشه. جالبیش به اینه که وقتی روی Install بازی کلیک می کنم با این جمله مواجه میشم که

" هنوز از آسمان آتش نباریده است" ( دوستانی که داستان بازی رو می دونن معنی این جمله رو می دونن)
"بازی D3 هنوز ریلیزنشده است. تا 15می صبر کنید"

منم مثلا گفتم بزار زرنگ بازی در بیارم. مثلا. تاریخ کامپیوتر رو بردم 15می. بازم این دو تا جمله بالا اومد.
بعد گفتم حتما داره Connect میشه به سایت چک می کنه تاریخ رو با سایت خودش. اینترنت رو قطع کردم که کانکت نشه. بعد بهم Error داد که برای نصب اتصال به اینترنت اجباری هستش.

یعنی اساسی گذاشت تو کاسم. یعنی اینکه باید تا 15 می صبر کنیم که اصلا بشه بازی رو نصب کرد.
پس طبق روال تمامی بازی های اخیر Blizzard. شما برای بازی نیاز به کانکت دارین و باید تا تاریخ انتشار صبر کنین که نهایت یه حجم 200 مگی دانلود کنین و بعد بپرین با Barbar حمام خون به پا کنین.

++++++++++++++++++++
Launch Event بازی هم اومده. می تونین برین ببینین توی سایت خود بازی.

یا علی...

من فعلا برای گرفتن کلاینت دست بدامن تورنت شدم. امیدوارم با این سرعت لاکپشتی بعد از تموم شدنش مشکلاتی مثل شما از جای غیر قانونی دانلود کردید و اینا پیش نیاد.

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
من فعلا برای گرفتن کلاینت دست بدامن تورنت شدم. امیدوارم با این سرعت لاکپشتی بعد از تموم شدنش مشکلاتی مثل شما از جای غیر قانونی دانلود کردید و اینا پیش نیاد.
خب چه کاریه ! از تورنت نگیر .
البته با سابقه ای که من از بلیزارد سراق دارم شما فقط CD Key اصل رو بگیر مشکلی پیش نمیاد . مگر اینکه اون نسخه شما دیگه واقعا بدجوری دست کاری شده باشه !

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام کوروش،

سقت سیاه. (سق رو درست نوشتم دیگه ؟؟ ) مثل تام و جری بری زیر کامیون کاغذ بیای بیرون.

اگه مشکل پیش بیاد که من خودم رو از بالاپشتبون پرت می کنم پایین. چون باید تا 24می صبر کنم نسخه کالکتورم دستم برسه. تا اون موقع من خودکشی می کنم. چون من الان دو تا بازی در واقع خریدم. یه دیجیتال یه کالکتور.

اگه بخوای بهت میگم از کجا بگیری بازی رو. سورس سالم. خواستی تو PM بگو بهت بگم.

اینجا نمیگم چون غیرمجازه.

یا علی ...

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
اگه مشکل پیش بیاد که من خودم رو از بالاپشتبون پرت می کنم پایین. چون باید تا 24می صبر کنم نسخه کالکتورم دستم برسه. تا اون موقع من خودکشی می کنم. چون من الان دو تا بازی در واقع خریدم. یه دیجیتال یه کالکتور.
یا علی ...
هم نسخه دیجیتالی هم کالکتور ! بابا ایول ! منم خیلی دوس داشتم ( دارم ) که نسخه کالکتورش رو بگیرم منتها مایه اش موجود نیست ! خیلی به خودم و شکمم فشار اوردم شده یه 200 تومنی که همین نسخه دیجیتالی رو بگیرم.
مایه داری هم عالمی داره ها !

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
سلام کوروش،

سقت سیاه. (سق رو درست نوشتم دیگه ؟؟ ) مثل تام و جری بری زیر کامیون کاغذ بیای بیرون.

اگه بخوای بهت میگم از کجا بگیری بازی رو. سورس سالم. خواستی تو PM بگو بهت بگم.

اینجا نمیگم چون غیرمجازه.

یا علی ...

سقم که سیاه نیست ولی شانسم از سیاه هم اونور تره. اگه جای بهتری داری برای کلاینت بگو چون تورنت فعلا شده 1.4% .
فکر نمیکنم اگه حالت تجاری نداشته باشه خلاف قوانین باشه ولی اگه مطمئنی خلاف قوانینه تو همون PM لطف کن.
خب چه کاریه ! از تورنت نگیر .
البته با سابقه ای که من از بلیزارد سراق دارم شما فقط CD Key اصل رو بگیر مشکلی پیش نمیاد . مگر اینکه اون نسخه شما دیگه واقعا بدجوری دست کاری شده باشه !

من هم نگران همون دستکاری هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر