Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
دوست عزیز منبع نمیخواد از اول هم قرار بوده بازی به این صورت باشه فقط wow تو کل سری بازی های blizz باید ماهانه پول داد.
دستت درد نکنه ;)

---------- نوشته در 09:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:01 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 09:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

:((
خوش به حالتون نشستید سرورا لایو شن بریزید تو بازی
:( من بدبخت امتحان خردااااااد دارم
خدااااااااااا
یه ماه ازتون عقب میافم D:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دستت درد نکنه ;)

---------- نوشته در 09:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:01 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 09:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

:((
خوش به حالتون نشستید سرورا لایو شن بریزید تو بازی
:( من بدبخت امتحان خردااااااد دارم
خدااااااااااا
یه ماه ازتون عقب میافم D:
فعلا که بخش PVP باهاش منتشر نمیشه باید مدتی صبر کرد تا اون بخش بیاد :(
ولی وقتی بیاد حمام خون براه میوفته >:)

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 PM ارسال شده بود ----------

یه لینک بدون چیلتر بدید :(( .... ولی female vs male برای demon hunter برندش معلومه :d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستانی که در battle net اکانت ساختن کدوم کشور رو انتخاب کردن؟ battle net به کشور غلط گیر نمیده؟
نه ولی ادرستون فکر کنم باید درست باشه ... چون شما یک Zip code باید وارد کنید که اگر اشتباه باشه ایراد میگره

---------- نوشته در 10:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:44 AM ارسال شده بود ----------

این فرد به معنی واقعی منتظر Diablo 3 هست :D

Untitled-6.jpg

Untitled-7.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستانی که کلاس کلاس میکنن!:d کلاس یعنی این!!! :
xbhqwi4ridjljyn3gik.jpg
اصلا ابهت داره ازش قطره قطره میچکه!!!:d:d:d:d

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
فعلا که بخش PVP باهاش منتشر نمیشه باید مدتی صبر کرد تا اون بخش بیاد :(
ولی وقتی بیاد حمام خون براه میوفته >:)
با لول 1 که نمشه pvp جوین کرد!!
باید بشینی چند ماه لول آپ کنی آیتم خفن بگیری
بعد...... خودت حمام خون براه میندازی...>:)>:)

---------- نوشته در 12:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 PM ارسال شده بود ----------

هر کی قصد اریج خریدن داره سعی کنه اروپا بخره.
کسی تونست CE تهیه کنه بیخبرم نذاره.
برو سایت دیابلو خبر جدیدو ببین.. واسه diablo3 نه eu وجود داره نه us نه.... یه نسخس اونم global از همه جای دنیا میریزن توش...!

---------- نوشته در 12:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 PM ارسال شده بود ----------

نه ولی ادرستون فکر کنم باید درست باشه ... چون شما یک Zip code باید وارد کنید که اگر اشتباه باشه ایراد میگره
من که جایی ندیدم zipcode بخواد...؟؟؟

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
اتمام بازی

زمان : یک روز بعد از آمدن بازی مکان : فروم بازی سنترکاراکتر : بازی باز بچه ها بازی را تموم کردم . خوب میشه گفت بازی خوبی بود و نواوریهای خوبی داشت ولی ................................تو رو خدا اگر بازی را تمام میکنید دیگه توی فرومها اعلام نکنید اخه مزه بازی را برای اونهایی که دارند بازی میکنن میبرید .

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
زمان : یک روز بعد از آمدن بازی مکان : فروم بازی سنترکاراکتر : بازی باز بچه ها بازی را تموم کردم . خوب میشه گفت بازی خوبی بود و نواوریهای خوبی داشت ولی ................................تو رو خدا اگر بازی را تمام میکنید دیگه توی فرومها اعلام نکنید اخه مزه بازی را برای اونهایی که دارند بازی میکنن میبرید .
تموم شدن این بازی معنی نداره من چندین ساله هنوز دیابلو2 بازی میکنمو لذت میبرم..
با ریلیز شدن بازی تازه بدبختی ها و اعتیاد شروع میشه... ;)

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من که جایی ندیدم zipcode بخواد...؟؟؟
دوستانی که در battle net اکانت ساختن کدوم کشور رو انتخاب کردن؟ battle net به کشور غلط گیر نمیده؟
الان زدم ساخت اکونت battle.net اصلا ادرسی نمیخواست فقط موقع ثبت کشور انگلیس انتخاب کنید .

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م

سلام کوروش جان،

کشور ایران انتخاب بشه هیچ ایرادی نداره. Blizzard ساپورت می کنه کشور ما رو. کلی یوزر داره توی ایران. کل Realm کازاک ایرانی هستن. نکته Chat این Realm هستش که فینگیلیشه. پس اصلا نگران انتخاب ایران نباش. فقط کوروش جان ظاهرا حتما ساخت Battle Tag اجباریه. یادت نره.

Video Review نهایی از Wizard اومد و من بعد از 4 روز مسافرت و عدم دسترسی به اینترنت اومدم همین الان دانلود کردم و دیدم.
والا خیلی خوشم نیومد. یعنی فکر کنم کلاس ضعیفی باشه. مثل Skill Disintegrate که من اصلا خوشم نیومد از این مهارت. البته باید رفت توی بازی دید.

در مورد اون دوستمون که گفته بود برای CE بازی نسخه اروپا رو بگیرین. باید بگم این بازی اصلا تفاوتی بین نسخه هاش وجود نداره. شما فقط CD Key بخر برو توی بازی. این جوری نیست که از US بخری پینگت مشکل داشته باشه.
این متن دقیق Bliizzardـه.

Please note that your game-client version does not hinder your ability to select which regional game servers – the Americas, Europe, or Asia – that you play on.

و البته اونایی که Digital Version Global Version دارن، این دقیقا متنیه که توی خود BN می بینین،

D3 is Global Game, Players can choose to play on game servers base on America, Europe or Asia. Regardless of what region they are connecting from.

من از این متن اینجوری برداشت می کنم. شاید من اشتباه می کنم.

در مورد کلاس های بازی هم بهتره تا نسخه نهایی بازی صبر کنیم.

پیشنهاد می کنم، وقتی بازی ریلیز شد، دوستان بیان اینجا Accountـو بگن و همه همدیگرو Add کنن برای Coop بازی کردن تا پچ PvP بیاد. می یوفتیم تو Map در عرض یه نصف روز میشه نصف بازی رو رفت.

یا علی ...

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,638
نام
کورش
سلام کوروش جان،

کشور ایران انتخاب بشه هیچ ایرادی نداره. Blizzard ساپورت می کنه کشور ما رو. کلی یوزر داره توی ایران. کل Realm کازاک ایرانی هستن. نکته Chat این Realm هستش که فینگیلیشه. پس اصلا نگران انتخاب ایران نباش. فقط کوروش جان ظاهرا حتما ساخت Battle Tag اجباریه. یادت نره.

Video Review نهایی از Wizard اومد و من بعد از 4 روز مسافرت و عدم دسترسی به اینترنت اومدم همین الان دانلود کردم و دیدم.
والا خیلی خوشم نیومد. یعنی فکر کنم کلاس ضعیفی باشه. مثل Skill Disintegrate که من اصلا خوشم نیومد از این مهارت. البته باید رفت توی بازی دید.

در مورد اون دوستمون که گفته بود برای CE بازی نسخه اروپا رو بگیرین. باید بگم این بازی اصلا تفاوتی بین نسخه هاش وجود نداره. شما فقط CD Key بخر برو توی بازی. این جوری نیست که از US بخری پینگت مشکل داشته باشه.
این متن دقیق Bliizzardـه.

Please note that your game-client version does not hinder your ability to select which regional game servers – the Americas, Europe, or Asia – that you play on.

و البته اونایی که Digital Version Global Version دارن، این دقیقا متنیه که توی خود BN می بینین،

D3 is Global Game, Players can choose to play on game servers base on America, Europe or Asia. Regardless of what region they are connecting from.

من از این متن اینجوری برداشت می کنم. شاید من اشتباه می کنم.

در مورد کلاس های بازی هم بهتره تا نسخه نهایی بازی صبر کنیم.

پیشنهاد می کنم، وقتی بازی ریلیز شد، دوستان بیان اینجا Accountـو بگن و همه همدیگرو Add کنن برای Coop بازی کردن تا پچ PvP بیاد. می یوفتیم تو Map در عرض یه نصف روز میشه نصف بازی رو رفت.

یا علی ...

سلام
مگه لینکش این نیست؟ https://eu.battle.net/account/creation/tos.html
برای من که ایران نیست. اگه برای شما یا بقیه دوستان ایران میاد من عکسش رو بذارم.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من برا این گفتم EU بگیریم که بتونیم با هم بازی کنیم.اخه فکر کنم اگه من EU باشم شما US نتونیم با هم بازی کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر