Diablo III - Auction House

zu9ibj2duks95hnj2io9.png

:dمحل انجام معاملات بشر دوستانه ی شما!:d

سلام،

روش خرید رو فکر کنم چون الان شخصش معلومه. توی بازی همدیگر رو Inv می کنین و Trade رو با Rclick فعال می کنین و بعدش شما لطف می کنین 7K می زاری سمت خودت و ایشون هم Item رو می زاره اونو و در نهایتTrade رو می زنین. 7K از پول شما میره اونور و اون Item مییاد توی Inventory شما.

باید روشش مثل WoW بازی.

یاعلی...

آخرین ویرایش:

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
شما من رو تو بازی اد میکنید(سرور اروپا) بعد بسته به میزانی که گلد میخواین شارژ میدید یا پول واریز میکنید من هم گلد رو تحویلتون میدم(میریم تو بازی trade) میکنیم.
مثل خرید و فروش تو بازارچه سایت.

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
ساعتی 1 هزار تومان ! بدو حراجش کردم !
البته من Act 1 inferno رو با گیر MF و Act 3 hell رو با گیر GF تکی فارم میکنم (کاره خسته کننده ای یه )

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

به نظرم لذت بازی به اینه که شما خودت گلد فارم کنی و مجبور شی به خاطر یه ایتم توی AH بری کلی کوئست رو از اول بری برای فارم گلد.

من تا حالا که بالای 5-6 سال توی دنیای بلیزارد مخصوصا WoW بودم، تا الان 1 Silver هم از جایی نخریدم. چون لذت بازی به اینه که خودت زحمت بکشی.

این نظر من بود.

یاعلی...

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
منم 4-5 سال در دنیای ورد بودم - گیم کارتمم با گلد میخریدم ، ولی دنیای دیابلو متفاوت هست، میتونید امتحان کنید دوست عزیز.
فارم گلد در ورد لذت بخشه، اینجا کوءست نمیزنه کسی برا گلد، مثل بات باید 2 3 جای بازی رو با سرعت بالا تکرار کنی، برای داپ گلد یا پیدا کردن آیتم هر 100 تا ریر 1 دونش شاید به وندر فروخته نشه :)

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
ببخشید دوستان شاید سوالم مسخره به نظر برسه ولی این کلمه" فارم "رو من نگرفتم یعنی چی ؟! خیلی هم شنیدم . فکر کنم میشه تند تند یه جای از بازی رو هی تکرار کردن . درسته ؟ یعنی یه جای شلوغ بازی رو تند تند تکرار میکنید تا کسری بودجه تون برطرف بشه ؟؟!!

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
به عملی که مستقیما در راستای بدست اوردن گلد تا اشیای با ارزش قابل فروش در بازی باشه میگن فارم ، همیشه تکرار کردن یک بخش بازی نیست ولی معمولا انجام یک عمل تکراری با بازده بالاست

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
به عملی که مستقیما در راستای بدست اوردن گلد تا اشیای با ارزش قابل فروش در بازی باشه میگن فارم ، همیشه تکرار کردن یک بخش بازی نیست ولی معمولا انجام یک عمل تکراری با بازده بالاست

در یک کلام شخم زدن :d .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر