Diablo III - Auction House

zu9ibj2duks95hnj2io9.png

:dمحل انجام معاملات بشر دوستانه ی شما!:d

سلام،

روش خرید رو فکر کنم چون الان شخصش معلومه. توی بازی همدیگر رو Inv می کنین و Trade رو با Rclick فعال می کنین و بعدش شما لطف می کنین 7K می زاری سمت خودت و ایشون هم Item رو می زاره اونو و در نهایتTrade رو می زنین. 7K از پول شما میره اونور و اون Item مییاد توی Inventory شما.

باید روشش مثل WoW بازی.

یاعلی...

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بچه‌ها لُف کنید از آیتم عکس بگیرید و بزارید. اینجوری بدون توضیح اضافه همه ویژگی‌های آیتم رو می‌شه دید. ضمنا قیمت‌ها رو هم فضایی ندید. سعی کنید از Auction House ئه بازی ارزونتر باشه که آدم یه دلیلی داشته باشه برای خَرید. من خودم الان عکس آیتمام رو می‌زارم.

---------- نوشته در 06:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:19 PM ارسال شده بود ----------

sxrnyu5wym85hrz5ga0.jpg

Gold 7000

7nesr81amzjfyt6ygr8s.jpg

3000 Gold

mtfivk37fo93t4arkexi.jpg

این آیتم‌های اسلحه رو یه جواهر قرمز توش بزارید، دمیجش تا +20 هم می‌ره. یعنی Perfect رو توش بزارید دمیجش می‌شه 60.
7000 Gold

bc3butpr4fec6s3rjn59.jpg

اینم مثل آیتم قبلی
5000 Gold

ia8xr7dn7ja9xyx0gw8f.jpg

5000 Gold

xquctzvup4627jt9399u.jpg

اینم دمیجش رو با یه جواهر می‌شه به 50 رسوند در ساده‌ترین حالت.
3000 Gold

7jhzutyorn2fsoluqx0.jpg

فروخته شد به کورُش.

قیمت‌ها مقطوعه آقا. با توجه به Level اسلحه قیمت گذاشتم که بتونین راحت بخرین. آیتمای مشابه رو حداقل دارن 15000 تا می‌فروشن.

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

روش خرید رو فکر کنم چون الان شخصش معلومه. توی بازی همدیگر رو Inv می کنین و Trade رو با Rclick فعال می کنین و بعدش شما لطف می کنین 7K می زاری سمت خودت و ایشون هم Item رو می زاره اونو و در نهایتTrade رو می زنین. 7K از پول شما میره اونور و اون Item مییاد توی Inventory شما.

باید روشش مثل WoW بازی.

یاعلی...

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
الان ترید کردیم و دست هم رو به گرمی فشردیم رفتیم دنبال زندگیمون :D

---------- نوشته در 09:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

بچه‌ها من دنبال Fist Weapon خوبم. منظورمم از خوب DP شصت به بالاست، ترجیحا سوکت نشده DPش 60 باشه که بتونم به 80 برسونم.

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
بچه ها واسه خرید و فروش ایتم زود اینا اشغالن بازی کنین به ایتم های خوب برسین بعد اینا ارزش ندارن که زود بلا استفاده می شن کلا یه ایتم rare تو این صفحه بود D:

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
بچه ها البته من لولم خیلی پایینه ولی خب یه آیتم خوب دارم که شاید به درد بعضی ها بخوره . برای تازه شروع کرده ها به درد میخوره .

78900754665607899718.jpg

ارزون هم میفروشم :d 500 تا !
Conan#2978 فروخته شد به بابک با قیمت 500 سکه .

---------- نوشته در 05:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:56 PM ارسال شده بود ----------

مواد اولیه میفروشم الان 100 تا subtle essence میخوام بفروشم کسی خریدار هست ؟
من 50 تا میخوام . البته اگه قیمتی که میدی معقول باشه .

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
سلام من هنوزم تو کار همه نوع مواد اولیه هستم

==========================================================
اقا مرتضی 50 تا میشه 3k میخوای شما ؟ 100 تا هم میشه 6k . اکه میخواین بییان تو بازی بهتون بدم.

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
بچه ها ببخشید که جوابتونو ندادم یا اشتباه دادم ! چون سیستم چت تو دیابلو خیلی ضعیفه شما هم یه دفعه دو سه نفری اومدید جوین شدید بازیم رفت تو لگ ! بعدش هم DC شدم !
کلا یه پیش نهاد دارم . هر کسی میخواد با کسه دیگه ای معامله کنه قبلش بهش بگه تا طرف برگرده به شهر . اونجا احتمال لگ و یا DC شدن خیلی پایینه . الان مثلا من وسط یه مبارزه و مرحله شلوغ پلوغ دو سه نفر جوین شدن بازی لگ ورداشت نه معامله صورت گرفت نه من تونستم بازی مو ادامه بدم فکر کنم اون دوستان هم همین مشکل من رو پیدا کردن .

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
بچه ها ببخشید که جوابتونو ندادم یا اشتباه دادم ! چون سیستم چت تو دیابلو خیلی ضعیفه شما هم یه دفعه دو سه نفری اومدید جوین شدید بازیم رفت تو لگ ! بعدش هم DC شدم !
کلا یه پیش نهاد دارم . هر کسی میخواد با کسه دیگه ای معامله کنه قبلش بهش بگه تا طرف برگرده به شهر . اونجا احتمال لگ و یا DC شدن خیلی پایینه . الان مثلا من وسط یه مبارزه و مرحله شلوغ پلوغ دو سه نفر جوین شدن بازی لگ ورداشت نه معامله صورت گرفت نه من تونستم بازی مو ادامه بدم فکر کنم اون دوستان هم همین مشکل من رو پیدا کردن .

دیگه از این سرور های قدرت مند بازی انتظار بیشتری نمیشه داشت ولی منم ترکیدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر