Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
کل بازی منظورت چیه اگه بخش داستانیه که نه اینطور نیست اگه با دوستات هم بری که باز مشکلی نیست بخش ریدها و کواپ هم همینطور
ولی بخش pvp افتضاحه هم از لحاظ پیدا کردن و هم از لحاظ برخورد تیرها
من نسخه قبل فقط همون چیزی که اوایل عرضه شد رو بازی کردم یعنی تا وقتی که دی ال سی ها نیومده بودن باید بگم خیلی از این بهتر بود هم از لحاظ سرچ کردن و هم برخورد تیرها و لگ ولی این افتضاحه البته این طوری هم برداشت نکنید که فکر کنید نت من خرابه منظورم در مقایسه با نسخه قبله:D
البته دوستان گفتن بخاطر بتاست که اینطوریه ما که بازی رو نمیخریم که وقتی ریلیز شد نطرمون رو بگیم:D
قبول دارم یکم دیر بازیکن پیدا میکنه ولی دیگه توی بازی مشکل زیادی نداره و اوکی هست.مگر اینکه بقیه که بازی میکنن خودشون لگ باشن و یا داستان دربیارن تا لگ بشن
ولی بازی با توجه به بتا بودن فوقالعادس و بخش pvp بازی عالی شده.مخصوصا با این کم کردن زمان ability ها بازی بیشتر به سمت گان فایت رفته و مثل دستینی 1 نیست.
ولی خوب بازم همینکاری که کردنه توی pve خیلی رو مخه و باید حتما درستش کنن و فقط توی pvp اینطور باشه

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
بتاشو رو ps4 بازي كردم راضي نبودم رو pc بايد كجا برم pre order كنم بتل نت ،خيلي وقته سمته pc نرفتم ،
باید بتل نت که اسمش عوض شده بلیز اپ شده رو دانلود کنید چون کلا بستر بازی بلیز اپ هست ولی بتا پی سی دیرتر هست زمانش رو نمیدونم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
مد جدید بازی survival معرفی شد.
یه مد ۳ دقیقه ای که هر تیم برای ریسپان دوباره محدودیت داره و از یه مقداری به بعد اجازه ریسپان ندارن.
Reviveم ندارن تیما تو این مد.احتمال دادن که Osiris جدید براساس این مد باشه.
تاییدم شده که بیلد بتا چندماه قدیمی بوده و مشکلات سرور و تیر کم تو PVE روش کار کردن.
IGN هم یه ویدیو بابت ماموریتای سیاره نسوس منتشر کرده که کلی ماموریت هفتگی و روزانه داره.یکسری فعالیت‌هاییم که بخواین از Orbit رو یه سیاره لانچ کنین قبلش باید تو Patrol اونارو پیدا کنین.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
مد جدید بازی survival معرفی شد.
یه مد ۳ دقیقه ای که هر تیم برای ریسپان دوباره محدودیت داره و از یه مقداری به بعد اجازه ریسپان ندارن.
Reviveم ندارن تیما تو این مد.احتمال دادن که Osiris جدید براساس این مد باشه.
تاییدم شده که بیلد بتا چندماه قدیمی بوده و مشکلات سرور و تیر کم تو PVE روش کار کردن.
IGN هم یه ویدیو بابت ماموریتای سیاره نسوس منتشر کرده که کلی ماموریت هفتگی و روزانه داره.یکسری فعالیت‌هاییم که بخواین از Orbit رو یه سیاره لانچ کنین قبلش باید تو Patrol اونارو پیدا کنین.
ایلیا اگر لینک ویدیو ign رو داری بزار منم ببینم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو E3 بود فک کنم که بانجی بیگشو رو آورده بود و اسلحه Coldheart Exotic Trace Rifle رو باهاش معرفی کردن.
بانجی اعلام کرده این اسلحه امتیاز پیش خرید دستینی ۲ هستش و بدون نیاز به کاری هرکی پیش خرید کرده باشه تو تاریخ 09.06.17 می‌تونه استفاده کنه.
کساییم که پیش خرید نکنن با بازی کردن تو تاریخ 12.05.17 بدستش میارن اسلحرو
.مشخصم نیست کویست داشته باشه یا دراپ شانسی باشه.
الان با پیش خرید یه اسلحه اگزوتیک و Emblem و Emot و Legendary Sword به افراد داده میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: |FARSHAD|

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تاریخ شروع بتا رو PC:
  • Early Access (pre-orders): August 28
  • Open Beta: August 29
  • Beta Ends: August 31
سیستم مورد نیاز برای اجرا:
Recommended Specs
  • CPU: Intel – Core i5-2400, AMD – Ryzen R5 1600X
  • GPU: Nvidia – GeForce GTX 970, AMD – Radeon R9 390
  • RAM: 8GB
Minimum Specs
  • CPU: Intel – Core i3-3250, AMD – FX-4350
  • GPU: Nvidia – GeForce GTX 660 2GB, AMD – Radeon HD 7850 2GB
  • RAM: 6GB

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
بچه هايي كه رو pc بازي مي كنن ميتونيم كلن تشكيل بديم من پايم
منم هستم، بستگی به پچ آخر wow داره اگه زیاد وقتمو نگیره احتمالا کلن میزنیم فعلا که خیلیا بم گفتن ما هستیم ببینیم چی میشه
فقط تنها فکر من الان سیستم p2p بازیه از اونجا که 99% ما Adsl داریم و Adsl آپلود خیلی محدودی داره شاید مشکل ساز شه

• Like
Reactions: amirv2

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
منم هستم، بستگی به پچ آخر wow داره اگه زیاد وقتمو نگیره احتمالا کلن میزنیم فعلا که خیلیا بم گفتن ما هستیم ببینیم چی میشه
فقط تنها فکر من الان سیستم p2p بازیه از اونجا که 99% ما Adsl داریم و Adsl آپلود خیلی محدودی داره شاید مشکل ساز شه
هنوز pre order نكردي ؟ فكر نكنم اپلود اذيت كنه البته dedicated سرورم نداره ،اومده رو بليزارد واسه همين ديگه فكر نكنم مشكل سرور داشته باشيم ،من هنوز pre order نكردم ،

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
من نگران raidاش هستم مشكل ساز نشه

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
هنوز pre order نكردي ؟ فكر نكنم اپلود اذيت كنه البته dedicated سرورم نداره ،اومده رو بليزارد واسه همين ديگه فكر نكنم مشكل سرور داشته باشيم ،من هنوز pre order نكردم ،
من deluxe رو خریدم. کاره بلیز این وسط فقط فروش و redirect کردن login هست. سرورا همه طرف بانجیه مثل کنسول

• Like
Reactions: amirv2

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
نسخه اول رو کنسول مشکلی نداشت از لحاظ سرور یسالم خودم با ADSL بازیش میکردم یه عده دیگه زیادی بزرگش کردن در صورتیکه سروراش از بقیه بازیای اکتیویژن خیلی خیلی بهتره.
تو سه سال تجربم هیچوقت بخاطر سروراش اذیت نکرده مگه آپلود خود نت افتضاح بیاد پایین که انگشت شمار بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر