Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
من نسخه یکو دارم ولی کم بازی کردم احتمالا منم پی سی بگیرم لذت شوتینگ تو پی سی یه چی دیگست مخصوصا که تو استیمم نیست و تو بلیز اپ هست.
قضيه ريواردا چيه پس ؟ ما كه يكشو تو ps4 زديم اگه بريم رو pc ريواردا رو از دست ميديم ؟؟؟؟!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
گرافیک بازی واقعا پیشرفت داشته از نظر نورپردازی و جزئیات و افکت ها و .... از روی نمایش ها اصلا مشخص نبودن و من خودم از معترضین شدید بودم. بعد از تجربه قشنگ متوجه میشید بهتر شده. فعلا مرحله اول و شروع بازی کردم و ادامه ندادم تا فردا با دوستام بازی کنم. اونا هنوز دانلود نکردن.

اگه پیشرفت باقی چیزاش هم مثل گرافیکش باشه میتونه نظرم رو عوض کنه.

• Like
Reactions: sadegh93 and Eazy-E

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب امروز چند ساعتی با دوستان نشستیم بازی کردیم خیلی چسبید
خب باید بگم گرافیک بازی عالیه نسبت ب تریلری که دیدم فکر میکردم پایین باشه ولی گرافیک بازی رو ps4 واقعا عالیه خلاصه از این بخش راضیم نسبت به نسخه قبل پیشرفت قابل قبولی داشته
به غیر از دشمنایه جدید که خیلی چالشی تر شدن بقیه چیزا همون نسخه اوله:D البته من فقط نسخه اول رور رفتم دی ال سی ها رو نرفتم
در مورد سلاح ها بگم که خیلی منو جذب کردن واقعا تک تک سلاحاش عالیه گان پلی با وجود کپی پیست بودن نسبت به نسخه قبل بازم عالیه
بخش داستانی هم که همین یه دونه پارتی که اجازه داشیتم بریم بنظر که خیلی عالی میزد محیط ها واقعا یه سر و گردن نسبت به نسخه قبل بالاترن
با وجود بخش داستانی و گیم پلی و گرافیک بازم تو خریدش تو شکم شاید مسخره بیاد ولی اگه نسخه قبل رو بازی کرده باشین وقتی پایه بتایه این بازی میشینید اون جوری جوگیرتون نمیکنه که بگید wow :D

• Like
Reactions: sadegh93

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان واسه استرایک ادد کنید
همچنان سیاست بانجی واسه نذاشتن مچ میکینگ پابر جاست حالا مچ میکینگ نداشتن raid ها قابل قبوله ولی استرایک ها چی ؟ واقعا مسخرست

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان واسه استرایک ادد کنید
همچنان سیاست بانجی واسه نذاشتن مچ میکینگ پابر جاست حالا مچ میکینگ نداشتن raid ها قابل قبوله ولی استرایک ها چی ؟ واقعا مسخرست
استرایک مچ میکینگ نداره؟هم تو شماره قبلی داشته و هم الان داره شما مطمینی دستینی بازی کردی؟همین دیشب استرایک رفتم با مچمیکینگ چی میگی شما؟:D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
استرایک مچ میکینگ نداره؟هم تو شماره قبلی داشته و هم الان داره شما مطمینی دستینی بازی کردی؟همین دیشب استرایک رفتم با مچمیکینگ چی میگی شما؟:D
الان چک کردم حق با شما بود اولش که زدم لانچ شروع شد منم فکر کردم مچ میکینگ نداره آخه واسه مولتی تا میزنی میره سراغ مچ میکینگ همین منو به اشتباه انداخت
من نسخه قبلی رو تا قبل از تیکن کینگ بازی کردم اونجا فقط استرایک های لول پایین مچ میکینگ داشت معلوم نیست این نسخه هم اینجوری باشه یا نه ؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
الان چک کردم حق با شما بود اولش که زدم لانچ شروع شد منم فکر کردم مچ میکینگ نداره آخه واسه مولتی تا میزنی میره سراغ مچ میکینگ همین منو به اشتباه انداخت
من نسخه قبلی رو تا قبل از تیکن کینگ بازی کردم اونجا فقط استرایک های لول پایین مچ میکینگ داشت معلوم نیست این نسخه هم اینجوری باشه یا نه ؟
همه استرایکا مچمیکینگ داشت فقط raid و Osiris و poe نداشتن.تموم فعالیتا تو هر لول مچمیکینگ میکرد فرقی نداشت

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
راستی یه چیزی یادم رفت بگم گند زدم به سرورهای بانجی که برایه این بازی سرور اختصاصی نذاشته:)
نابود میشی تا پلیر پیدا کنه شانسم بیاری پینگت داخل مچ با طرف خوب باشه:)
کلا عشقه بانجی لامصب استدیو های وابسته به اکتیویژن هم مثل خودشن:|

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
راستی یه چیزی یادم رفت بگم گند زدم به سرورهای بانجی که برایه این بازی سرور اختصاصی نذاشته:)
یعنی بازی اصلا سرور نداره؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بخاطر بتاست و خودشونم گفتن میدونن مشکلو چون نسخه ازمایشیه اینجوریه.وگرنه نسخه اولم اتفاقا سرورای خوبی داشت و اگه نت طرف مشکلی نداشت اذیت نمیکرد.
همین نسخه بتام سروراش از سرورای اشغال for honor که بعد این همه مدت هنوز درست نشدن خیلی خیلی بهتره.

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
کلل بازی یا فقط PVP ؟
نسخه اولم اینطوری بود؟
کل بازی منظورت چیه اگه بخش داستانیه که نه اینطور نیست اگه با دوستات هم بری که باز مشکلی نیست بخش ریدها و کواپ هم همینطور
ولی بخش pvp افتضاحه هم از لحاظ پیدا کردن و هم از لحاظ برخورد تیرها
من نسخه قبل فقط همون چیزی که اوایل عرضه شد رو بازی کردم یعنی تا وقتی که دی ال سی ها نیومده بودن باید بگم خیلی از این بهتر بود هم از لحاظ سرچ کردن و هم برخورد تیرها و لگ ولی این افتضاحه البته این طوری هم برداشت نکنید که فکر کنید نت من خرابه منظورم در مقایسه با نسخه قبله:D
البته دوستان گفتن بخاطر بتاست که اینطوریه ما که بازی رو نمیخریم که وقتی ریلیز شد نطرمون رو بگیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر