Dead Space

mhd1360

کاربر سایت
Apr 12, 2009
11
سلام دوستان
من اونجايی رسيدم که ميگه Test Fire Shuttle Engine هی start ميزنه نميدونم چرا روشن نميشه شايد هم اصلاً نبايد بشه بعدش يکی از مجوداتی که از بين نميرن همش خود سازی ميکنن دنبالم مياد فکر کنم بايد ارومش کنم بزارمش جلو آتيش موتور ولی هرچی ارومش ميکنم تا ميام start بزنم راه ميفته ميره واسه خودش باز از يه سوراخ ديگه مياد دنبالم
چيکار بايد کنم ؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
سلام دوستان
من اونجايی رسيدم که ميگه Test Fire Shuttle Engine هی start ميزنه نميدونم چرا روشن نميشه شايد هم اصلاً نبايد بشه بعدش يکی از مجوداتی که از بين نميرن همش خود سازی ميکنن دنبالم مياد فکر کنم بايد ارومش کنم بزارمش جلو آتيش موتور ولی هرچی ارومش ميکنم تا ميام start بزنم راه ميفته ميره واسه خودش باز از يه سوراخ ديگه مياد دنبالم
چيکار بايد کنم ؟
اول پاهاش رو بزن و بعد ارومش کن .

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
دوست عزیز ببر وست دستگاه بعد بزن از پاهاش تا بیفته زمین!بعد زمان رو آروم کن!(با همون اسلحه)
بهد فوری بود تو دستگاه و دکمه رو بزن!:cheesygri
اما عجب موجودات کنه ای بودن هاااااا:cheesygri

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
دوستان حالت slow چطوری هستش؟ من اولش گیر کردم جای اون دره که هی بسته و باز میشه
يه دكمه هست بايد بزني كه اينطوري بشه!
فكر كنم F باشه!!
آخه بازيش ماله خيلي وقت پيشه!!

llilipoot

کاربر سایت
Oct 16, 2010
3
مرحله 2 که جاذبه 0 میشه باید رو دیوار حرکت کنیم تا برسیم سمت دیگه.چطوری باید رو دیوار راه بریم.
zero g jump بعد گفته کلیک رایت و ctrl
هرچی میزنیم نمیشه

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
مرحله 2 که جاذبه 0 میشه باید رو دیوار حرکت کنیم تا برسیم سمت دیگه.چطوری باید رو دیوار راه بریم.
zero g jump بعد گفته کلیک رایت و ctrl
هرچی میزنیم نمیشه

شما باید به یه طرف دیگه نگاه کنید و به اونجا بپرید. مثلا جاهایی که دیوار زاویه داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر