Dead Space

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
:((دوست عزیز ممنونم از راهنماییت ولی این کار را کردم جواب نداد حتی ((((باریکا هم شستم:laughing:))))اما بازم نشد.....باید برم یکی دیگه بخرم......:((باز هم ممنون از راهنماییت

:love: ILOVE YOU WWW.BAZICENTER.COM :love:

این هم نظر چشم سایت بازی سنتر

......................................................................
141quh.gif
......................................................
ببخشید هر کاری از دستم بر اومد کردم !:((شرمنده:((

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
سلام دوستان در یک قسمت بازی جاذبه از بین میره و ما باید از دیوار بالا بریم با کدوم دکمه میش اینکارو کرد 15 دقیقه ور رفتم پیدا نکردم !

mhd1360

کاربر سایت
Apr 12, 2009
11
آقا من اينجا گير کردم 2 تا از اون موجود هايی که هرچی ميزنيشون باز خود سازی ميکنن اينجاست ولم نميکنه در هم قفل ميشه پشت سرم راه فرار هم ندارم مهمات هم تموم شده خلاصه ظاهراً همونطور که اون آقاهه قبل از ورود به در ميگفت راهی جز مرگ نيست ميشه کمک کنيد لطفاً
Dead.jpg

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
آقا من تو دد اسپیس تو چپتر 9 اون جایی که یک دانشمنده یکیرو رو صندلی نشونده نمیدونم میخواد باهاش چیکار کنه گیر کردم چون هم به اونجا میرسه صفحه freeze میکنه و فقط صدا میاد ... مشکل از نصب بازی یا پچ میخواد ؟

mhd1360

کاربر سایت
Apr 12, 2009
11
اگر اسلحه اره که تیغ اره ای داره داشته باشی راحت می تونی پاشونو قطع کنی

خيلی از دوستان متشکر و شرمنده از اينکه عکس اصلاً گويای هيچ چيز نبود مشکل من حل نشد
چون اينا هی خودشون رو ميسازن حتی رفتم فروشگاه يه اسلحه ارّه اي خريدم باز هم افاقه نکرد
يه فايل کوچولو تصويری به بی کيفيت ترين وضع ممکن که حجمش کم باشه رو گذاشتم اگر ميشه ببينيدراهنمايی کنيد چيکار کنم مرسی از اينکه اينقدر زود جواب ميديدن .....
شبا خوابم نميبره اصلاً زندگيم مختل شده سر اين بازی
اينجا گذاشتم

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خيلی از دوستان متشکر و شرمنده از اينکه عکس اصلاً گويای هيچ چيز نبود مشکل من حل نشد
چون اينا هی خودشون رو ميسازن حتی رفتم فروشگاه يه اسلحه ارّه اي خريدم باز هم افاقه نکرد
يه فايل کوچولو تصويری به بی کيفيت ترين وضع ممکن که حجمش کم باشه رو گذاشتم اگر ميشه ببينيدراهنمايی کنيد چيکار کنم مرسی از اينکه اينقدر زود جواب ميديدن .....
شبا خوابم نميبره اصلاً زندگيم مختل شده سر اين بازی
اينجا گذاشتم
سلام.
باید بگم که اونا اصلا نمیمیرن،باید دست و پاهاشون رو قطع کنی و سریع از دستشون فرار کنی،میتونید برای کند کردن حرکتشون از Right Click + C استفاده کنید...
الان شما در یه جایی گیر نیفتادید که این موجودات از سقف وارد اتاق میشن؟(منظورم اتاق کنترلی هست که بیرونش یه چیز کشتی ماننده)...؟:smile:

mhd1360

کاربر سایت
Apr 12, 2009
11
چرا دقيقاً از سقف هی نازل ميشن اگر اصلاً کشته نميشن پس چيکار بايد کنم ؟
چطوری در برم ؟
دستگاه کند کن هم 4 بار استفاده کنم خالی ميشه ،
اينم حالش بد ميشه اين آخری ها اروم اروم راه ميره
در ها قفله کجا بايد فرار کنم ؟
در ضمن متأسفم که اخطار گرفتين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر