Dead Space 3 | PS3

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
چقدر طولانی هست بازی . تمام نمیشه لعنتی :d . در کل خیلی با بازی حال کردم . از شماره دوم بهتره ولی به پای اولی نمیرسه . درضمن بازی 1080p با فریم دهی عالی اجرا میشه . خداییش حتی یه بار افت فریم یا پارگی تصویر ندیدم تو بازی . گرافیک تو محیط برفی خیلی عالیه .

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من یه جای بازی موندم که اگه میشه لطف کنید و راهنماییم کنید
من الان تو اون قسمتی هستم که دوستم منو با یه آسانسور مانند که شبیه قفسم هست می فرسته پایین,و اون پایینم یه چیزایی هستن که رو دیوارن و یه جورایی شبیه چشم می مونن و شلیکم که می کنی بهشون هیچ اتفاقی نمی یوفته.
میشه لطف کنید و بگید تو این قسمت چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
سلام
من یه جای بازی موندم که اگه میشه لطف کنید و راهنماییم کنید
من الان تو اون قسمتی هستم که دوستم منو با یه آسانسور مانند که شبیه قفسم هست می فرسته پایین,و اون پایینم یه چیزایی هستن که رو دیوارن و یه جورایی شبیه چشم می مونن و شلیکم که می کنی بهشون هیچ اتفاقی نمی یوفته.
میشه لطف کنید و بگید تو این قسمت چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟
اونجا باید هر دفعه به یکی از اونها شلیک کنی بعد اگر درست شلیک کنی یه موجود داتی میریزن بیرون که باید اونها را بکشی وقتی تمام شد دوباره باید به اون غده شکل که تو سقف هستن بزنی تا دوباره موجودات میریزن بیرون .اینقدر این کار را تکرار میکنی که دوباره سوار قفس شی تا به سمت بالا بیای

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یکی از مسخره ترین بازیای این چند وقت اخیر, رسما بازی اکشن شده ! بازی رو تموم کردم اما هیچی ازش نفهمیدم ! فقط تیر بارون بود بازیش

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
هــــــــــــــی!!! خداییش بازی بودا.....یادش بخیر!!
یه فن آرت بسیار زیبا برای طرفداران.....راستی DS باز کم داریم یا من اینطوری فک میکنم؟؟
dead_space_by_farkwhad-d49arb1.jpg

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
^^
اولش یاد سم فیشر افتادم:d
خداییش بازی خوبی بود. حس ترسش به اندازه 2 نبود ولی ترسویی مثل من رو میترسوند بازم:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
تو اواخر چپتر 18 اونجایی که اون گردباده میاد و باید سریع فرار کنیم اونجا گیر کردم. دفعه اول رو ردش کردم سعی کردم گردباده نزدیک شد و بعد اون راه که بسته بود باز شد و سریع رفتم, اما تو مرتبه دوم هرکاری میکنم اصلا راهِ باز نمیشه هیچ حتی میمیرم! :( هیچ راه فراری هم نداره! یه جورایی نه راهِ پس دارم نه پیش! باید چیکار کنم ؟?

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من که دارم بازیش میکنم اونم چی با سینمای خانواده نابود شدم
امشب هم بقیه شو بازی کنم یکمی هیجان خونم بره بالا
ولی در کل بدی بازیش اینه که سیو کردنش خیلی ناجور ای کاش مثل دوش سیوش با خودت بود بهتر میشد

cesar

کاربر سایت
Aug 7, 2006
37
co-op اش خیلی خوبه، چون اگه لگ زیاد هم داشته باشی، میتونی باز بی مشکل بازی کنی

فقط بدی اش اینه که وقتی میخوای پاز کنی و از بازی بیای بیرون، راحت اگه طرفت نذاره نمی تونی، تازه خدا نکنه طرفت بچه باشه ...!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم بازی رو تمام کردم ولی نسبت به دوش خیلی ضعیف عمل کرده بود
یه ترس های هم داشت ولی باز هم فایده نداشت
ولی تنها جای که خیلی حال کردم فضا بود اصلا ادم حس میکرد توی فضا هست اوففف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟