Dead Space 3 | PS3

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
منم هر دو نسخه رو امتحان کردم . نظراتم رو میگم .
کیفیتشون فرق نداره . بازی خوبه ولی یخورده اکشن شده دیگه از امتیازاش هم معلومه که یخورده به مذاق منتقدا خوش نیومده . weapon craft خیای جالبه یه همچین سلاحهایی میسازم که خودمم کف میکنم , اون قسمتش واقعا عالیه . حس ترس هم تا حدودی پا برجاست ولی وقتی به اون سیاره Tau Volantis میری یخوره اکشن تر میشه . بازی زیاد دیالوگ داره که اینم باعث میشه یخورده حس ترس کم بشه . در کل بازی خوبیه کمتر از 8.5 دادن بهش اشتباه , مشکل خاصی نداره به اون صورت .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بالاخره بازی بدستم رسید با حجم 12.5 گیگ ! :D
فعلا نمیتونم نظر خاصی بدم کلا 45 دقیقه بیشتر نرفتم اما خب معلومه که اکشن تر شده!

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
کیفیتش روی هر دو کنسول شبیه همه اما اگه کیفیت گرافیکی برات مهم تره نسخه PC بگیر چون روی تنظیمات بالای گرافیکی کیفیت بازی از نسخه کنسولی بلاتره !
چند وقت پیش اگه اخبار رو دنبال میکردید میدیدی که گفتن نسخه ی کنسولی بازی با نسخه ی PC هیچ فرقی نداره که داد و بیداد همه رو در اورد:|

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
نميدونم اينجا چرا اينقد سوت و كور هست!!! بريد تاپيكاي ايكس 360 رو ببينيد با چه شور و شوقي فعاليت ميكنن ولي مياي اينجا از بازي كردن نااميد ميشي:dاز اين به بعد خودم ميام تو تاپيكا آپ ميدم:d

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
نميدونم اينجا چرا اينقد سوت و كور هست!!! بريد تاپيكاي ايكس 360 رو ببينيد با چه شور و شوقي فعاليت ميكنن ولي مياي اينجا از بازي كردن نااميد ميشي:dاز اين به بعد خودم ميام تو تاپيكا آپ ميدم:d

هر وقت بازی اورجینال با قیمت واقعی بدست پلی3 بازها رسید،جوری فعالیت می کنند که فروم بلرزه!:|
پز فعالیت هاتون رو ندید لطفاً.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
کلان تو BC تاپیک های PS3 همیشه در حال خاک خوردنه . جالبه بالای 95% کپی باز هستن . ولی بازم هیچ فعالیتی ندارن . بابا یه چیزی بگین خو !!!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
هر وقت بازی اورجینال با قیمت واقعی بدست پلی3 بازها رسید،جوری فعالیت می کنند که فروم بلرزه!:|پز فعالیت هاتون رو ندید لطفاً.
الان مثلا شما اوريج بازي ميكنيد!!!ما كه به طور اجبار فقط يه ديسك اورجينال داريم اونم به خاطر ران كردن بعضي از بازيها!!!در ضمن من كي به فعاليت خودم نازيدم!!

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
الان مثلا شما اوريج بازي ميكنيد!!!ما كه به طور اجبار فقط يه ديسك اورجينال داريم اونم به خاطر ران كردن بعضي از بازيها!!!در ضمن من كي به فعاليت خودم نازيدم!!

شکر خدا بله البته از جیب خودم برای این بازیا خرج میشه و جزء مرفهین بی درد نیستم!:d
حالا کار ندارم که نازیدید(:d) به فعالیت هاتون یا نه،اما در جریان باشید که پرداخت 270 تومان برای بازی،کار هر کسی نیست و با اومدن بازیای جدید،خیلی ها توانایی خرید ندارند.مگر نه خیلی از بچه های فعال این بخش اورجینال بازند و بدشون نمیاد که تجربیاتشون رو انتقال بدند!

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
من چپتر 6 ام بازی عالیه جو واقعا ترس آوره و هیجان میچسبه تا سقف!!! خیلی فاز میده گرافیک هم مثل همیشه عالیه نور پردازی به نظر من خیلی بهتر شده .>:d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
شکر خدا بله البته از جیب خودم برای این بازیا خرج میشه و جزء مرفهین بی درد نیستم!:dحالا کار ندارم که نازیدید(:d) به فعالیت هاتون یا نه،اما در جریان باشید که پرداخت 270 تومان برای بازی،کار هر کسی نیست و با اومدن بازیای جدید،خیلی ها توانایی خرید ندارند.مگر نه خیلی از بچه های فعال این بخش اورجینال بازند و بدشون نمیاد که تجربیاتشون رو انتقال بدند!
خداوكيلي زورم مياد DVD كپي ميگيرم ميگم پولم حيفه:dولي شما تو اين وضع هم اوريج ميزنيد!عجب دل بزرگي داريد خوش بحالتون:dمن 270 بدم به يه بازي باور كن سكته قلبي گريبان گيرم ميشه:dداداش بيا كپي بازي كن بي دردسر اين همه پول بي زبون رو چرا خرج يه ديسك ميكنيد!:dاگه تاپيك رو به بيراه كشوندم معذرت ميخوام.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
من دوستم این بازیو به زور برام دانلود کرد ولی هنوز نرفتمش,آخه شده گیرز اف اسپیس.
حالا که یه نفر میگه ترس هم داره توش شاید دوباره به یاد شماره های قبلش اینم برم!

PEYMAN2

کاربر سایت
May 25, 2012
11
من تو سیو کردن مشکل دارم وقتی از بازی میام بیرون باید از اول برم مرحله ها رو
هارد داخلی هم 32گیگ فضای خالی داره ولی باز سیو نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر