Dead Space 2, Xbox 360 Thread

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یه چیزی که خیلی رو اعصابه این بچه نکرومورفا هستش گله ای میریزن سرت میچسبن بهت. )x
نکته مهم اینه که از کنار اجسادی (نکرومورفا) که رد میشین اونارو زیر پا له کنید ( کردیت یا تیر میده ) :d
جای تعجب داره کمی
این بازی از معدود بازیهایی هستش که میتونی بزنی بچه ها را بکشی و تکه تکشون کنی ( اگه یادتون باشه توی بازی دانته اینفرنو، قرار بود بچه ها هم باشن و بشه تکه تکشون کرد ولی مخالفت شد و عملا همچین چیزی وجود نداشت )
همونظوری هم که گفتی مجتبی جان و اگه نسخه قبل را بازی کرده باشی، تا نکرومورف میکشتی خودکار بهت تیر و ... میداد ولی این شماره بخاطر ازدیاد شدت خشونت شما را الزاما محبور به تکه تکه مردن جسد برای بدست آوردن مهمات میکنه ...

بازم مثل نسخه ی اول باید له له تیر رو بزنیم یا تیر به اندازه ی کافی هست !؟
بازهم تیر به اندازه کافی نیست ولی شما قادر هستین تکه باقیمونده احساد ( مثل چنگک هاشون ) را بردارین و با یک ضربه بقیه نکرومورف ها را بکشین
وای ایشالا قراره به زودی بازی دستم برسه چه شود:D
دوستان دویدن آیزاک نسبت به نسخه ی اول پیشرفت داشته؟
توی نسخه اول که اصلا آیزاک نمیتونست بدوه ( یا میتونست ؟ => نمیتونست :D )
ولی اینجا میدوه، خیلی حرکاتش نرمتر شده ( مخصوصا mele Attackهاش ) و کار با سلاحش حرفه ای
کلال توی این سه سال خود ایزاک پیشرفت داشته

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
:d
اول بازی یه اسلحه خالی میده که میتونی با استفاده از نیروی
پرتاب کردن اجسام (برای از بین بردن دشمنا) تا زمانی که به تیر برسی استفاده کنی.
[.
ممنون، چون تير رسد بازي آسان شود !:d
خداييش يكم رفتم جلو تر نظرم در مورد بازي عوض شد ، اين موجوداتي هم كه مردن ، يه دفعه پا ميشين خيلي ترسناكن ، در كل بازي بسيار بسيار عالي هست .....

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
ولی اینجا میدوه، خیلی حرکاتش نرمتر شده ( مخصوصا mele Attackهاش ) و کار با سلاحش حرفه ای
استاد می تونست:D
با زدن RB یا LB (درست یادم نیست) می دوید که همون بهتر که ندیدن!خیلی تابلو هست البته مجتبی جان یه استدلال منطقی ( :D ) از این موضوع کردن.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
جای تعجب داره کمی
این بازی از معدود بازیهایی هستش که میتونی بزنی بچه ها را بکشی و تکه تکشون کنی ( اگه یادتون باشه توی بازی دانته اینفرنو، قرار بود بچه ها هم باشن و بشه تکه تکشون کرد ولی مخالفت شد و عملا همچین چیزی وجود نداشت )
همونظوری هم که گفتی مجتبی جان و اگه نسخه قبل را بازی کرده باشی، تا نکرومورف میکشتی خودکار بهت تیر و ... میداد ولی این شماره بخاطر ازدیاد شدت خشونت شما را الزاما محبور به تکه تکه مردن جسد برای بدست آوردن مهمات میکنه ...

بازهم تیر به اندازه کافی نیست ولی شما قادر هستین تکه باقیمونده احساد ( مثل چنگک هاشون ) را بردارین و با یک ضربه بقیه نکرومورف ها را بکشین

توي دانته اينفرنو كي گفته كلي بچه داشت كه مي زدي لهشون مي كردي و حتي توي يكي از دموهاي ازاد شدشم راجبشون حرف مي زد

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
توي دانته اينفرنو كي گفته كلي بچه داشت كه مي زدي لهشون مي كردي و حتي توي يكي از دموهاي ازاد شدشم راجبشون حرف مي زد
شما توی دانته اینفرنو میزدی بچه تیکه تیکه میکردی؟
به همین سبک ds2 ؟

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد

اتفاقا تیر خیلی زیاده ! خیلی خیلی . جدی میگم . توی شماره ی قبل هم زیاد بود . الان چاپتره ششم هستم و فکر کنم حدود 200 تا تیر اون (!) تفنگ اولیه رو دارم .

-------

دوستان یه سوال :
میشه یک نفر توی تفنگ خریدن منو راهنمایی کنه ؟ یادتون هست که نسخه ی قبلی تفنگ بدرد نخور زیاد داشت !
الان دوستان این تفنگه Speeker Rifle ( فکر کنم اسمشو اشتباه نوشتم . فکر کنم Skeeper بود ! ) بدرد میخوره ؟ چطور کار میکنه ؟
ممنون میشم کمکم کنین.

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من با اينکه رسيدم که چپتر 5 هنوز زندم:-s.....(2 ساعت و خورده طول کشيد)
فکر کنم خيلی طولانی نباشه اما چون آدم خيلی آروم ميره جلو (بايد مواظب باشيم ديگه:d) يکم طول ميکشه وگرنا اگه ميخواستيم عين call of بريم سريع تموم ميشد.....(چه مقايسه اي:">)
ولی تا اينجا که من خيلی خيلی حال کردم...

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من با اينکه رسيدم که چپتر 5 هنوز زندم:-s.....(2 ساعت و خورده طول کشيد)
فکر کنم خيلی طولانی نباشه اما چون آدم خيلی آروم ميره جلو (بايد مواظب باشيم ديگه:d) يکم طول ميکشه وگرنا اگه ميخواستيم عين call of بريم سريع تموم ميشد.....(چه مقايسه اي:">)
ولی تا اينجا که من خيلی خيلی حال کردم...

اینجور که تو چندتا سایت نوشته بودن یه 16 چپتری هست!
یعنی 4 تا از قسمت قبلم بیشتر.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
شما توی دانته اینفرنو میزدی بچه تیکه تیکه میکردی؟
به همین سبک ds2 ؟

يه سري بچه بودن كه چنگك دستشون بود حالا درسته به اين سبك نبود كلا بازيش به اين خشونت نبود كه بخواي تيكه تيكه بكني در جفتشون بد هستن مخصوصا دليلي كه توي بازي دانته اينفرنو سازننده ها اوردن كه بچه ها توي جهنم چي كار مي كنن از اون مسخره تر بود

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
يه سري بچه بودن كه چنگك دستشون بود حالا درسته به اين سبك نبود كلا بازيش به اين خشونت نبود كه بخواي تيكه تيكه بكني در جفتشون بد هستن مخصوصا دليلي كه توي بازي دانته اينفرنو سازننده ها اوردن كه بچه ها توي جهنم چي كار مي كنن از اون مسخره تر بود
دانته که کلا داستانش و بحثش جداست
من کلا منظورم این بود با اینکه بچه تو این بازی تیکه تیکه میکنن ولی هنوز کسی گیری بهشون نداده :D

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
درود
تا الان یه کله:d بازی کردم 2 بار تمومش کردم 6تا لباس آزاد شده جالب اینه که هر لباس یه خاصیتی داره که خیلی باحاله ازاین لباسها تودرجات سختی بالا باید جوری استفاده کردکه بهترین بهره وری روبرد:d

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم الان رسیدم چپتر ششم ، بازی فوق العاده شده .
به قدری حس سینمایی بازی بالا رفته که آدم اصلا دوست نداره بازی را ول کنه . نسبت به شماره قبلی خیلی پیشرفت داشته .

راستی کسی نمیدونه بازی چند تا چپتره ؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
امروز بازی رو گرفتم Disk 1 که کامل کپی شد ولی Disk 2 تا 33% می ره بعد ارور می ده ، نظر شما چیست ؟ ناقصه ؟:d (الان که چپتر 2ام)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر