Dead Space 2, Xbox 360 Thread

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
3تا چپتر جلو رفتم.گیم پلی نسبت به قسمت اول جذاب تر شده محیط بازی هم بزرگتر شده در کل همون طور که انتظار داشتم پیشرفت خوبی داشته.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
فقط لازم دیدم یک مساله ای رو بگم ...

بازی اول فوق العاده ترسناک بود جوری که به جرات 50% ترس بازی تو صداگذاری و اینا بود ... جوری که شب قلبم تند تند میزد و کم مونده بود با مغز بیام رو زمین (من کلا دووم نیاوردم و بیخیالش شدم :d) اگه میخواین راحت تر بازی کنید سینمای خانگی رو کلا ببندین و از اسپیکر اونم با صدای کم استفاده کنید در غیر این صورت واقعا وحشت|ترس|اضطراب شدید رو حس می کنید !!!

اینو جدی میگم بازی واسه بیماران قلبی (:d) و مخصوصا اگه برادر یا خواهر کوچک دارین واقعا مضر و تاثیر گذاره روی ذهنشون ... حتما حتما دور از چشمشون بازی کنید .

البته مواظب باشین خودتون سکته نکنید :d

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi

بازی اول فوق العاده ترسناک بود جوری که به جرات 50% ترس بازی تو صداگذاری و اینا بود ... جوری که شب قلبم تند تند میزد و کم مونده بود با مغز بیام رو زمین (من کلا دووم نیاوردم و بیخیالش شدم :d) اگه میخواین راحت تر بازی کنید سینمای خانگی رو کلا ببندین و از اسپیکر اونم با صدای کم استفاده کنید در غیر این صورت واقعا وحشت|ترس|اضطراب شدید رو حس می کنید !!!

اینو جدی میگم بازی واسه بیماران قلبی (:d) و مخصوصا اگه برادر یا خواهر کوچک دارین واقعا مضر و تاثیر گذاره روی ذهنشون ... حتما حتما دور از چشمشون بازی کنید .

من هم با حرفهات موافقم .
هرچند فعلا فقط دمو رو بازی کردم ولی معلومه بعضی جاهاش واقعا خیلی خوفناکه >:)8-x8-x:devil::evil1:
و قسمتی که میری و شهر از پشت شیشه معلومه و احساس کنی که واقعا تنهایی یه جورهایی ادم رو ترس میگیره

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364

داداش کجای کاری:-s......من با هدفون بازی ميکنم که به نوبه خودش جوری شکنجه به حساب مياد:-s:-s:-s>:)>:).....

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
مسئله اینجاست داش کوچیکه ی من اصلاً این بازی رو ترسناک نمیدونه!:d
به نظر خودم بازی یه هیجان بالایی داره که همین هیجان زیاد باعث به وجود آمدن یه حس دلهره و ترس میشه!
البته این چیزی که گفتم برای نسخه ی اول بازی بود، نسخه ی دوم بازی رو امروز فردا استارتش رو میزنم ببینم چطوریاست!

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دوستان واقعا ترسناكه ....
من كه وسط همون چپتر 1 اومدم بيرون :d
يه سوال در مورد چپتر 1
كي يكم اسلحه و تير مي ده ؟!؟؟؟

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
ميگم شما چه جوري اين بازي هاي ترسناك رو ميكنيد راه حل خاصي داره زياد آدم نترسه؟

من تو آلان ويك هم ميام بيرون (ميترسم):d

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
دوستان واقعا ترسناكه ....
من كه وسط همون چپتر 1 اومدم بيرون :d
يه سوال در مورد چپتر 1
كي يكم اسلحه و تير مي ده ؟!؟؟؟

:d
اول بازی یه اسلحه خالی میده که میتونی با استفاده از نیروی
پرتاب کردن اجسام (برای از بین بردن دشمنا) تا زمانی که به تیر برسی استفاده کنی.

برو بچ مگه بازی اومده؟؟؟تو کرجم اومده؟این سی دی فروشه به من گفت فردا میارم
دیگه صبر ندارم!

تو فردیس من دیروز صبح اوردم.

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
ميگم شما چه جوري اين بازي هاي ترسناك رو ميكنيد راه حل خاصي داره زياد آدم نترسه؟

من تو آلان ويك هم ميام بيرون (ميترسم):d
میتونی گوشاتو بگیری یا میتونی چشمات رو ببندی یا میتونی هر دو کار با هم انجام بدی یا تلویزیون رو خاموش کنی یا به جای dead space 2 بشینی منچ بازی کنی :d

د.سته عزیز به دل نگیر هدف شوخی بود #:-s

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز بازی را گرفتم .

در یک کلام باید بگم فوق العاده بود ، البته حدود نیم ساعت فقط بازی کردم ولی تو همین مدت کم کحسور گرافیک و گیم پلی و جو عالی بازی شدم .
پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید .

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
بازی امروز به دستم رسید.فعلا بازی نکردم تا همه بخوابن :d
میخوام ساعت 12 شب به بعد بشینم بازی کنم.هدفونم میزارم تو گوشم:d
اگه خوبی بدی دید حلالم کنید:d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام
لطفا یکی داستان نسخه دوم رو در حد چند خط توضیح بده ؟ الان ایزک برای چی برگشته و کجا اومده و واسه چی ؟ ممنون !

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
بازی امروز به دستم رسید.فعلا بازی نکردم تا همه بخوابن :d
میخوام ساعت 12 شب به بعد بشینم بازی کنم.هدفونم میزارم تو گوشم:d
اگه خوبی بدی دید حلالم کنید:d

حلالت نمی کنم :d
تا یه ps3 نخری حلالت نمی کنم:p
برگفته از فیلم بی اثر ماندگار حلالم کن:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر