Dead Space 2, Xbox 360 Thread

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
بالاخره میتونیم بعد از مدتها کنترل آیزاک رو در دست بگیریم.....
فقط مواظب باشید مهندس توی وقایع نسخه اول دچار توهم شده پس همیشه آماده شوک های بازی باشید

..
خوب شد آنتی پایرسی 2.5نداره داشتم به این فکر میکردم که حالا کجا برم کنسول رو ال تی پلاس کنم که منتفی شد با همون نان استیلت 1.6 بازی میکنیم

آخرین ویرایش:

OM1D

کاربر سایت
Apr 18, 2010
13
با سرعت نور دانلو کردی ؟؟؟؟ :-o
توضیح بده ببینیم بازی چطوره ؟

من نسخه قبلی بازی رو بازی نکردم و نمیتونم اطلاعات خوبی بهتون بدم
ولی گیم پلی بازی خوبه و گرافیک نسبتا خوبی هم داره
15 دقیقه بازی کردم بازی خوبیه صدا گزاری خوفی هم داره آدم رو به دلهره میندازه جوری بود که من از سایه خودمم میترسیدم
اطلاعات کامل بازی رو باید استادان گیم بیان و بگن
من فقط گفتم که اعلام کنم که بازی مشکلی نداره و با داشبورد قدیمی هم قابل اجراست;)

• Like
Reactions: farzadmaham

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
سلام
سه نفر لطف کنه بیاد داستان بازی قبلی رو بطور خلاصه بگه چی شد
ممنون میشم
من بازی قبل رو بازی نکردم. فکر کنم خیلی خوب بشه اگه بدونیم تو قسمت قبل چی شد و الان از کجا شوع میشه.
تو شماره قبل من فقط اولشو دیدم که رفتیم تو یه ایستگاه فضایی که در اثر حمه یه سری جونور همه کشته شده بودنئ=د و تعدادی از افراد سفینه خودمون هم همون اول میمیرن. از اینجا به بعدشو که تقریبا میشه کل بازی رو ندیدم

مرسی

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
بعضي از فروشگاه ها اين بازي را در دو عددdvd مي فروشند جريانش چيه .اون dvdدوم چه كار مي كنه؟كسي تا الان گرفته يا استفاده كرده؟
نسخه پالش هم مياد يا نه؟

آخرین ویرایش:

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
بعضي از فروشگاه ها اين بازي را در دو عددdvd مي فروشند جريانش چيه .اون dvdدوم چه كار مي كنه؟كسي تا الان گرفته يا استفاده كرده؟
نسخه پالش هم مياد يا نه؟
رجین بازی FREE هستش و بعد از تموم کردن مراحل دیسک 1 دیسک دوم قرار میدین و بقیه بازی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر