Dead Space 2, Xbox 360 Thread

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
به بهونه ی اینکه شماره دوم داره میاد و هممون داریم لحظه شماری میکنیم براش من نسخه ی اول رو دوباره بازی کردم و یه چیز جدید به نظرم رسید !

بار اول که من بازی کردم اونقدر ترس به من غلبه کرده بود که من چیز زیادی از خود بازی یادم نمیومد . در واقع ترس بازی . محیط جذابش به ذهن من مونده بود اما این بار دوم که بازی کردم تازه پی به این گیم پلی روون و درگیر کنندش بردم و از همه مهتر روند بازی فوق العاده بود .

توی این بازی برخلاف دیگر بازی های این سبک از همون اول ما نداری رفتن داریم و از همون مرحله اول به فکر رفتن هستیم و تمام ماموریت های ما هم برای ردیف کردن سفینه و فرار کردن هست . که این مورد واقعا زیبا بود .

نکته : اون غول آخرش آسون ترین غول آخری بود که تا حالا تو بازی های کامپیوتر دیدم . این سری که بازی کردم حتی یک ضربه هم نتونست بهم بزنه .

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
من که همون موقع که داشتم شماره یک رو بازی میکردم یجاش هست که داری تو ی راهرو راه میری بعدش ی صدایی میاد و همه شیشه ها میشکنه....منم صدا رو زیاد کرده بودم5.1 هیشکی هم خونه نبود ...آخ نبودین ببینین که دسته رو گذاشتم دوییدم رفتنم از خونه بیرون:d....مردم....
دمو نسخه دوم رو هم گرفتم ...فوق العاده بود...
از یک سردخونه ردت میکنه که سه قسمت داره...اینقدر ترس ورت میداره که بیخیال میشی توی دو قسمت اول هیشکی نمیاد جلوت اما اینقدر هیجانیه که از ترس قفل میکنی...:dتوی قسمت سومم ییهو یکی میپره جلوت...
از لحاظ گرافیکی که خوب بود حالا بهتر هم شده.... سیستم mele atak ش هم تاثیر گذارتر شده بطوریکه با یک mele میتونی دهن دشمنا رو سرویس کنی.....اون تفنگ پانچی هم که آخرشه...

• Like
Reactions: hossein 2

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من که همون موقع که داشتم شماره یک رو بازی میکردم یجاش هست که داری تو ی راهرو راه میری بعدش ی صدایی میاد و همه شیشه ها میشکنه....منم صدا رو زیاد کرده بودم5.1 هیشکی هم خونه نبود ...آخ نبودین ببینین که دسته رو گذاشتم دوییدم رفتنم از خونه بیرون:d....مردم....
دمو نسخه دوم رو هم گرفتم ...فوق العاده بود...
از یک سردخونه ردت میکنه که سه قسمت داره...اینقدر ترس ورت میداره که بیخیال میشی توی دو قسمت اول هیشکی نمیاد جلوت اما اینقدر هیجانیه که از ترس قفل میکنی...:dتوی قسمت سومم ییهو یکی میپره جلوت...
از لحاظ گرافیکی که خوب بود حالا بهتر هم شده.... سیستم mele atak ش هم تاثیر گذارتر شده بطوریکه با یک mele میتونی دهن دشمنا رو سرویس کنی.....اون تفنگ پانچی هم که آخرشه...
دو مرحله رو برام اسپویل کردی رفت:d.بسوزه این پدر فضولی:|:d

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
به به بحثه خاطراته...
یه بار داشتیم راه میرفتیم...فقط راه....
یه دفعه توی اون سکوت یدونه از اون خزنده ها از پشت بهم حمله کرد.....از ترس نزدیک بود از روی صندلی برگردون بیوفتم روی زمین...
لاصه هیچ بازی اینطوری مزه ی ترس رو به من نشون نداد...
منتظر دومیش هستیم

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
باید بریم دعا کنیم که این بازی این اپدیت جدید رو که مال 19 همین ماه هست رو نخواد که دیگه باید حالا ..حالاها صبر کنیم تا فریمور جدید بیاد .. در تعجبم که چرا هنوز بازی لیک نشده بابا مردیم کفففففففففففففف کردیم بخدا!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من آپدیت LT+ را ندارم ( اونی را دارم که باهاش تونستم brotherhood را بازی کنم ) . آیا میتونم این بازی را هم انجام بدم ؟

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من آپدیت LT+ را ندارم ( اونی را دارم که باهاش تونستم brotherhood را بازی کنم ) . آیا میتونم این بازی را هم انجام بدم ؟

هومن جان راست میگه فعلا هیچی معلوم نیست مخصوصا با این اپدیت جدید
دوباره MS باید منتظر موند و دید.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
هومن جان راست میگه فعلا هیچی معلوم نیست مخصوصا با این اپدیت جدید
دوباره MS باید منتظر موند و دید.

یعنی با توجه به اینکه بازی سه روزه دیگه متشر میشه هنوز رو چه آپدیتی اجرا بشه معلوم نیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر