Dead Space 2 بر روی iPad و iPhone

captain mahdi

کاربر سایت
Nov 8, 2010
127
نام
骑士 的 夜
gddqz3ifhs9hmjex8ge0.jpg

امروز Dead Space 2 بر روی iPad و iPhone عرضه شد.
می توانید این بازی را از App Store خریداری کنید.
همچنین می توانید اطلاعاتی از این نسخه را در اینجا و اینجا بیابید.
Dead Space 2 برای Xbox 360,PS3,PC منتشر خواهد شد.​

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بحث که فقط سخت افزار نیست الان گوشی هایی هستن که از نظر سخت افزاری بهتر از Iphone هستن ولی سیستم عامل IOS بهتر از اندروئیده و بازی ساختن واسش راحت تره اینو میشه از کیفیت بازیهاش فهمید Apple کلا زیاد حال میده به مشتریهاش:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اين ديگه واقعيت هست !
بازي سازها علاقه اي كه به بازي سازي برا اي او اس و اندرويد دارن نود به ده هست !

تا زمانيكه اندرويد واحد نشه همين مشكل هست !!

شما بازي اپل رو ببينيد ! نوشته پشتيباني از نسخه 2.2 به بعد
ميدونيد يعني كي؟؟؟؟؟؟؟

اما اندرويد !!
ميري بازي داونلود كني نوشته مثلا فلان بازي برا گلكسي
فلان بازي برا نسخه هاي تاچ كوئري دار .....

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
مثل همیشه طرفدارای آیفون ......... چه میشه کرد ... بحث الکی فایده ای نداره ... برای اینکه بفهمیم کدوم سخت افزار قوی تره بنچ مارک وجود داره ... بازی های اندورید هم موجوده ... به زودی هم که Tegra2 ها بیان بازار و پشتیبانی حود انویدیا ... معلوم میشه ... آمار فروش هم که موجوده ... در امریکا هم که بزرگترین بازار آیفون هستش اندروید ، iOS رو پشت سر گذاشت ... آینده ازان سیستم عامل اپن سورس هستش که هر کسی هر کاری دوست داره روش انجام میده و کاربران رو محدود به یه مدل و برند و قیمت هم نمیکنه ... از X8 سونی اریکسون هستش تا نکسوس اس و دیزایر اچ دی ...
اینم یادتون نره که اندروید چند سالشه و iOS چند سالش ... در ضمن طرفداران آیفون سعی کنن منطقی تر باش ... باور کنید چون گوشی شما یک میلیون قیمتشه دلیل نمیشه کسایی که اندرویدی هستن پولشون نرسیده باشه که بخرن ... فکر نکنید که چون پولشون نرسیده اندرویدی شدن ... از تعصب الکیتون کم کنید و بحث ها رو هم قاطی نکنید ... اگر به من بگن بهترین موزیک پلیر همراه چی هستش میگم ipod touch ... خودم هم یکی دارم و بهترین رفیقمه ... ولی وقتی پای گوشی و سیستم عامل و مجموع کارهایی که باید انجام بده و رابط کاربری و در کنار اون قابلیت ور رفتن زیاد با گوشی و گزینه های انتخابی زیاد باید آمار ها رو باور کرد و گفت که اندروید iOS رو جا گذاشته ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
این بازی واقعا اخرشه این عکس خودم از بازی گرفتم
به شخصه خودم قبل این بازی فکر نمی کردم ایفون همچین قدرتی داشته!!!!!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مثل همیشه طرفدارای آیفون ......... چه میشه کرد ... بحث الکی فایده ای نداره ... برای اینکه بفهمیم کدوم سخت افزار قوی تره بنچ مارک وجود داره ... بازی های اندورید هم موجوده ... به زودی هم که Tegra2 ها بیان بازار و پشتیبانی حود انویدیا ... معلوم میشه ... آمار فروش هم که موجوده ... در امریکا هم که بزرگترین بازار آیفون هستش اندروید ، iOS رو پشت سر گذاشت ... آینده ازان سیستم عامل اپن سورس هستش که هر کسی هر کاری دوست داره روش انجام میده و کاربران رو محدود به یه مدل و برند و قیمت هم نمیکنه ... از X8 سونی اریکسون هستش تا نکسوس اس و دیزایر اچ دی ...
اینم یادتون نره که اندروید چند سالشه و iOS چند سالش ... در ضمن طرفداران آیفون سعی کنن منطقی تر باش ... باور کنید چون گوشی شما یک میلیون قیمتشه دلیل نمیشه کسایی که اندرویدی هستن پولشون نرسیده باشه که بخرن ... فکر نکنید که چون پولشون نرسیده اندرویدی شدن ... از تعصب الکیتون کم کنید و بحث ها رو هم قاطی نکنید ... اگر به من بگن بهترین موزیک پلیر همراه چی هستش میگم ipod touch ... خودم هم یکی دارم و بهترین رفیقمه ... ولی وقتی پای گوشی و سیستم عامل و مجموع کارهایی که باید انجام بده و رابط کاربری و در کنار اون قابلیت ور رفتن زیاد با گوشی و گزینه های انتخابی زیاد باید آمار ها رو باور کرد و گفت که اندروید iOS رو جا گذاشته ...

خب من تعصبي حرف زدم؟
اگر حرفم اشتباه بود خوشحال ميشم كمك كنيد از اشتباه خارج بشم :)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اینم یادتون نره که اندروید چند سالشه و iOS چند سالش ... در ضمن طرفداران آیفون سعی کنن منطقی تر باش ... باور کنید چون گوشی شما یک میلیون قیمتشه دلیل نمیشه کسایی که اندرویدی هستن پولشون نرسیده باشه که بخرن ... فکر نکنید که چون پولشون نرسیده اندرویدی شدن ... از تعصب الکیتون کم کنید و بحث ها رو هم قاطی نکنید ...
برادر تعصب چیه ؟ شما یک بازی به ما نشون بده روی اندروید اومده باشه که مثلا در حد dead space باشه یا rage hd یا infinity blade و..... ! بعد از مدتی که بازیها روی ios میان تازه واسه اندروید ریلیز میشن! حالا من نمیدونم وقتی تا الان همه چیز بدیهی بوده دیگه تعصب چیه این وسط؟
شما کلکسیون برنامه ایفون رو با اندروید مقایسه کن...!
در ضمن اینده کیلو چنده؟ هر وقت جلو زد بعد بیاید اینجا حرف از بهتر بودن بزنید.(البته امیدوارم منظورمو از نظر جلو زدن فروش ندونید)

• Like
Reactions: Sea Of Dreams

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
كلا طرفداران اپل توي اين سايت شبيه طرفدراي پي اس 3 ميمونن
هرچي ميگن تا تعصبه يا كذبه يا فن بازيه .... :))
درست و غلطش هم برا كسي مهم ني

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
پسر چه گرافیکی داره! :-o باورم نمیشه! روی 3G هم کار میکنه!؟

احتمال زیاد کار میکنه چون تو قسمت REQUIREMENTS نوشته: " Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad. Requires iOS 3.0 or later " که شامل آیفون 3G هم میشه ( طبیعتا گرافیکش پایینتر از آیفون 3GS یا 4 خواهد بود )

با این حال تست کنید تا مطمئن بشید ( ترجیحا نسخه World که لینکش رو گذاشتم دانلود کنید )

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر