Dead Space 2 بر روی iPad و iPhone

captain mahdi

کاربر سایت
Nov 8, 2010
127
نام
骑士 的 夜
gddqz3ifhs9hmjex8ge0.jpg

امروز Dead Space 2 بر روی iPad و iPhone عرضه شد.
می توانید این بازی را از App Store خریداری کنید.
همچنین می توانید اطلاعاتی از این نسخه را در اینجا و اینجا بیابید.
Dead Space 2 برای Xbox 360,PS3,PC منتشر خواهد شد.​

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آاااااااااااااااااااااااا :-oعجب چیزی انشااله تا چند وقت دیگه برای اندروید هم میاد
اونوقت کودوم گوشی آندرویدی قراره این بازی رو اجرا کنه؟ :D

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
اونوقت کودوم گوشی آندرویدی قراره این بازی رو اجرا کنه؟ :D

یعنی فردین خان شما منظورت اینه که گوشی هایی مثل گالاکسی اس و نکسوس اس و دیزایر اچ دی و موتورولا دروید 2 و ... و در کنار اون گوشی های دو هسته ای که تا دوماه دیگه از موتورولا و سامسونگ و ال جی به بازار عرضه میشن ( اکثرا با سی پی یو های دو هسته ایه تگرا از انویدیا ) قدرت و توانایی کمتر از آیفون 4 دارن ؟؟؟
از شما بعیده اظهار نظر بدون دلیل ...
پ.ن : اگر پیگیر جریانات دنیای گوشی های هوشمند باشی ، حتما تا الان به این یقین رسیدی که آینده گوشی های هوشمند ازان اندروید هستش ...

• Like
Reactions: Ehsan

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
واییییییی عجب گرافیکی داشت.
چند ساعت پیش بازی رو تست کردم خیلی توپ بود فقط چون به صفحه نمایش گلکسی عادت کردم یکم کنترلش سخت بود واسم.کاش زودتر واسه اندروید هم عرضه بشه.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
يعني گوشي 100 درصد تقليدي سامسونگ يه سري به ايفون ترجيح مي دن؟

مشكل صفحه ايفون چيه كه بهش عادت ندارين؟

بازي خوبي مي زنه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
عنی فردین خان شما منظورت اینه که گوشی هایی مثل گالاکسی اس و نکسوس اس و دیزایر اچ دی و موتورولا دروید 2 و ... و در کنار اون گوشی های دو هسته ای که تا دوماه دیگه از موتورولا و سامسونگ و ال جی به بازار عرضه میشن ( اکثرا با سی پی یو های دو هسته ایه تگرا از انویدیا ) قدرت و توانایی کمتر از آیفون 4 دارن ؟؟؟
پ.ن : اگر پیگیر جریانات دنیای گوشی های هوشمند باشی ، حتما تا الان به این یقین رسیدی که آینده گوشی های هوشمند ازان اندروید هستش ...
باااو سلاخی نکنید :D

من تابدین لحظه گفتم که گوشی آندوریدی وجود نداره که یارای مقابله با GPU ـه آیفون رو داشته باشه. و الا بله شنیده که گوشی های 2 گیگاهرتزی قراره وارد بشه اما دروغ نگفته باشم اطلاعاتی از GPU ـشون ندارم. من خودم Nexus One داشتم تا همین چند هفته پیش :D

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
يعني گوشي 100 درصد تقليدي سامسونگ يه سري به ايفون ترجيح مي دن؟
(:|
مشكل صفحه ايفون چيه كه بهش عادت ندارين؟
صفحه نمایش ایفون مشکلی نداره.
چون نمایشگر گلکسی 4 اینچه و بزرگتر از ایفونه جا دست بیشتری داره.
بعید نیست بعد ار یه مدت دیگه اعلام کردن که Crysis 2 هم برای iPad و iPhone هم عرضه میکنن.:d:d
اتفاقا کرایتک گفته بود داره روی ios کار میکنه.:d

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
یعنی فردین خان شما منظورت اینه که گوشی هایی مثل گالاکسی اس و نکسوس اس و دیزایر اچ دی و موتورولا دروید 2 و ... و در کنار اون گوشی های دو هسته ای که تا دوماه دیگه از موتورولا و سامسونگ و ال جی به بازار عرضه میشن ( اکثرا با سی پی یو های دو هسته ایه تگرا از انویدیا ) قدرت و توانایی کمتر از آیفون 4 دارن ؟؟؟

بهتره برید درباره Apple A4 مطالعه کنید.
گذشته از اینها شما iOS رو با آندروید مقایسه می کنید ؟!
اون گوشی هایی که کیلویی CPU دارن می دونید مثل چی می مونه ؟ مثل این می مونه که i7 داشته باشی ولی سیستم عاملت MS DOS باشه.
CPU و GPU عددش مهم نیست. کیفیت و کلاک بالا و هزار چیز دیگه تاثیر داره...مثلا شاید GPU یه پلی استیشن ۳ عدد پایینی داشته باشه ولی بازی هایی اجرا می کنه که کارت گرافیک 9800GT با VRAM 1024 نمی تونه اجرا کنه.

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
یادمه 5 سال پیش یه دوربین نایکون 4 مگاپیکسلی رو خریدم 540 تومن همون موقع همون مغازه یه کریتیو 12 مگا پیکسلی داشت 95 تومن !!! سخت افزار در صورتی می تونه معیار مقایسه باشه که نرم افزار رابط کاربریش بتونه حداکثر توان خروجی رو ازش بگیره پس انتظار نداشته باشید که گالکس اس حتی در حد آیفون 3 جی اس هم بهتون جواب بده ( حداقل توی زمینه ی بازی و موتور Unreal engine ) چه برسه به آیفون 4
PS اسکرین شات های بازی :
dead_space_1.jpg

dead_space_2.jpg

dpjwq9u0s5gu85bga2x.jpg

6jtl90riov1aeb3ydhaf.jpg

eitmo41qpbd2dqwadf.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Danteppc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر