David Jaffie: من نیازی ندارم که Logo دو کنسول Xbox 360 و PS3 را ببینم !!!

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
8d1ta0jngjqpik80u0v.jpg

David Jaffie در رابطه با نسل بعد کنسول ها، یعنی Xbox بعدی و PS4 می گوید: دیگر نیازی به Logo برای نسل بعدیه کنسول ها نیست !!!

David Jaffe، خالق God of War، در حال حاضر بر روی Twisted Metal، در انحصار کنسول PS3 کار می کند که بزودی آن را به طور رسمی اعلام خواهد کرد. با این حال که قرار است عنوان خود را بزودی بر روی کنسول سونی منتشر شود، او در رابطه با جانشین این کنسول، و همچنین ایکس باکس بعدی صحبت می کند. علاوه بر این، Jaffe نارضایتی خود را از مایکروسافت و سونی، در رابطه با Logo ( آرم ) این دو کنسول، یعنی Xbox 360 و PS3 بیان می کند.

در صحبت هایی که در طول مصاحبه با JTM داشت، اول سریع در رابطه با طراحی Xbox بعدی و همچنین از PS4 نیز نظر داد:

من امیدوارم هستم که نسل بعدی این دو کنسول دیگر هیچ LOGO ای نداشته باشند. و بیشتر شبیه به این باشد که به خواب رفته یا چیزی شبیه به این؛ درست مانند PSP و یا DS من شوید. من فقط می خواهم همینطوری باشد، اگر من بخواهم چیزی به تولید کنندگان سخت افزاری بگویم، این است که لطفا ما را از شر این Logo ها، بر روی کنسول های جدیدی که در راه است خلاص کنید. راستش رو بخواهید من نمی خواهم این Logo ها رو بر روی کنسولم ببینم، من نمی خواهم آن ها در هنگام بازی کردن عنوانی، ناگهان بر رو صفحه ی نمایشم ظاهر شوند، من می دانم که یک سونی پلی استیشن است، من می دانم که یک Xbox 360 است، اما برای من لازم نیست که Logo های شما را ببینم. حالا به هر طریقی که باشد. Logo هایتان را جایی دیگری قرار دهید و فقط اجازه دهید که من وارد بازی لعنتی ام بشوم.

او فکر می کند که این Logo هایی که در کنسول هایی مثل Xbox 360 یا PS3 به کار می روند بسیار مسخره هستند. David می گوید من چیز هایی زیادی برای رقابت کردن در وقتم دارم، و همین ها باعث می شوند که من از رقابت این دو کنسول بیام بیرون و راه خودم را ادامه دهم. من امیدوارم هستم که نسل بعد کنسول ها هیچ آدرسی یا Logo ای نداشته باشند. و اگر واقعا اینطور شود خیلی عالی می شود.

Twisted Metal در روز V-alentine، فوریه 14 سال 2012 منشتر خواهد شد.

منبع: http://www.gamersmint.com/david-jaff...x-360-ps3-logo

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شدیدم پایم با حرفاش.
یه بازی مثل Forza 4 رو مد نظر بگیرید، هربار که بازی رو اجرا میکنی باید تحمل کنی لوگو هارو ...
یا گیرز 3 یا هزار و یک بازی دگیه.
قدیما مایکروسافت لوگوهاش برای بار اول بود و بعدش دیگه میتونستی ردشون کنی.

خیلی مسخرس. هربار، مخصوصا گاهی وقت ها بازی فریز میشه یا میزنی بیاد بیرون سیو نشه باید همون هارو دوباره تحمل کنی.

مثلا یکی از دلایلی که فورزا رو کم میرفتم سر همین لوگوهاش بود حوصلم رو سر میبرد.

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
شدیدم پایم با حرفاش.
یه بازی مثل Forza 4 رو مد نظر بگیرید، هربار که بازی رو اجرا میکنی باید تحمل کنی لوگو هارو ...
یا گیرز 3 یا هزار و یک بازی دگیه.
قدیما مایکروسافت لوگوهاش برای بار اول بود و بعدش دیگه میتونستی ردشون کنی.

خیلی مسخرس. هربار، مخصوصا گاهی وقت ها بازی فریز میشه یا میزنی بیاد بیرون سیو نشه باید همون هارو دوباره تحمل کنی.

مثلا یکی از دلایلی که فورزا رو کم میرفتم سر همین لوگوهاش بود حوصلم رو سر میبرد.
البته اون لوگو ها که راهی برای نذاشتن نداره.کمپانی ها هرگز از این که اسمشون اول بازی دیده نشه نمیگذرن.اونها حاضرن کلی هزینه کنن که اول بازی لوگوشون دیده بشه و توی ذهن بازیکنان جا بیفتن

اما منظور سید دیوید فقط لوگو های خود ایکس باکس و پلی استیشن هست که اول همه بازی ها میاد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
منظورش اون دیییییییییینگ اول ps3 و بووووووووووووووووام اول x360 ـه که لوگوش میاد ؟ :D اون که همش چند ثانیه ـس :D باحال هم هست واسه شروع جو میده :D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اگه منظورش لوگو های سازنده ها باشه که منم موافقم و برای همین هم هست که واسه بازی های PC همه No Intro پچ منتشر میشه تا سریع بازی شروع بشه و این لوگوهایی که پشت هم نمایش داده میشه حذف بشه ولی لوگوی اول کنسول ها رو توی هر جفتشون می شه حذف کرد و غیر فعال کرد

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بنظر من که حرفش اصلا درست نیست . یک لوگو اصلا ایرادی نداره حتی اگه چندتا لوگو پشت هم نمایش داده بشه مثل ناشر و سازنده و موتور بازی و . . .
شاید بشه به لودینگهای بازیهای این نسل مثل فورزا . GT5 . RAGE و . . . ایراد گرفت ولی بنظرم لوگوهای اول بازیها آنچنان طولانی و اعصاب خورد کن نیستن . تنها لوگوهای مسخره قل از شروع بازی که بیش از حد طولانیه برای FIFA هست که اینم لوگوی کنسولی رو نمیاره !
کلا فکر کنم خواب بوده کابوس میدیده که این لوگوها دارن میخورنش بیدار شده نظریه داده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر